Jump to content
Dogomania

Chart - aksamitna sunia wrocila...


aisai

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sysa, trzymaj ten kontakt - jak chetni na charciaka, to super :) U nas czasem sie pojawiaja jakies charty do adopcji... Ambra najczesciej wie wszystko, ja troszeczke staram sie pomagac ogloszeniami.

A poki co to Orsza szuka dobrego domku. Bez kotow, niestety.
aisai
p.s. z domkami narazie niestety cisza... :( Ale to piekna i kochana sunia - znajdzie domek.Tylko moze potrzeba jeszcze troche czasu.

Link to comment
Share on other sites

Szukamy opiekuna gotowego na wyzwanie :-)

Dzisiaj byłam na szkoleniu z moimi suniami i dowiedziałam się, że to prawda - nie każdego charta można nauczyć aby nie ruszał za zwierzyną. Jednak prawie każdego charta można tak wyszkolić :) Więc może byłabyś Orsza w dobrych rękach tym "prawie każdym" - i mogłabyś się nauczyć posłuszeństwa nawet gdy piękniutki zajączek kica w pobliżu?

Szukamy domu który zna rasę i jest gotów na podjęcie wyzwania. Orsza to cudna sunia. :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość że Orsza znalazła super domek! Nie znam szczegółów, za późno by dzwonić - dowiem się i napiszę więcej. Cieszę się bardzo!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
aisai
[B]p.s. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak przenieść ten wątek do "juz w nowym domu"? [/B]

Link to comment
Share on other sites

I ja się cieszę. Sunia trafiła do super miejsca - jej nowi właściciele mieli już charty wcześniej, i to takie rodowodowe - piękne, charciarze ich znają. Poza tym ma ogróde - wraz z opiekunami znającymi rasę, czego można chcieć więcej? Ufam domu tymczasowemu, który mówi, że ta rodzina to naprawdę dobre miejsce dla Orszy... Taki własny kąt na ziemi. Niejden człowiek chciałby takie swoje miejsce odnaleźć, czyż nie? :razz:

aisai
p.s. jakkolwiek to się stało że temat przeniósł się do "Już w nowym domu" - dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...