Jump to content
Dogomania

MISTRZOSTWA ŚWIATA AGILITY 2009, AUSTRIA - propozycja wyjazdu


niuka

Recommended Posts

[quote name='LALUNA']We Włoszech. Davie ją nazywała wysyłaczka. Ale generalnie chyba nie dała rady i miała dyskę w jednym z ostatnich biegów. Az tak dalekie wysyłanie sie nie sprawdza. TAkie akurat jest Tumanowej[/QUOTE]

Czekaj, bo nie jarzę to "akurat" to znaczy "takie samo" jak Szwajcarki czy "w sam raz"?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LALUNA']Faktycznie ciezko wygrać byłoby szelciakowi z bc, moze pirenejczyk byłby w stanie .[/quote]
No pewnie i to nie jeden bo są tak samo szybkie tylko trzeba im jakoś wytłumaczyć jak się te strefy prawidłowo robi to będzie dobrze ;)
[quote name='LALUNA']A skoro tak dobrze Ci idzie wyszukiwanie borderów, to moze znajdziesz coś z largie z wczorajszych biegów[/quote]
A kogo by tam large interesowały :scared:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
No pewnie i to nie jeden bo są tak samo szybkie tylko trzeba im jakoś wytłumaczyć jak się te strefy prawidłowo robi to będzie dobrze ;-)
[/QUOTE]

Pogadaj z Daną, był tam super czarny pirenejczyk, bardzo szybki i ładnie biegający :eviltong:

[QUOTE]
A kogo by tam large interesowały :scared:
[/QUOTE]

Sprawdz na listy i zobacz ze do large większosc sie pcha, jest zawsze dwa razy więcej zawodników ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wendka']Susan Garett zupelnie sie pogubila. Wygladalo to tak, ze nie wytrzymala presji.[/quote]

Nie. Ona zwyczajnie "sklęsła" po zrzutce i kompletnie przestała się starać. Co jednak było niefajne.


To ja się odmeldowuję jako osoba, która tam była :) ale jest jakoś mało przytomna w tej chwili :evil_lol:

Serdecznie gratuluję WSZYSTKIM naszym zawodnikom :multi::multi::multi: Spisaliście się świetnie :terazpol:

Zdjęć trochę mam, ale warunki na hali były MASAKRYCZNE, znacznie gorsze niż w Helsinkach... no i trochę mi czasu zajmie, zanim się przez nie przedrę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neo&Anti']Tak się pchają że dla jednego bordera już zabrakło miejsca w large, to go do medium wrzucili.[/quote]
Dla trzech :eviltong:
No widzisz, w largach to nawet miejsc juz nie ma. Zobaczysz nastepnym razem będa limitować miejsca w largach.:evil_lol:
[QUOTE]
Wlasnie! I to dopiero jest cos! Konkurencja, najlepsi, najszybsi...nie to co M-ki...3 na krzyz, to co to za filozofia wygrac.....:eviltong:
[/QUOTE]
No własnie, kto by tam chciał biegac w m-kach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']

PATIszon kupiłaś sobie bordera?:crazyeye:[/quote]
Jeszcze nie. Poki co chce sie dowartosciowac po Keniusi biagajac z mala popiardółką (popiardułką?), ktora zawsze mozna na torze dogonic....:eviltong:

Ale border to jest wyzwanie, na ktore chyba jeszcze m nei nie stac.

Link to comment
Share on other sites

W largach po kładce było ostro w tył do stacjonaty
[url=http://www.youtube.com/watch?v=3PVC60ehRY8&feature=player_embedded]YouTube - WC AGILITY 09 - Cristián Sanhueza y Máximo - Individual Large Agility[/url]

Jestem ciekawa jak sobie poradziła Sylvia przy zbieganej strefie. Czy dała radę go szybko zakręcić.

W jumpingu w którym zapomniała kolejnosci, początek też nie rozwiazała najlepiej, bo bardzo duzo straciła na trzeciej przeszkodzie. Pies poszedł bardzo duzym łukiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']Dała. Zakręciła bardzo ciasno.[/quote]
No cos Ty, jakie ciasno! Pies polecial jakies 2 m do przodu....pomijajac fakt, ze ta strefa to byla raczej taka sobie.....

Ps jak sie robi print z ekranu?

juz mam

[IMG]http://i37.tinypic.com/2aipphv.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.tinypic.com/4olyf.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']No cos Ty, jakie ciasno! Pies polecial jakies 2 m do przodu....pomijajac fakt, ze ta strefa to byla raczej taka sobie.....[/quote]

Siedziałam jakieś 3 m od tej strefy, więc widziałam, że była taka sobie, ale niewątpliwie była :) no i nie można moim zdaniem oczekiwać, że pies, który robi bieganą strefę zakręci tak samo, jak ten, który się na tej strefie zatrzymał.

EDIT no dobra, siedziałam dalej niż 3m, ale widzę siebie na tamtym printscreenie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']No cos Ty, jakie ciasno! Pies polecial jakies 2 m do przodu....pomijajac fakt, ze ta strefa to byla raczej taka sobie.....

Ps jak sie robi print z ekranu?

juz mam

[IMG]http://i37.tinypic.com/2aipphv.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.tinypic.com/4olyf.jpg[/IMG][/quote]


Masz filmik ???? Pleas wklej filmik
Na faktycznie nie była ciasna. NA treningu pokazywała filmik z ciasniejszym zakretem.
I zaliczona tylnymi łapami z wyskokiem, chyba ledwo ledwo.

A kto jeszcze miał strefy zbiegane? Oprócz Cira? No i mediumy i smalle nie liczymy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...