Jump to content
Dogomania

Koszek Fryderyk - juz za TM


pucka69

Recommended Posts

Fryderyk umarł. Tak strasznie mi przykro ...
Mam kotkę na tymczasie – we wtorek przyszłam do domu, otworzyłam drzwi do pokoju gryzoni i zawrócił mnie tam pisk. Poszłam zobaczyć co się dzieje – a tu kotka niesie Fryderyka w zębach. Od razu go oddała jak poprosiłam – i Fryderyk uciekł pod komodę. Wyszedł stamtąd zaraz, wzięłam go na ręce - nie miała żadnych widocznych uszkodzeń.
Przejrzałam pokój gryzoniowy – okazało się, że Fryderyk uciekł z klatki – tam zaczep chyba źle trzymał – albo może się jakoś odpiął no i Fryderyk biegał luzem, widać to po bobkach, pogryzionych książkach i meblach. Pojechałam do calodobowej kliniki – do weta gryzoniowego – obmacał go i osłuchał i powiedział, że będzie dobrze. Nic nie dał – nic przeciwbólowego ani nic. Ja byłam w szoku ,ale on powinien o tym pomyśleć. A była to dr Astachow w Elwecie.
Noc przeżył – ale siedział taki skulony, miejsca sobie znaleźć nie mógł. Nie jadł i taki był „napuszony”. Rano pojechałam do pracy ale po dwóch godzinach wróciłam i zawiozłam go do Oazy i zostawiłam w szpitalu na obserwacji. Brzuszek był miękki, trochę bolesny – dostał leki przeciwbólowe i rozkurczowe. Nic nie zapowiadało takiego zakończenia. Wieczorem jeszcze tam dzwoniłam – powiedzieli, ze łazi po klatce, że zjadł trochę gerberka, że nie jest gorzej. Rano zadzwoniłam – i już usłyszałam, że rokowania są ostrożne, nie je, nie chodzi, czekają na dr od USG. Ale niestety nie doczekał do tego USG i umarł. Poprosiłam o sekcję.
Mam nadzieję, że nic go po tych zastrzykach nie bolało. Nie doczekał niestety kolegi w jednej klatce, ale koło siebie klatki stały i chociaż sobie z Eduardo pogadał i poświstał.
[FONT=&quot]Bardzo proszę o niepisanie postów z wirtualnymi świeczkami. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...