Jump to content
Dogomania

UWAGA !! POJAWIŁY SIĘ JUŻ KLESZCZE (Marzec 2005)


chip

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No dobra...czyli ta obroza Kiltix jest dobra...to kupimy...plus jakeis kropeli...a co jak pies pływa w wodzie? zjdac obroże i co potem? Jej dzałanie jest osłabione czy jak? I czy ona nie zostawia zaapachu wyczuwalnego dla ludzi..
Kiedys slyszałam, ze te obroze sa do bani...ale z tego co piszecie chyba warto w nia zainwestowac...macie moze orientacyjna cene takowej obrozy i czy można ją kupić równiez w sklepie zoologocznym?

Link to comment
Share on other sites

Kiltix śmierdzi i jest to wyczuwalne dla ludzi. Tylko różnie ludzie na zapach reagują. Na kąpiel zdjąć i spowrotem założyć. Pies przechodzi zapachem obroży. Przetestowałam na kilku psach i zawsze działało. W tym roku też zamierzam kupić ale na szybko są na frontlinie i jeszcze nie wiem jaka cena. Zawsze kupowałam u weta.

Link to comment
Share on other sites

ja uzywam kropelek na kark FRONTLINE (do nabycia u wetów)
jestem z nich bardzo zadowolona!!!
aplikuje sie je na skore, na kark, raz na 4-6 miesiecy
od kiedy to uzywam, nie znalazlam u swojego psa kleszcza (wczesniej po wycieczkach na wies lub do lasu, miala na sobie z 3-5 kleszczy)!!
a jak przybłąka sie pchła to po "ugryzieniu" mojej suczki zostaje zatruta i niekiedy nawet widac jak śnięta, zataczającym sie krokiem idzie po grzbiecie psa :D
Rewelacyjne sa te krople!!

Link to comment
Share on other sites

za 1 opakowanko frontline daje 28 zl :roll:

jeszcze kiedys uzywalam spraya na pchly i kleszcze ale sie nie sprawdzil to kosztowal bodajze 20 zl

a obroze przeciwpchelne to 12 zl (dla szczeniat - innych nie uzywam bo smiedza strasznie, a dla szczeniat sa rownie dobre i pachnace :D)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...