Jump to content
Dogomania

20-21.08.2005 Lwów CACIB


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaukazy']czy mogę prosić o stawkę kaukazów byłabym bardzo wdzięczna[/quote]
Dzięki za pamięć!

Podaję stawkę Twoich ukochanych kaukazów:
PSY
kl. puppy
Balowen c Medwezhei gory

kl. o
Brendon Karesh Hart

kl. ch
Flex z woli (polski psiak. Ania Rowińska)

SUKI
kl. p
Sobboriko Zerzeja Ania Rowińska)

kl. ch
Deina

kl. w
Gera Skajl Kazbegi

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sprawa z championatem lub potwierdzeniem CACIB'ów i CAC'y poszła do przodu czy nadal cisza? Ja osobiście nic nie dostałam. Do Lwowa jedziemy 12 sierpnia na CACIB, więc może wtedy kiedy będę miała jakieś inne championaty niź tylko Polski to mi uznają championat... :/

Wystawy 2006 na Ukrainie - [URL="http://www.ksu.com.ua/index.php?menu_id=2316&sub3_1=&menu3"]http://www.ksu.com.ua/index.php?menu_id=2316&sub3_1=&menu3[/URL]=&

Link to comment
Share on other sites

Generalnie nadal potrzeba 4CACE z wystaw ukraińskich, w tym jeden obowiązkowo z wystawy w Kijowie. Dla przypomnienia: w Kijowie sa 2 wystawy: wiosenna i zimowa.

Ale z nasłuchu wiem, że na najbliższej wiosennej (kwietniowej) podwójnej wystawie w Kijowie, jeżeli pies otrzyma 2xCAC, to ma Championat Ukrainy.

I dlatego zastanawiam się nad kwietniowym Kijowem. Bo chociaż moje psiaki-bliźniaki (tzn. Felka i Farik) mają już po 2 CACe z Ukrainy, to może udałoby się za jednym wyjazdem cos zakończyć? No i może pozostałe psiaki coś by ugrały? Jeszcze musze się nad tym zastanowić.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...