Jump to content
Dogomania

Shira & Chinook :)


sunshine

Recommended Posts

Jak to się stało, że macie kota:D?? Nie potrafie przez to przebrnąć...

Co do KŁAMANIA mamy :P że kota da sie nauczyć ne ichodzić po stołąch i szafkach,,, to owszem wykonalne, ale jak nei ma się psa :D wiem coś o tym haha ;P
Mój kot puki psów nei było w domu poruszał się po podłodze, teraz odkąd są psy porusza się drogą powietrzną czyli szafkami i stołami ;P A jedzenie ma na lodówce w miskach haha także cyrk na kółkach :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']W domu tak samo traktują koty, więc nie dane jest mi mieć kota[/QUOTE]
ZUE kundle! :D
[quote name='Baski_Kropka']Jak to się stało, że macie kota:D?? Nie potrafie przez to przebrnąć...

Co do KŁAMANIA mamy :P że kota da sie nauczyć ne ichodzić po stołąch i szafkach,,, to owszem wykonalne, ale jak nei ma się psa :D wiem coś o tym haha ;P
Mój kot puki psów nei było w domu poruszał się po podłodze, teraz odkąd są psy porusza się drogą powietrzną czyli szafkami i stołami ;P A jedzenie ma na lodówce w miskach haha także cyrk na kółkach :D[/QUOTE]
U nas nie, kot lub się rzucać na psa albo gonić ogon:P Shira cierpliwie to znosi a Zocha czasem celowo zaczepia psa i gonią się po całym domu:P jak ma dość to myknie pod łóżko gdzieś lub za szafę:D Ma swoje schowki:P
Jedzenie dostaje na stoliku nad swoim kącikiem bo Shir jej wyjada:P
Ja się cieszę że znalazłam sposób żeby pies nie wyjadał kotu a mama na to : "to znajdź jeszcze żeby kot nie wyjadał psu ":diabloti:
Psu na szczęście to wyjdzie najwyżej na dobre :D

to skopiuję z pierwszej strony bo zaktualizowałam:D

[SIZE=2][COLOR=#ff0000][FONT=arial][B]Zoja aka Zocha [/B][/FONT][/COLOR][B][FONT=arial]
[/FONT][/B][/SIZE][FONT=arial][B][CENTER][SIZE=2]

[COLOR=#008080]Dnia pamiętnego 3 sierpnia 2012r z samego rana zadzwoniła koleżanka, że w Skorzęcinie obok ich knajpy jakiś facet złapał w klatkę kociaka. Jest przerażony a facet powiedział że złapie wszystkie i utopi a na nich naśle sanepid bo karmią koty, które mu sikają pod domkiem...
[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/B][/FONT][CENTER][SIZE=2]
[/SIZE]
[SIZE=2][FONT=arial][B][COLOR=#008080] Szybka decyzja... RATUJEMY! koleżanka ubłagała "człowieka" żeby oddał kociaka i przywiozła do mnie. Kociak miał być tylko kilka godzin, bałam się że pies go zje. Ale... pies zabrał się za mycie malucha, przerażony malec zaakceptował psa:smile:
Wyczyściliśmy uszka, obcięliśmy pazurki, odrobaczyliśmy maleństwo i do dziś nie kotek a już Zocha dostarcza nam codziennie nowych wrażeń [/COLOR][/B][COLOR=#008080]:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=arial][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][/CENTER]

[quote name='bianka19']normalnie jak w kinie 5D. :evil_lol:
[URL]http://desmond.imageshack.us/Himg21/scaled.php?server=21&filename=20120805852.jpg&res=landing[/URL]

dobry. ;)[/QUOTE]
hahah dokłądnie!:P
co tam u Was Cezarki?:D


ZOCHA OFICJANIE ZOSTAJE Z NAMI!:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']No to gratuluję nowego domownika :)[/QUOTE]

[quote name='Aleksandra95']fajnie że zostaje z Wami :):):):)[/QUOTE]

[quote name='Kaja10014']I ja również gratuluję nowej domowniczki :)[/QUOTE]

[quote name='darii_iia']Gratuluje! :)
Zocha, to śliczna panienka. :loveu:[/QUOTE]
dziękuję dziękuję dziękuję:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']
hahah dokłądnie!:P
co tam u Was Cezarki?:D[/QUOTE]
u nas ? wszystko po staremu, leci do przodu cały czas.:lol: ostatnio z białym byliśmy na wsi 2 tygodnie i gonił kury. :evil_lol: a co u was, w wielkim świecie Shirki i już Zochowce? hihihi:eviltong:


Zocha! :loveu: daj jakieś fotki ; )

Link to comment
Share on other sites

Suuuper, że mama się ugięła ;P Ale na drapanie firanek i łażenie po stołach się przygotujcie ;P
I skuście się na zrealizowanie porad koleżanki o drapaku i innych takich lepiej uczyć od małego, bo nasz zbir drzwi nam obdrapywał, dopóki były jeszcze takie w tapicerce... potem przeniósł pazury na kanapę... niestety żaden drapak nie zastąpi mu krzeseł tapczanu i tym podobnych mebli ;P Czym skorupka za młodu nasiąknie tymna starość trąci PAMIĘTAJ! :D

Mój Baski raczej by się nie opiekował... prędzej zamęczył by maleństwo jak kot mysz...;/ u nas w wypadku chęci posiadania kota, musiała bym sobie wziąć jakiegoś gryfnego młodziaka co to by psu pokazał gdzie jego miejsce w razie potrzeby :P Baski jet okrutnikiem i krzywdy nie robi ale zamęczyć psychicznie potrafi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Chętnie, tylko wiesz - do Poznania mam "kawałeczek" :D[/QUOTE]
hehehe teleportacja:D ale fajnie było, z wiki się poznaliśmy realnie:D

[quote name='darii_iia']Mam nadzieję, że będą zdjęcia ? :lol:[/QUOTE]
pewka:P i to osobiście przez mua robione...niektóre;p
[quote name='Baski_Kropka']Obcinam obcinam mu pazurki, ale pohałasować drapiąc lubi, taki nawyk już... ;)[/QUOTE]

odruch pewnie, natury nie da się oszukać:D

A wczoraj było czadersko wszystkie 4 w pociągu padłyśmy jak muchy:P
Shira pobiegała sobie z Watahą płónocy, stwierdzili że jest niezła, wie o co chodzi tylko kondycję podciągnąć bo teraz jest w szczytowej formie biegania... no i w związku z tym ustalamy poniedziałki dniami treningowymi w bike z owczarem natomiast piątki frizbowymi (monika się uparłą że Shira wystartuje za rok na DCDC w tym łapaniu na odległosć jakkolwiek to się nazywa:P Jestem bardzo ciekawa hahah trzeba się o to założyć xD

No i poznałyśmy Wiki od Lisy, niestety bez Lisy:( ale superowo:) Wkrótce zdjęcia z tego całego dnia:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine'] ale fajnie było, z wiki się poznaliśmy realnie:D
[/QUOTE]

A nie zgadniesz co ja mam! Zdjęcia jak latasz z Shirą w zaprzęgu. Ale czemu wcześniej się nie skapnęlam, że to Wy, to nie wiem :lol:
Z powrotem spałyście? Ja dopiero teraz wróciłam i zaraz wrzucę zdjecia :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...