Jump to content
Dogomania

9 lipca , TVP1 , 21.15 program o zwierzakach


tabaluga1

Recommended Posts

Wiolu wstawiłaś ładne zdjęcie Diagonala.

"poszukując prawdy" postanowiłam przejrzeć twój blog.
Koń kontuzjowany. Koń, który miał być na emeryturze na która zasłużył. Zdjęcie z zawodów (zdjęcie można powiększyć):
[URL]http://img213.imageshack.us/img213/6766/1006331pu5.jpg[/URL]
Rozpoznajecie Diagonala? Dość łatwo prawda, wyróżnia się z tłumu.
Chwalicie, ze w zawodach startowały na nim nawet 11 letnie dziewczynki. Brawo! Kazać skakać zwierzęciu z chorą nogą, niedożywionemu ew. widocznie choremu i dać mu na grzbiet skoczka, który dopiero się uczy.
Potem trzeba wklejać już niewyraźne zdjęcia...bo i koń wyglądał już "niewyraźnie"
[URL]http://foto.m.onet.pl/_m/43fe672a68b235bc14e0f58645e055e4,14,19,0.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ładne w sensie te z zebrami na wierzchu?
czyli co ? ... fundacja nie reagowała na taki stan konia ??

jeszcze przed tym jak " skasowało się archiwum na stronie" pegasusa
można było obejrzeć tam te zdjęcia z zawodów w artykule z grudnia z 2008 roku (a przypominam ze któraś z pan z fundacji powiedziała ze źle się dzieje od.... października?)
Może byście wszyscy ustalili wspólna wersje najpierw....

PS1. nie widziałem takich zdjęć na blogu... można linka, wie pani, adres strony?


PS2. zdjęcia którymi pani się chwali są z lutego 2008


PS2. pani znawco koni, uczące się jeździć 11 latki nie startują w zawodach....

"żenujące"

Link to comment
Share on other sites

link [URL="http://progresja.blog.onet.pl/Zawody-towarzyskie-w-Zastawnie,2,ID311619485,DA2008-04-19,n"]Zawody towarzyskie w Zastawnie :] - Stajnia Progresja - Onet.pl Blog[/URL]

co do 11latki sama sobie Pani odpowiedziała. Tylko teraz pada pytanie: więc czemu startują w konkursach/zawodach?
[quote name='Mitsune'](...)PS2. pani znawco koni, uczące się jeździć 11 latki nie startują w zawodach.... [/quote]
[U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/159/ee7f81ab93056ac4med.jpg[/IMG][/URL][/U]
Zawody były w kwietniu czyli można by przypuszczać, że koń na zdjęciach z zawodów i tak wygląda lepiej niż w środku zimy.

Dosłownie...żenujące.... właściwie to wstrząsające bo przecież koń był pod opieką "znawców" i "miłośników" zwierząt.

Czy Fundacja wiedziała czy nie to doprawdy nie moja sprawa (nie zajmuję się tym, w przeciwnym razie musiałabym się też wielu fundacji "urzędujących" u Pani zapytać czy wiedzieli itp. Mnie interesuje czy doszło do znęcania sie nad zwierzętami i jeśli tak kto to zrobił). Dodajmy do tego pytanie czemu nie płacili za utrzymanie konia a jeszcze lepiej czemu go nie nakarmili i przypomina mi sie pewien Pan S.D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata-air']link [URL="http://progresja.blog.onet.pl/Zawody-towarzyskie-w-Zastawnie,2,ID311619485,DA2008-04-19,n"]Zawody towarzyskie w Zastawnie :] - Stajnia Progresja - Onet.pl Blog[/URL]

co do 11latki sama sobie Pani odpowiedziała. Tylko teraz pada pytanie: więc czemu startują w konkursach/zawodach?
[/quote]


Ja już naprawde nie wiem do czego pani dąży i na jaki temat pani wiedze posiada lub nie....
ale...

MĘŻCZYZNY od KOBIETY pani nie odróżnia?
Proszę nie pisać do mnie per pani bo nie czuję sie wtedy komfortowo...
ew. per pan.

A ta strona jak to pani napisala "blog Wioli" ehh...
przykro stwierdzic... ale nie jest to blog "Wioli"
nie wiem czy pani zaglebila sie w to na tyle by w pewnym poscie przeczytac
"ja, czyli Natalia"

Nie wiem, nie wiem, nikt nie chce juz tutaj z panią gadać
więc i ja chyba... puki co się odłączam.
Miłego monologu...

Bez odbioru

Link to comment
Share on other sites

Wioli czy nie Wioli ale o Wioli zwierzętach- a mnie tylko one interesują.

Ojej argumenty się skończyły i na dodatek okazało sie, że PAN (fakt: powinnam rozróżnić po błędach ortograficznych) nie wiedział wszystkiego o Wiolletce i jej poczynaniach ;)

No nic. Też dawno miałam nie pisać...tylko kiedy patrzy się na takie zdjęcia i ludzką bezmyślność trudno milczeć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata-air']Wioli czy nie Wioli ale o Wioli zwierzętach- a mnie tylko one interesują.

Ojej argumenty się skończyły i na dodatek okazało sie, że PAN (fakt: powinnam rozróżnić po błędach ortograficznych) nie wiedział wszystkiego o Wiolletce i jej poczynaniach ;)

No nic. Też dawno miałam nie pisać...tylko kiedy patrzy się na takie zdjęcia i ludzką bezmyślność trudno milczeć.[/quote]

Pani jest gorsza od zarazy, niczym wirus chce mącić i stwarzać pozory zainteresowania losami zwierząt a prawda jest taka, że sprawia Pani przyjemność zaistnienie w sieci.
Dla mnie i dla wielu ludzi na dogo jest Pani tylko przemądrzałą , gburowatą i nic nie wartą ksywą. Wiola robi bardzo wiele dla zwierząt i tego udawadniać nie trzeba.

Pytanie do Moderatora czy wątek ma sens? Jak Pani chce oczerniać i szukać dziury w całym to niech idzie na portal plotka.pl lub podobne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Pani jest gorsza od zarazy, niczym wirus chce mącić i stwarzać pozory zainteresowania losami zwierząt a prawda jest taka, że sprawia Pani przyjemność zaistnienie w sieci.
Dla mnie i dla wielu ludzi na dogo jest Pani tylko przemądrzałą , gburowatą i nic nie wartą ksywą. Wiola robi bardzo wiele dla zwierząt i tego udawadniać nie trzeba.

Pytanie do Moderatora czy wątek ma sens? Jak Pani chce oczerniać i szukać dziury w całym to niech idzie na portal plotka.pl lub podobne.[/quote]

a co to za poziom wypowiedzi, rodem z piaskownicy, nie widze żadnych odpowiedzi konkretnych na zadane przez agate pytania, dlaczego?
watek słuzy konfrontacji dwóch racji, czyż nie?

Link to comment
Share on other sites

no to ja zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy:shake:
Jestem na dogo by pomagać a nie wdawać się w dyskusje.
Przepraszam za moje wypowiedzi jeśli były odebrane jako oszczerstwa.
Wioli ufam i wiem, że wszystko co robi to robi dla dobra zwierząt. To jest moja prywatna opinia. Gdybym jej nie ufała to bym nie załatwiła Sprawy dla Reportera.

Link to comment
Share on other sites

"Bo moja racja jest...." -był taki film.
A prawda ? pewno jak zwykle leży po środku tylko emocje zamazały skutecznie obraz.
Program ? Jak w pól godziny zmieścic problemy na parę sezonów po paredziesiąt odcinków ???? Wyraźnie zasygnalizowane zostały problemy i to, że można nawet z urzędnikami się dogadac, kiedy jest dobra wola i chęc porozumienia (końcówka).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gdzie zdjęcia Kasi ... mojej biednej Kasi ... zapewne nie doczekam się jej zdjęcia ani żadnych wieści

przez ostatni rok doznałem tylu rzeczy ze nigdy nie zaufam nowej znajomości..
ludzie są porostu źli

słucham teraz panią " obrączynie" co to ma ciekawego do powiedzenia

zapewne napisze coś innego ... jak zawsze nie na temat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mitsune']Gdzie zdjęcia Kasi ... mojej biednej Kasi ... zapewne nie doczekam się jej zdjęcia ani żadnych wieści

przez ostatni rok doznałem tylu rzeczy ze nigdy nie zaufam nowej znajomości..
ludzie są porostu źli

słucham teraz panią " obrączynie" co to ma ciekawego do powiedzenia

zapewne napisze coś innego ... jak zawsze nie na temat[/quote]

Żebym choć jedną wypowiedzi miała nie na temat.

O zdjęcia kozy proszę zadzwonić do Fundacji. Pytałam wcześniej czy od prgramu się z nimi Pani kontaktowała? :)

Link to comment
Share on other sites

Jaka Pani !! jestem mężczyzna wypraszam sobie ...

osobiście pisałem emaile ... nic nie dostałem zostałem zlany

pytałem również czy zdjęcia które pokazują wszystkim są zrobione "na miejscu" czy w Elblągu ....również cisza ... od 2 miesięcy czekam

zresztą ... z tego co mi wiadomo fundacja kilka miesięcy temu sama powiedziała że "lepiej by było żeby się nie interesować"

usłyszę teraz o manipulacji ?? tak jak z "białym sweterkiem" ?? .... szary ... jasny .....

niech panie z fundacji puszczą "rozmowy które nagrywały" nie wiem ile w tym prawdy ale chętnie bym posłuchał
...i ciekawi mnie najbardziej po co nagrywały te rozmowy ?? wyjaśni mi ktoś??

nie na temat ... wszystko co pisze pani jest nie na temat ... wystarczy prośba a chętnie zacznę cytować

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...