Jump to content
Dogomania

GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia


rotek_

Recommended Posts

sprawdziłam Miko gdzie mogłam narazie -jutro mi weci resztę posprawdzają
czy coś więcej wiadomo - z jakiej wsi jest?
gmina nie płaci za psy odebrane od włąścicieli nawet jakby tam umierali z głodu- mamy takie < czyjeś> psy które karmimy a potomstwu znajdujemy domy , więc wątpię że od kogoś Miko odebrali...

Link to comment
Share on other sites

trochę popiskiwał ale nie skakał po samochodzie, może dlatego że cały tył auta jest zabezpieczony przegrodą i łatwiej było mu znaleźć sobie miejsce.
Ostatnio przeczytałam fajną książkę STRACHOPIES, która opisywała jak niwelować niektóre lęki u psa. Co prawda autor skupił się na psim lęku na obcych ludzi ale w fajny sposób opisuje jak działa psia psychika podczas takiego szkolenia.
Jak będę w schronisku prześlę instrukcję obsługi i zobaczysz że Coris polubi jazdę autem...


czerda zadzwonię jutro do UM i UG może gdzieś tam jest zarejestrowany,
W dwóch polskich bazach identyfikacja i safe animal nie ma takiego chipa
ogonek przypomniała mi się jeszcze jedna baza-europetnet (czy jakoś tak)europejska baza...

pokarmię kotki i ruszam na uciechów-pogoda trochę paskudna na zdjęcia, a szkoda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']sprawdziłam Miko gdzie mogłam na razie -jutro mi weci resztę posprawdzają
czy coś więcej wiadomo - z jakiej wsi jest?
gmina nie płaci za psy odebrane od włąścicieli nawet jakby tam umierali z głodu- mamy takie < czyjeś> psy które karmimy a potomstwu znajdujemy domy , więc wątpię że od kogoś Miko odebrali...[/QUOTE]

mikuś ponoć przybłąkał się do jakiejś kobiety, ona trzymała go około 3 tyg zanim gmina go zabrała
gość który przywiózł miko mówił że ta osoba dbała o psa, i rzeczywiście psiak wygląda na domowego pupila, ale miko był przywiązany sznurkiem do płotu/budy-tylko tyle zapamiętałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']sprawdziłam Miko gdzie mogłam narazie -jutro mi weci resztę posprawdzają
czy coś więcej wiadomo - z jakiej wsi jest?
gmina nie płaci za psy odebrane od włąścicieli nawet jakby tam umierali z głodu- mamy takie < czyjeś> psy które karmimy a potomstwu znajdujemy domy , więc wątpię że od kogoś Miko odebrali...[/QUOTE]
czerda, nam nie podają takich infofmacji z jakiej wsi psiaka zgarnęli :(

Wydaje mi się że nie tyle go odebrali co się zgubił, bo jest bardzo zadbany. I taką mamy nadzieję, że właściciel się odnajdzie... Szkoda takiego psiaka na schronisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']trochę popiskiwał ale nie skakał po samochodzie, może dlatego że cały tył auta jest zabezpieczony przegrodą i łatwiej było mu znaleźć sobie miejsce.
Ostatnio przeczytałam fajną książkę STRACHOPIES, która opisywała jak niwelować niektóre lęki u psa. Co prawda autor skupił się na psim lęku na obcych ludzi ale w fajny sposób opisuje jak działa psia psychika podczas takiego szkolenia.
Jak będę w schronisku prześlę instrukcję obsługi i zobaczysz że Coris polubi jazdę autem..

czerda zadzwonię jutro do UM i UG może gdzieś tam jest zarejestrowany,
W dwóch polskich bazach identyfikacja i safe animal nie ma takiego chipa
ogonek przypomniała mi się jeszcze jedna baza-europetnet (czy jakoś tak)europejska baza...

pokarmię kotki i ruszam na uciechów-pogoda trochę paskudna na zdjęcia, a szkoda[/QUOTE]


a podpowiesz mi, jak w miarę szybko i skutecznie zniwelować u psa lęk przed mężczyznami?
to pilne, bo zabrany z ulicy psiak po tygodniu zacząć gryźć mężczyzn, nawet syna i męża.... wylecę z domu razem z całą jedenastką, jak tak dalej będzie :(

Link to comment
Share on other sites

Asan - od dzisiaj niemiecki terrier myśliwski gładkowłosy. Podobieństwo w wyglądzie jest uderzające :lol: . Tak więc będzie ogłaszany! Nowe fotki:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dsPS7d6VT80/TgjLmLWIjlI/AAAAAAAAHzw/urNCioOhpJc/DSC_1037.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-euNorBJHobo/TgjMAAusjEI/AAAAAAAAH1Q/lJy1k8AG3ao/s512/DSC_1052.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OdECidKrfww/TgjL3D2QJ8I/AAAAAAAAH0o/wngihHgZ0KA/DSC_1045.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

AMOR
alegratka.pl
kupsprzedaj.pl
kupiepsa.pl
przygarnijzwierzaka.pl
przygarnij.pl
cafeanimal.pl
gumtree.pl
gieldaogloszen.pl l:OPdZ
zoonet.pl
adpcjapsa.pl
petsy.pl
e-zwierzak.pl
morusek.pl-
tablica.pl
adopcjepsow.org
petworld.pl
gielda.swidnica.pl
doadopcji.pl
cwirek.pl
psieadopcje.pl

idę jeszcze pokarmić kociaki i kładę się spać..znowu będę nieprzytomna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']AMOR
alegratka.pl
kupsprzedaj.pl
kupiepsa.pl
przygarnijzwierzaka.pl
przygarnij.pl
cafeanimal.pl
gumtree.pl
gieldaogloszen.pl l:OPdZ
zoonet.pl
adpcjapsa.pl
petsy.pl
e-zwierzak.pl
morusek.pl-
tablica.pl
adopcjepsow.org
petworld.pl
gielda.swidnica.pl
doadopcji.pl
cwirek.pl
psieadopcje.pl

idę jeszcze pokarmić kociaki i kładę się spać..znowu będę nieprzytomna[/QUOTE]
nieładnie, znowu po nocach...

Ja ogłosilam wczoraj Stupiego i Arliego. Jak tylko aktywuję to wkleję listę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']A jakże, mamy rasowca w schronisku :lol:[/QUOTE]

zdarzają się nawet rodowodowe w schronach.....
poznałam kiedyś panią, która przez lata była przekonana że ma kundla (ze schroniska wzięła) , a miała rodowodowego szpica (z tatuażem w uchu)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']zdarzają się nawet rodowodowe w schronach.....
poznałam kiedyś panią, która przez lata była przekonana że ma kundla (ze schroniska wzięła) , a miała rodowodowego szpica (z tatuażem w uchu)[/QUOTE]
no Asan to tautażu w w uchu raczej nie posiada, ale podobny jest.
Nie wiem czy dam mu radę zrobić na już ogłoszenia, a jakby co to rotek pomoże ;)

Link to comment
Share on other sites

przepraszam aduś, ale nie mogłam wytrzymać:D

Zobaczcie co ogonek napisała w ogłoszeniu NERO
[url]http://allegro.pl/owczarek-syberyjski-do-adopcji-jedyny-w-kraju-i1692304405.html[/url]
w schronisku mieliśmy z tego polewkę!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=rotek_;17161177
Zobaczcie co ogonek napisała w ogłoszeniu NERO
[url]http://allegro.pl/owczarek-syberyjski-do-adopcji-jedyny-w-kraju-i1692304405.html[/url]
w schronisku mieliśmy z tego polewkę![/QUOTE]

oczywiście, że jest JEDYNY (jak każdy schroniskowy psiak ;) ) Świetne !!!!!

Link to comment
Share on other sites

oj tam, oj tam :diabloti:



[COLOR=red][B]Zapraszam was na wątek niechcianych i zapomnianych psiaków z Uciechowa, które żyją jedynie nadzieją... Jest ich jedenaście.
Na listę trafiają te, które czekają dłużej niż 10 miesięcy.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/210281-Niechciane-i-zapomniane-czekaj%C4%85-latami..-%C5%BByj%C4%85-nadziej%C4%85-schronisko-Uciech%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/2102...-Uciech%C3%B3w[/URL]
Znajdźmy im domy, jednocześnie zapobiegając ich przykrej emeryturze w schronisku !!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Sezon się rozpoczął :(

W ciągu tylko dwóch dni trafiło do nas aż 6 psiaków, pocieszające jest jednak to, że adopcje również nam drgnęły i jakiś odzew z ogłoszeń jest.

Pamiętacie Dorkę i Norkę? Mamy kolejne psy od tej pani, Morę i Morusa. Pies jest młodszy, suńka stareńka... Padlo podejrzenie, iż jest w ciąży, będzie miała USG. Widać, że rodziła nie raz...

Pozostałe psiaki to między innymi Kana, ruda sunia która spłatała nam niezłego figla :diabloti:. Ma bardzo dużego guza w pachwinie i myśleliśmy, że to chłopak... :shake: .... Ale to sunia, ona też odwiedzi weta niedługo,

Link to comment
Share on other sites

miko na
allegro.pl
alegratka.pl
kupsprzedaj.pl
kupiepsa.pl
przygarnijzwierzaka.pl
przygarnij.pl
cafeanimal.pl
gumtree.pl
gieldaogloszen.pl l:OPdZ
zoonet.pl
adopcjapsa.pl
petsy.pl
e-zwierzak.pl
morusek.pl-
tablica.pl
adopcjepsow.org
petworld.pl
gielda.swidnica.pl
doadopcji.pl
cwirek.pl
psieadopcje.pl
psy.pl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']miko na
allegro.pl
alegratka.pl
kupsprzedaj.pl
kupiepsa.pl
przygarnijzwierzaka.pl
przygarnij.pl
cafeanimal.pl
gumtree.pl
gieldaogloszen.pl l:OPdZ
zoonet.pl
adopcjapsa.pl
petsy.pl
e-zwierzak.pl
morusek.pl-
tablica.pl
adopcjepsow.org
petworld.pl
gielda.swidnica.pl
doadopcji.pl
cwirek.pl
psieadopcje.pl
psy.pl[/QUOTE]
super :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...