Jump to content
Dogomania

do hodowców - amstaff miniatura!!!


Recommended Posts

Na allegro pojawila sie aukcja, pies sprzedawany jest jako amstaff miniaturka - a ze zdjec widac, ze to staffik. Pies ma 9 tyg. - czy ktos z Was mial ostatnio miot i sprzedawal szczenieta do Szczecina? Pies urodzony 20 stycznia, ma metryke.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem, czy wszyscy doczytaliscie moj post albo sami poszukaliscie na allegro - sprzedawany jest tam staffik, ale nazwa aukcji brzmi "amstaff miniaturka".

A data urodzin zblizona do tych maluszkow od Alojzyny... Oby nie...

Link to comment
Share on other sites

Na pewno to nie jest pies od Alojzyny. Ona miała w miocie dwa psy, z czego żaden nie poszedł do Szczecina. Poza tym - ten pies ma inny układ znaczeń niz psy Alojzyny. To na bank żaden z nich. No i Alojzyna ma pieski z 17 stycznia, a nie 20.

BTW - całkiem ładny ten fafik, ma chyba dośc obiecującą główkę. Ale sprzedawać psy na allegro to porażka, to wie nawet dziecko. Jak nie można psa trzymać bo cośtam - oddać do hodowcy. Piesek ma na szczęście 9 tygodni to łatwo znajdzie domek.

Link to comment
Share on other sites

Dziwne. Pies wygląda na rasowego fafika. No, może jest odrobinę wyższy niż bym się spodziewał po 9 tygodniu, ale to może być kwestia ujęcia.
Blaira, ale osoba która go sprzedaje, pisze że pies jest rodowodowy, a potem w rozmowie mówi że to mieszaniec...
Wygląda na to że coś kręci... :-? :-? :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapis']Powiem szczerze, że nie znalazłam tego ogłoszenia i też mam wielką nadzieję, że to nie któreś ze śliczności od Alojzyny[/quote]

To absolutnie nie mój pies. BLADE mieszka w Warszawie a BRUNNER jest jeszcze u mnie, ponieważ dopiero w święta jedzie do Gdyni. Poza tym, przed sprzedaniem dokładnie "badam" kupujących i zawsze w umowie zastrzegam sobie prawo pierwokupu - w razie czego.

Na allegro różne "dziwne" rasy można znaleźć... :x

Link to comment
Share on other sites

Dingo, napisane w ogloszeniu jest ze jest rasowy od hodowcy... a wiesz jak traktuja takie slownictwo osoby ktore nie maja zielonego pojecia... w szczgeolnosci ze dowiedzialam sie ze ogloszenie zostalo wspawione po znajomosci . Temat rasowy pies byl nie raz walkowany, a rodowodzie nie ma nic napisane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafalski']staffka mozesz mi to przeslac,zawsze bylem ciekaw takiego skrzyzowania,chociaz mysle ze cokolwiek mozna bedzie poeiedziec gdy pies bedzie "pelnoletni".Z gory dzieki.[/quote]

Rafalski, pies wyglądał na stuprocentowego staffika, nawet był dość podobny do mojego psa w tym wieku. Nie ma sensu wierzyć tym ludziom, którzy dali ogłoszenie. Bzdury jakieś pociskają i tyle. Ten pies to ewidentnie był staffik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...