Jump to content
Dogomania

BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Looooooooooooooooooooooo Boszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Teresa i Malibo......

Barnaba, spij spokojnie psino, bedzie dobrze.....

Dzieki dziewczyny..... jak was kiedys dopadne to was.... wymysiam :)

Kulfon, nie masz nic przeciwko? Barnaba tez bida....a o Tobei i tak myslimy i kombinujemy jak konie pod gore....

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=magenta][B] Malibo57, Teresa i wszystkie cioteczki - jesteście cudowne i jeszcze raz dziękuję za pomoc:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
[COLOR=magenta][/COLOR]
Malibo57,prześlij pieniążki na moje konto,a ja w sobotę przekażę anie666 150zł na transport i 50zł na wykup naszego Binga...

Rozmawiałam z aną666 i planujemy akcję na sobotę...

Link to comment
Share on other sites

No, czemu miałby sie binguś gniewać? Całkiem możliwe ze pociągnie na nowa droge zycia za soba i barnabę.oj już czas!!!!

Zobaczycie jak się po paru dniach odmieni, zupełnie jak jego poprzednicy. Dostajemy z hoteliku coraz bardziej optymistyczne zdjęcia. To nie już w sobotę ale dopiero w sobote pojedzie. Nawet nie wie biedak że już nigdy nie będzie kulfonem, nie będzie uciekał do żadnych bud przed podgryzaniem !!!

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie wieczorem a tu takie wiadomości !!!! Dziewczyny jesteście wspaniałe, wszystkie, malibo, Teresa, ana, nie sposób wymienić. :loveu: Niech ta bida ,nasz [B]BINGUŚ[/B] już jutro jedzie. Trzymam kciuki:lol:
A Talcottka upominam, ze ma za malo banerków w podpisie.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Ale fajnie :)
na reszcie nie będzie musiał uciekać przed innymi psiakami do budy :)
tylko żeby go zaakceptowały psiaki z hoteliku i żeby on się tam zaaklimatyzował :)[/QUOTE]

Spokojnie w Hoteliku są spokojne psiaki,poza tym Pan Kazimierz czuwa nad wszystkim:) jest tam kilka wybiegów odgrodzonych gdyby któryś chciał poszaleć sobie.Ale ani Rusałka ani Skrzacik nie bedą zagrożeniem dla Bingo:)

Link to comment
Share on other sites

Bingo zaanonsowany oficjalnie . proszę zadzwonić jutro z drogi też aby was odpowiednio przyjęto. reszta psiaków ok najlepsza Rusałka, żadnych kłopotów, Bosman zaaklimatyzowany i odbija sobie ciężkie lata, apetyt nieziemski. skrzat po przymarznięciu w lesie trochę jeszcze to odczuwa, ale idzie ku lepszemu. po operacji mojej ukochanej tymczaski napiszę na wątku każdego psa nowe wieści. może i zdjęcia dostaniemy przy okazji odwożenia Bingo????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...