Jump to content
Dogomania

Chart - aksamitna sunia wrocila...


aisai

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Robię kilku psom ogłoszenia do rozwieszania po mieście /wawa/ Chcę i jej zrobić. Nie toleruje kotów i małych psów to już wiem/ choć z tym zawsze rożnie bywa już różne cuda miłości zwierząt widziałam u strasznych agresorów jak poszły do domków / ale o co chodzi z tym psoceniem w domu? Słodycze , mój pies jak widzi batony albo czekoladę to zachowuje się jak uzależniony wariat . Żadne mięsko na niego tak nie działa :) niszczy czy tylko potrzebuje sobie powyglądać? Co mam w ogłoszeniu napisać żeby nie skłamać ale i też nie zniechęcić.Znam kilku spacerowiczów z charcikami:cool3: i chcę na nich zapolować.
Zapomniałam dodać . Jeśli to tylko możliwe to potrzebne będzie chociaż jedno zdjęcie jej całej ale bokiem żebym mogła pokazać że ona charciczka nie tylko z pyszczka .:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kurna nie mogłam znaleźć tego wątku. No nic, ogłoszenia wiszą.Nawet gadałam z dwoma osobami na jej temat ale jak delikatnie napomknęłam że ona "potrzebuje więcej uwagi" i z tym zostawaniem w domu może być na początku różnie to niestety nie.Mam jeszcze do pogadania z babkami od charcików których ,może przez pogodę, na spacerach nie widuje od kilku dni. Eh śliczna ta sunia. Ogłoszenia wiszą przy miejscach maksymalnie spacerowych więc jeśli nikt nie zadzwoni to Ja będę naaprawdę mocno zdziwiona.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Bardzo Bardzo dziękuję. Śliczna jest bardzo. Co do zostawania w domu - trzeba się przygotować, że to może być trudne z początku, ale wydaje się że poprzedni adoptujący po prostu nie byli do końca do niej przekonani. Niejeden psiak przecież narobił bigosu, i jak już właściciel kocha - to nie oddaje...

Trzymam kciuki bardzo mocno.
Aisai

Link to comment
Share on other sites

Szlag mnie trafił. poszłam dziś zobaczyć czy ogłoszenia wiszą i co , wiszą ale inne. Kurna rozumiem że każdy chce swojego psa dać do adopcji ale jakoś nie kumam dlaczego komuś się wydaje że psy innych ras robią sobie konkurencje? Pozrywane ! Chciałam zadzwonić do konkurencji ale wiecie co szkoda mi kasy na kłótnie :D
Trudeks kilka wisi nie naruszonych inne robimy od nowa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie rozumiem tu czegoś:mad:Oddali suczkę bo wyjada łakocie???To niech sami też nie kupuja i nie pałaszują bo niezdrowe i dupsko rosnie, a nie bronią biednemu psu tykac porzuconych smakołyków. Można je przecież dać gdzieś wyoko lub zamknąć szafkę na jakąś zapinkę kluczyk, wstążkę...Dla chcącego nic trudnego.A że patrzy za nimi przez okno?No trudno, gorzej jak razem z wielkim oknem wychodzi, bo to już też przerabiałam.

Link to comment
Share on other sites

Orsza trafiła do nowego domu! Tym razem bardziej nastawionego na zwierzęta z problemami. Tak się przynajmniej wydaje...
Beczkę soli zjesz a człowieka nie poznasz. Trzymam zatem kciuki, żeby dom był dobry. I już naprawdę docelowy.
aisai

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...