Jump to content
Dogomania

BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!


Tola^^

Recommended Posts

Jestem cioteczki:lol: Laptop nawalił i nie było mnie na dogo przez 3 dni,wchodzę i jestem w szoku:crazyeye:
Co tutaj się dzieje????????????

[B][SIZE=4][COLOR=blue]Super,dziękuję wszystkim za pomoc,jesteście aniołami[/COLOR][/SIZE][/B]:lol::lol:

Przejrzałam posty i wysyłam nr konta,pomijam Akrum i malibo57,bo juz dostały od księgowego Emigrantki.

Wpłaty z 3.02.2010r.:
Ellig - 50zł
Emigrantka - 30zł
Talcott - 50zł

Dziękujemy:loveu::loveu:

Na moim koncie łącznie wszystkich wpłat na dzień dzisiejszy jest [B][U]300zł[/U][/B]( deklaracje stałe i jednorazowe).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie będę dzwonić już dostaliśmy z Kasią za dzwonienie do niego niezłe wyzywanie za Hasza, Ramba i Alfa!:placz:
To zależy od Toli...A kierownik mówił Kasi, że najlepiej ten kto go weźmie na 100% niech zadzwoni do niego i powie, że go chce zaadoptować i wszystko ustalił już z wolontariuszkami i wgl.
Podać mu swoje dane i powiedzieć ze pieniądze dotrą przez wolontariuszki.
I tylko NIE możemy mówić że z Dogomani!

Link to comment
Share on other sites

Poprawiłam deklaracje na piwewszej niestety teraz mnie nie będzie bo od piątku wyjeżdżam.
Więc nie mogę pisać na bieżąco kto ile zadeklarował więc może ktoś by się tym zajął a ja bym miała mniej problemów że np nie zauważyłam jakiejś wpłaty ..
Więc teraz mnie przez jakiś czas nie będzie....

Link to comment
Share on other sites

Na koncie mam 300zł wszystkich wpłat(stałych i jednorazowych).
Koszt transprtu 150zł i wyciągnięcie ze schronu 50zł-łącznie 200 zł.
[B][COLOR=blue]Wyciągamy Kulfona (Bingo) w tą sobotę z tych pieniędzy czy czekamy,aż wpłyną wszystkie deklaracje????[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue] [/COLOR][/B]
O ile dobrze pamiętam to malibo57 deklarowała pieniążki na transport:razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']O rany! No, naprawdę nie można na chwile się oddalić.
Już robię przelew na 200, żebyście nie musieli na oparach jechać;-)[/QUOTE]

Malibo .. spokojnie... na watku Soni Dea nam wkleila nastepne 7 czy cos kolo tego On-kow... "bo skoro Sonia...."

Kulfon w droge bo.. nastepne czekaja ;)

Buzka wszystkim....

Link to comment
Share on other sites

no jestem. cudowne wiadomości. lepiej być nie może . Można jechać, kasę się uzbiera w ciągu tego miesiąca, a hotelik zgodził się przy rezerwowaniu na opłatę "z dołu". milaczek jest w hoteliku oczekiwany, jutro jeszcze zadzwonię i powiem że w sobotę nasza dogo grupa się powiększy o Bingo a nie KULFONA. Będzie mu tam bardzo dobrze, a juz napewno nie zimno, bo wewnątrz. Bardzo się cieszę że tak szybko sprawa się potoczyła. ZARAZ PODAM WSZELKIE NAMIARY.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...