Jump to content
Dogomania

Ryszard Broll


Aga&Morka

Recommended Posts

Właśnie włączyłam kompa z zamiarem założenia takiego tematu, ale widzę że mnie wyprzedziła nasza przyszła konkurentka:razz:
Do zobaczenia w Będzinie:multi:

PS. Nikt nic nie wie o panu Brollu? Jest sędzią międzynarodowym więc troche już się musiał w życiu nasędziować

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy i ostatni raz byłam u tego pana. Nie wiem jak sędziuje pozostałe rasy ale jeśli chodzi o czarne teriery to nie wykazał się zbytnią znajomością wzorca. Stwierdził że zawinięty w precelek ogon mojej suni jest niezgodny ze wzorcem i chciał jej obniżyć ocenę. Wyraźnie powiedział że powinnam z tym ogonem "coś" zrobić.Nie obniżył bo wytknęłam mu że obowiązujący go wzorzec nic nie mówi na temat kształtu nieciętego ogona. Przy porównaniu stwierdził że mu się najbardziej podoba ale wygrać nie może ze względu na ogon:crazyeye: W końcu ustawił ją na drugiej lokacie.
Poza tym robił wrażenie nierozgarniętego i czepiał się dziwnych rzeczy, na przykład że pies jest za krótko obcięty. Widać że CTRy sędziuje rzadko i nie ma pojęcia o przygotowaniu ich szaty i nie zna szczegółow wzorca.

Link to comment
Share on other sites

Ja również nie jestem zadowolona z sędziowania tego Pana!!!Na ringu stał jak by go ktoś za karę postawił,nawet zwykłe dzień dobry mu przez gardło nie przeszło!!!Także uważam,że do znajomości wzorca mu daleko.I nie ukrywam,że jestem rozżalona troszeczkę:placz:,gdyż mojej dziewczynce obniżył ocena do BDB,uważam,że zasługuje jednak na więcej i nie dlatego,że musi być najlepsza,ale skoro sunia wzięła Bis Puppy na międzynarodowej w Krakowie-pierwsza lokata,to wydaje mi się,że chyba zasłużyła na troszeczkę lepszą ocenę.Po za tym oprócz uzębienia zaglądał nawet w migdałki;)

Link to comment
Share on other sites

W sznaucerach było wszystko w porządku- miło i przyjemnie :) Wybory sędziego bez zastrzeżeń. W sznaucerach miniaturowych pan sędzia raczej woli mniejsze psy (oczywiście mieszczące się we wzorcu, w sumie to b. dobrze bo ostatnio wśród sznaucerów "moda" na przerosty :evil_lol:). Polecam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...