Jump to content
Dogomania

Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2


dog_master

Recommended Posts

[quote name='monisiaxp']betty - nom tak :) dasz radę


Nie zabij mnie za zepsucie Twojego rysuneczku :P
[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l485/monisiaxpxp/plakataeu.jpg[/IMG]

Fajnie by było jak by dolny napis ociekał krwią :D[/QUOTE]

o dzieki. Moze to faktycznie lepiej wygląda.

[quote name='Unbelievable']ja nie mam pojęcia o co w tym chodzi i plakatem bym tego nie nazwała[/QUOTE]

A jakies porady ewentualne? co zrobic by to wygladalo jak plakat i zeby mieć pojęcie o co w tym chodzi?

[quote name='Bolsbokser'][B]Betty[/B], zjadłaś ogonę w [B]Ą[/B] w wyrazie zwierząt.
Ta ucięta ręka mnie trochę drażni.
A czcionkę bym ujednoliciła - znaczy oba hasła tą samą czcionką, tylko innym kolorem.[/QUOTE]

Ok rękę przedłużę, napis zmienię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']

A jakies porady ewentualne? co zrobic by to wygladalo jak plakat i zeby mieć pojęcie o co w tym chodzi?
[/QUOTE]
szczerze mówiąc nie mam pojęcia, wedlug mnie to musiłaby być cały rysunek odręczny plus jakieś napisy, albo wszystko robione na kompie

coś takiego znalazłam
[url]http://www.odkupmygorzow.pl/wp-content/uploads/2011/05/Plakat8.05-11-300x213.jpg[/url]

cały rysunek plus napis, wiadomo o co chodzi, rysunek jest bardzo jednoznaczny, napis też
a u ciebie widać głowę lisa z wąsami, czerwonym kawałkiem szmatki przy pysku i jakiś worek z którego ta głowa wystaje :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']szczerze mówiąc nie mam pojęcia, wedlug mnie to musiłaby być cały rysunek odręczny plus jakieś napisy, albo wszystko robione na kompie

coś takiego znalazłam
[URL]http://www.odkupmygorzow.pl/wp-content/uploads/2011/05/Plakat8.05-11-300x213.jpg[/URL]

cały rysunek plus napis, wiadomo o co chodzi, rysunek jest bardzo jednoznaczny, napis też
a u ciebie widać głowę lisa z wąsami, czerwonym kawałkiem szmatki przy pysku i jakiś worek z którego ta głowa wystaje :grins:[/QUOTE]


ale ten rysunek jest od poczatku do konca rysowany przeze mnie :P

o kurcze to wygląda jak szmatka? :D ta krew co miala byc? hehe. A lis nie ma wąsów narysowanych ;)
A jesli chodzi o worek to wlasnie mialaz niego wystawać z niego głowa :razz:

ok w kazdym razie dzieki za sugestie i uwagi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']ale ten rysunek jest od poczatku do konca rysowany przeze mnie :P

o kurcze to wygląda jak szmatka? :D ta krew co miala byc? hehe. A lis nie ma wąsów narysowanych ;)
A jesli chodzi o worek to wlasnie mialaz niego wystawać z niego głowa :razz:

ok w kazdym razie dzieki za sugestie i uwagi :)[/QUOTE]
no tak, ale go wycięłaś i dorobiłaś tło w photoshopie ;) chodziło mi o te białe...coś, farfocle
krew nie wygląda jak krew, no i dalej nie wiem o co chodzi w tym plakacie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']no tak, ale go wycięłaś i dorobiłaś tło w photoshopie ;) chodziło mi o te białe...coś, farfocle
krew nie wygląda jak krew, no i dalej nie wiem o co chodzi w tym plakacie :diabloti:[/QUOTE]

nic nie wycięłam tylko rysowałam na niebieskim tle :eviltong: ale na jedno wychodzi w sumie :)
te białe coś to kawałki siatki :D ale moze faktycznie to nie wygląda jak siatka :roll: :lol:

dobra pomyślę :]
a takie napisy jak zrobiła Monisiaxp to jak wyglądają?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Domiśka']Weronika6 szczerze to ja dwa lata rysuje i nie rysuje lepiej tylko caly czas tak samo :([/QUOTE]

Dominisiu, a z tego co ja kojarzę z Twoich prac poprawę widać. :) Każdy rozwija się w innym tempie. :)
Sama np. nie jestem do końca zadowolona z tego jak rysuję sierść, ale bardzo mi pomógł tutotial o rysowaniu włosów ludzkich, o ten ---->[URL]http://www.elfik777.pl/krok-po-kroku/wpis/jak-rysowa-wosy-12[/URL]
Czasami takie tutoriale, trochę teorii pomaga w późniejszym rysowaniu. :) I co jeszcze, z początku bałam się rysować odważniej, dosłownie bałam się, że zmarnuję kartkę, ołówki albo inne kredki i rysowanie bardzo mnie spinało.

I porównaj swój pierwszy rysunek z ostatnim, możesz nawet nam je pokazać, na pewno jeżeli Ty nie widzisz poprawy, to inni zauważą. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronika6'][B]Lider[/B], chyba? Ja tu widzę sporą poprawę. :) Głowa jest bardziej trójwymiarowa, widać bryłę, sierść rysujesz dużo lepiej. I spójrz jaka jest różnica w oczach, i szczególnie w NOSACH! Bardzo podobają mi się uszka. I mordka jest ładniejsza. :][/QUOTE]

Dzięki :) Szczerze to nadal nie mogę uwierzyć, że kiedyś tak rysowałam :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a co ma symbolizować ten lis w siatce z jęzorem na wierzchu ? bo żaden pomysł nie przychodzi do głowy ... cóż to ma znaczyć :cool3:[/QUOTE]

haha. To myslalam ze widac o co chodzi :P ale chyba nie mam głowy do takich rzeczy ;)

Chodzi o to, że biorąc kolejna foliówkę w sklepie, tzw jednorazówkę- zapychamy świat tymi torebkami, ktore sie szybko nie rozłożą, a szkodzą- często zwierzęta i lądowe i morskie sie w nie zaplątują, i często kończą życie -w meczarniach. :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...