Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

[quote name='ksara']Pyza ma już 5,5 tygodnia,jest bardzo zabawna.Nadal wygląda śmiesznie.
Już sama je i nauczyła się gdzie jest WC.
Zdjęć mam dużo, ale muszę najpierw wstawić je na stronkę.[/quote]

Ty tyle nie gadaj tylko zdjęcia wklejaj :eviltong: ;) . Ale świat musi być ogromny z perspektywy takiego maleństwa. A rodzinka rzeczywiście pokaźna :-o :lol: musi być wam wesoło szkoda, że nie mogę mieć tylu psów ehhh.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SORRY ZE MNIE PRZEZ PEWNIEN CZAS NIE BYLO..
faktycznie cena chihuahua to 3.000 euro porownujac ze labek to ok 1000 euro
francuzi mysle beda mieli podobne ceny bo waluta ta sama...
i tak myslalam ze za 1 chilke kupionego we wloszech to ja kurcze kupie kilka takich porzadnych w polsce hihih

Link to comment
Share on other sites

Witam.Od dawna jestm stalym czytelnikiem tego forum i ciesze się,że jest tak dużo prawdziwych miłośników tej nnnnnnaaaaajjjjjcccuuudddooowwwnnniiieeessszzzeeejjjjj rasy piesków.Oczywiście wszystkie pieski są kochane,ale te są te naj...Ponieważ jestem związana z tą rasą już od wielu lat,postanowiłam jeżeli można ,dołączyć do toczących się tu dyskusji.Może będę kiedyś mogła pomóć w jakimś problemie a może sama zdobędę jeszcze większe doświadczenie. Więć jeżeli można to prosze,przyjmijcie mnie do Waszego grona.Zdjęcia piesków ,które prezentujecie są prześlicze. A zresztą czy ktoś widział brzydką chihuahua ? bo ja nie !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=1]Witamy![/SIZE][/B] No normalnie jestem w 7 niebie. Jak nam się cziłałomaniacy nagle rozmnożyli :cool3:

A w jaki sposób jesteś związana z tą rasą? Masz swojego pieska? (może lepiej się nie przyznawaj bo Cię o zdjęcia zamęczę :diabloti: ). Lepiej od razu wklejaj :lol:

Link to comment
Share on other sites

A mnie strasznie ciekawią nagie psy meksykańskie i peruwiańskie. W życiu takiego na oczy nie widziałam. Fajne też są podengo portugalskie miniaturowe krótkowłose :loveu: .

Mi też się podobają pomeraniany. Moja znajoma ma jednego. Strasznie napalony na Erkę był (tego egzemplarza akurat nie lubię :angryy: ;) ). Taki to dopiero musi fajnie wyglądać w czasie kąpieli :lol:

oo szkoda, właśnie się doczytałam, że nię będzie ani jednego pomeraniana.

ADMED a jaką masz cziłałkę?

Link to comment
Share on other sites

:placz: :-( :placz: :-( rzeczywiście coś ma z cziłałki. Strasznie mi szkoda schroniskowców, a już tych najmniejszych najbardziej. One mają zazwyczaj najciężej...i do tego ta zima :shake: Już tyle psów pozamarzało w schroniskach:-( .

[B]MOŻE KTOŚ JEDNAK CHCE?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ale słodziutkie :cool3: . To są Pani pieski?

Odpisała mi jedna hodowla z Francji, a dokładniej ta:

[FONT=Arial]ELEVAGE DES PYRAMIDES DE CHOLULA
Alain VINCENT
Chihuahuas et Yorkshire Terriers
[/FONT][URL="http://pyramidesdecholula.com"][FONT=Arial][COLOR=#800080]http://pyramidesdecholula.com[/COLOR][/FONT][/URL]


Mają pieski po 1500 euro (mniej więcej 5640 zł wychodzi na dzień dzisiejszy :placz: )

Link to comment
Share on other sites

Pieski , są prawie moje ( piszę prawie , bo tak naprawdę chihuahua hoduje mój mąż , to on jest pasjonatem tej rasy )
Nutasob ma rację , w Polsce też są niezłe ciułałki.
Miałam okazję podziwiać jej psy na wystawie w Bydgoszczy.
Suka bajeczna , pies cudo ( no i na dodatek krótkowłose ).
Pozdrawiam Nutasob serdecznie , cieszę się , że czas pozwolił Ci dołączyć do nas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elżbietarusos']Pieski , są prawie moje ( piszę prawie , bo tak naprawdę chihuahua hoduje mój mąż , to on jest pasjonatem tej rasy )
Nutasob ma rację , w Polsce też są niezłe ciułałki.
Miałam okazję podziwiać jej psy na wystawie w Bydgoszczy.
Suka bajeczna , pies cudo ( no i na dodatek krótkowłose ).
Pozdrawiam Nutasob serdecznie , cieszę się , że czas pozwolił Ci dołączyć do nas.[/quote]

To jest najgorsze ,brakuje mi czasu Pani Elzbieto.
Ale szczeniaczki Pani rozwijają się pięknie.No i gratuluje odchować 6 z jednego miotu to już naprawdę tylko potrafi prawdziwy HODOWCA.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...