Jump to content
Dogomania

Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .


Princess_York

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Princess_York']Dojechałam o 2 w nocy :( . PRzez to nie poszłam do szkoły i pokłuciłam się z mamą .. Na czas nieokreślony nie mam komputera ,a wystawa ??? .

Jak dla mnie mogłam nie jechać ,tylko zespułam nasz pierwszy raz w pośredniej .. ocena jak zwykle bardzo dobra :(

Jestem załamana .[/QUOTE]

Martyna!!!nie załamuj się tak szybko nie masz czego..dobrze wiesz że z wystawami to różnie bywa i to jest jak loteria raz wygrasz raz przegrasz sama o tym dobrze wiesz!!!Dobrze że szczęśliwie dojechaliście a z mamą się pogodzisz....

Link to comment
Share on other sites

Wiem że to jest różnie ,ale kurcze Arwena dobrze się prezentowała i nie tylko ja tak sądze .. Jedna ocena wyżej i już by było dobrze .. :(
Bo co .. Arwena ma jeszcze ciemny płaszcz ? Ale widać że się wybarwia no .
A nie postawiła suke w jednej klasie na 1lokacie która była czarna .. I wcale nie była ładniejsza jak ta za nią ..
Jedna wielka pomyłka z tą wystawą ,nie pojade już do tej sędziny ,głupia baba no :lol: :(

Może kiedyś przejdzie mi ta opinia o niej ,no ale to jest świeże i narazie uważam że jest do niczego .. Nie umie oceniać ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...