Jump to content
Dogomania

20-21.08.2005 Lwów CACIB


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aż dziwne, że tylko trzeba się namęczyć żeby mieć Championat Ukrainy... :angryy: My do Kijowa napewno w tym roku nie pojdziemy, wogóle wątpie, że kiedyś pojedziemy, bo tata się boi jeżdzić do "ruskich" tak daleko... No trudno, do Lwowa i tak jedziemy, bo podobała się nam ta wystawka, a przy okazji potem nad Odesse i do Kiszyniowa na 2 x CACIB ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Aż dziwne, że tylko trzeba się namęczyć żeby mieć Championat Ukrainy... :angryy: My do Kijowa napewno w tym roku nie pojdziemy, wogóle wątpie, że kiedyś pojedziemy, bo tata się boi jeżdzić do "ruskich" tak daleko... No trudno, do Lwowa i tak jedziemy, bo podobała się nam ta wystawka, a przy okazji potem nad Odesse i do Kiszyniowa na 2 x CACIB ;)[/quote]
Ej, [B]GW[/B], marudko mała - austriacki championat też wymaga 4xCAC, węgierski - też. Już nie wspomne o Niemczech. Rozbestwiłaś się, widzę...;)
I coś Tata kręci, bo Kijów (Ukraina) to nie "ruscy", a do Odessy (Ukraina) i Kiszyniowa (Mołdawia) jedziecie... Co Wy tam knujecie, jakieś roszady na mapie świata?! A my tu w grzechu i w nieświadomości żyjemy!;)
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiu nie marudo tylko championat Ukrainy to dla mnie tytuł średniej klasy, a Węgier czy Niemiec to już coś i wtedy można jeździć i jeździć... ;) Co do taty to szkoda mi mówić... On np. do Odessy chętny żeby jechać i od razu "To jedziemy na tydzień w wakacje.", a jak mówie, że w maju do Brześcia chce jechać to mówi "Do Ruskich nie jade.", a przecież Lwów, Kiszyniów czy Odessa to też te jego "Ruskie", więc go nie rozumiem, ale zgodził się na CACB we Lwowie, 5 dni w Odessie i potem na 2 x CACIB w Kiszynowie, więc nie mam co nosem kręcić :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sorki, że tak dlugo czekałas, ale przez 4 dni wogóle nie zagładałam na DGM. Juz się poprawiam:

PSY
kl. p
FAN LI TI CABO VERDE IN UKRAINE
SAFFRON SHERHY KAPITAN BLACK
SOLARIS AVIS LOVE THIS HOY AND ME

kl. o
BAI KUIN MUST BE BEST

suki
kl. mł.
FLORENCIA CABO VERDE IN UKRAINE.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

[B]Asiaczek[/B]
Wyczytałem z Twoich postów:

[QUOTE]Jedynym zgrzytem było to, że musieliśmy zapłacić przy wyjeździe z Ukrainy 30 USD (lub w przeliczeniu na ichniejsze hrywny).[/QUOTE]

Przez które przejście graniczne jechaliście w ubiegłym roku do Lwowa i za co te 30 USD musieliście zapłacić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...