Jump to content
Dogomania

MISTRZOSTWA ŚWIATA AGILITY 2009, AUSTRIA - propozycja wyjazdu


niuka

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marysia_i_gończy']Siedziałam jakieś 3 m od tej strefy, więc widziałam, że była taka sobie, ale niewątpliwie była :) no i nie można moim zdaniem oczekiwać, że pies, który robi bieganą strefę zakręci tak samo, jak ten, który się na tej strefie zatrzymał.

EDIT no dobra, siedziałam dalej niż 3m, ale widzę siebie na tamtym printscreenie :evil_lol:[/quote]

Na treningu bym takiej strefy nie nagrodzila.

Natomiast widzialam filmiki, chyba nawet na stronie Sylvii kiedy pies wie, ze bedzie zakrecal po strefie (bo lata w kolko po kladce) to robi to ciasniej, wiec da sie oczekiwac.

Ok na jej stronie filmik propagandowy ma La, nie Bu....

Link to comment
Share on other sites

Marysiu ja jestem z WAS cholernie dumna!! Naprawdę. Ciesze się, że poziom Polskiego agility jest taki jaki jest i wiem, ze zawsze może być lepszy. Dyskusje zawsze były, są i będą i nie wszystkim się będzie podobało. Ale nie dogodzisz. Ja sądze, ze nikt tu nie miał zamiaru nikogo urazić, a tym bardziej Was, naszej reprezentacji. Daliście z siebie mam nadzieje, że wszystko i jestem Dumna, że Was znam i mogę się od Was uczyć :cool3:

Hehe ale napisałam :evil_lol: Ale wierzcie mi, że moje słowa płyną z serca :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Na treningu bym takiej strefy nie nagrodzila.

Natomiast widzialam filmiki, chyba nawet na stronie Sylvii kiedy pies wie, ze bedzie zakrecal po strefie (bo lata w kolko po kladce) to robi to ciasniej, wiec da sie oczekiwac.

Ok na jej stronie filmik propagandowy ma La, nie Bu....[/quote]

O tutaj pokazywała ciasne zakrety po kładce nawet na zwolnionym tempie

[url=http://www.youtube.com/watch?v=dWDaddzV8nw&feature=related]YouTube - Bi, running contacts: adding angle and turns[/url]

La chyba w tym roku zwaliła strefe na palisadzie. To chyba ten sam co z nim kiedyś wygrywała MSW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy'][B]Junka[/B] ja tam tylko robiłam sobie odciski od aparatu i zdzierałam gardło wrzeszcząc "POLSKA!!". I ja też jestem z naszej drużyny dumna :)[/quote]

Ej no ale to też jest ważne. Wsparcie kibiców, oczywiscie. A jak jakieś foty robilaś to obrabiaj i dawaj :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']O tutaj pokazywała ciasne zakrety po kładce nawet na zwolnionym tempie

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=dWDaddzV8nw&feature=related"]YouTube - Bi, running contacts: adding angle and turns[/URL]

La chyba w tym roku zwaliła strefe na palisadzie. To chyba ten sam co z nim kiedyś wygrywała MSW[/quote]
No tak, tak.

No, ale to byl sceniak, teraz to dorosly pies, szybszy, poza tym adrenalina, bo MS i w ogole....

Ok ma byc wesolo! :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy'][B]Junka[/B] ja tam tylko robiłam sobie odciski od aparatu i zdzierałam gardło wrzeszcząc "POLSKA!!". I ja też jestem z naszej drużyny dumna :)[/QUOTE]

masz oczywiście od wszytskich osób uwiecznionych na zdjęciach pozwolenia na publikacje? :diabloti: heh

a tak na serio to czekamy na FOTY !!!!!!


Gratulacje dla naszej reprezentacji !!!!

A wszelkie dyskusje na temat kwalifikacji na MŚ proszę w wątku o naszej podkomisji, tam jest ich miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Spalilam garnek, plastikowe sitko i pol torebki makaronu swiderki...

Wylaczam kompa.[/quote]

A nie miałas mi poszukac tego Hiszpana nr kat 70 :cool3:

Paaaaaat ja chce tego hiszpana, lubie hiszpanów.
MAsz filmik? Przyznaj sie. Tylko jeden. JUmping ind moze byc na maila :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie wiedziałam! :crazyeye: [SIZE=1]bo stronka z wynikami nadal mnie nie lubi i wiem tylko tyle, ile tutaj napiszecie... :oops: dlatego czekam na dokładną relację świadków naocznych :eviltong:[/SIZE]
Gratki dla naszych dzielnych niewyrośniętych :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...