Jump to content
Dogomania

Staruszka SZEWA już w nowym domku!!!


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

teraz sunia mieszka w szpitaliku nie boksie...zjadla znowu malutko ale w szpitaliku juz je lepiej niz w boksie wiec to kwestia schroniskoego stresu:-(przez pare dni napewno bede ja karmila i sprawdzala czy zjada...bede wam dawala znac na biezaco jak sie mala czuje:roll:a w schronisku kolejna bieda...ma chyba ponad 15lat i jest jeszcze mniejsza od szewy:placz:zaloze jej jutro watek to tutaj wkleje:-(

Link to comment
Share on other sites

w stanie jest nawet dobrym..jest wesola i uwielbia towarzystwo czlowieka..bardzo energiczna i wesola jak na swoj wiek:loveu:tylko oczka za mgla no i u wiekszosci ludzi dyskryminuje ja wiek jesli chodzi o adopcje:shake:jutro zaloze watek to tutaj wkleje napewno;)

Link to comment
Share on other sites

taka malizna znajdzie domek mimo wieku...

do gliwickiego tez trafiła dzisiaj staruszka z guzem na brzuchu (guz wygląda paskudnie - rana jest otwarta), maleńka yorkowata, jak można sie pozbyc psa na starosc nigdy tego nie zrozumie... jeszcze ma gumeczką zrobionego kucyka...

dobrze że szewe wyciągnełas z boksu, biedna malizna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']taka malizna znajdzie domek mimo wieku...

do gliwickiego tez trafiła dzisiaj staruszka z guzem na brzuchu (guz wygląda paskudnie - rana jest otwarta), maleńka yorkowata, jak można sie pozbyc psa na starosc nigdy tego nie zrozumie... jeszcze ma gumeczką zrobionego kucyka...

dobrze że szewe wyciągnełas z boksu, biedna malizna...[/quote]

zoperuja u Was tego guza?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']zoperuja u Was tego guza?[/quote]

prawdopodobnie bedzie ją jutro oglądał wet, ale napewno będą ją ratować.


Asia zrób u siebie na jakiś czas same banerki szewy to bardzo przyciąga uwagę i więcej ludzi wchodzi... ciągle mysle o małej dziewczynce co jeszcze można zrobić...

Link to comment
Share on other sites

dokladnie narazie z sandra zrobilysmy luz w szpitaliku..ale wiadomo,ze juz jutro moze on byc caly pelny-zalezy od tego czy przyjda nowe psy,ktore najpierw sie tam da...naprewno bede robila wszystko zeby szewa jak najdluzej w tym szpitaliku byla...:roll:dzisiaj karmila ja inna wolontariuszka ale od jutra bede ja karmila osobiscie zeby dokladnie wiedziec jak z tym jej jedzeniem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']niestety Pani z Wrocława ma 3 starutkie psy z czego 2 ślepe i jak dziadzio zostanie jutro w ds to nie chce kolejnego psiaka. Trzeba szukać ds... czy szewa ma wyróżnione allegro??[/quote]

Wyróżnione, ale kurczę jest strasznie mało wejść latem... 291 wejść a już się za 3 dni kończy, nigdy, przenigdy nie miałam tak "słabego wyniku", przy wyróżnionym...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...