Jump to content
Dogomania

Niebieściutki króliczek Orso szuka domu !!!


Fiona.22

Recommended Posts

Szukam królika, ale poza Polske.podam gg jesli to wchodzi w rachube: 12340719

dodam ze królik mialby byc dla mnie. do domku z ogrodem. bez zwierzat, pies odwiedzajacy tylko. krolik moze byc zamykany w klatce i w innym pokoju zeby uniknac stresow wtedy. poza tym moze biegac po calym parterze domu- kafle i drewno, latwo posprzatac. klateczke jaka potrzeba kupie i wszelkie smakolyki jakie tylko mozna kupic.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Orso czuje się świetnie :)
Apetyt dopisuje i smopoczucie też :)
Tylko domku nie widac :(
Byla jedna osoba zainteresowana jego adopcja ale po przedstawieniu procedur adopcyjnych nastała cisza :(
Był tez pan z Warszawy, który chciał królina na próbę :shake:

Link to comment
Share on other sites

kontaktowałam się z Madzia Gralak i miała umiescic kroliczna na stronie adopcyjnej SPK.

Jest już domek w Warszawie zainteresowany adopcja Orso, wysłałam do Madzi wypełniona ankietę, żeby rzuciła okiem bo ja szczerze mowiąc nie mam doświadczenia w adopcji kroliczkow :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Domek okazał się być do bani...Pan w kontakcie z Madzia popisał sie wielkim brakiem wychowania i zaczął pisać rzeczy na poziomie dzieci z drugiej klasy podstawówki. Więc o adopcji zwierzaka nie ma mowy.

Orso dalej szuka. Piękny, kochany, wykastrowany tylko brać i kchac ;)

Link to comment
Share on other sites

jestem nim zainteresowana ale pare godzin temu dowiedzialam sie ze prawdopodobnie wyladuje u mnie fretka a nie moge pozwolic sobie na dwa gryzonie (a przynajmniej narazie) :eviltong:

w tej chwili moge tylko trzymac kciuki za kroliczka a jesli predko nie znajdzie domku to sprubuje namowic dziewczyny zeby sie zgodzily :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TYGRYS-ica.']jestem nim zainteresowana ale pare godzin temu dowiedzialam sie ze prawdopodobnie wyladuje u mnie fretka a nie moge pozwolic sobie na dwa gryzonie (a przynajmniej narazie) :eviltong:
[/quote]
To się dobrze składa, bo ani królik, ani fretka to nie gryzoń :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Króliś nie robi do kuwety tylko w kącik klatki..kuwete miałam tylko czerwona o strasznie go irytowała więc ją wyjęłam ;)

Głaski lubi ale jak ktoś obcy chce pogłaskać to tuli uszka.

A czy jest grzeczny...jest kochany przepieknie bawi się piłeczkami i innymi zabawkami. Badzo szybko sie do mnie przyzwyczaił i kica za mną po domku :)
Jak sobie zasłuże to nawet w ręke liza jęzorem dostane :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Iza - musisz wejsc na adopcje.kroliki.net
Wsrod wielu uszakow szukasz Orsa. Przy wiadomosci o nim jest mail do posrednika adopcyjnego (w tym wypadku do Magdy Gralak). Piszesz do niej maila, ze jestes zainteresowana tym i tym królikiem. Ona wysyla ci formularz adopcyjny, który musisz wypelnic i odeslac jej na maila. Ona go rozpatrzy i jesli wszysto sie bedzie zgadzac najprawdopodobniej przeprowadzi z toba wywiad srodowiskowy. Pozniej juz ona ci napisze co masz dalej robic, bo ja adoptowalam królika u innego posrednika adopcyjnego, wiec nie wiem czy u kazdego sa te same procedury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Iza - musisz wejsc na adopcje.kroliki.net
Wsrod wielu uszakow szukasz Orsa. Przy wiadomosci o nim jest mail do posrednika adopcyjnego (w tym wypadku do Magdy Gralak). Piszesz do niej maila, ze jestes zainteresowana tym i tym królikiem. Ona wysyla ci formularz adopcyjny, który musisz wypelnic i odeslac jej na maila. Ona go rozpatrzy i jesli wszysto sie bedzie zgadzac najprawdopodobniej przeprowadzi z toba wywiad srodowiskowy. Pozniej juz ona ci napisze co masz dalej robic, bo ja adoptowalam królika u innego posrednika adopcyjnego, wiec nie wiem czy u kazdego sa te same procedury.[/quote]

Dzieki za tak szczegolowa instrukcje.
Poki co jeszcze sie zastanawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...