Jump to content
Dogomania

BUDAPESZT 2 x CACIB 28,29.11.2009


Irviers

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]A czy ktoś ma jakieś info o której wystawa się zaczyna ??

[B]Ważne:[/B]

Mamy miejsce dla jednej osoby (koniecznie z prawkiem, która mogłaby się zmienić z naszym kierowcą) z małym psem (w transporterku). Wyjazd ok. 18 w piątek, trasa Warszawa-trasa Katowicka-Cieszyn, więc może się ktoś po drodze dołączyć.

Chętnych proszę o kontakt - [email][email protected][/email] lub tel. 0-602-669-777[/COLOR][/FONT][COLOR=Navy]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Simona']Dostałam potwierdzenie i z niego wynika że przyjmowanie psów zaczyna się o 7:00 a rozpoczęcie wystawy i sędziowania w poszczególnych ringach o 10:00.

Właście, znalazł ktos przynajmniej ilościową stawkę psów ?[/QUOTE]

No wlasnie
Ja zglaszalam przez internet a Wy??
Nie mam nadal potwierdzenia ani nikt z moich znajomych.... czy "internetowi" nie dostaja potwierdzen??
Chcialabym wiedziec jednak czy przyjeli mi psy, zanim pojade....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Jojku drogi a nei mozesz poprostu dosiasc sie do mnie ??[/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]
No widzisz, ukrywaj się tak dalej, a napewno daleko zajedziemy :diabloti: (Jojek zostaje w domu, ja również planuje - to informacja od ludzi z zewnątrz :P )
Może propozycje jakieś na następny sezon ?? Potrzebujemy jeszcze jednego CACIBa...[/COLOR][/FONT]

[quote name='PANGEA']No wlasnie
Ja zglaszalam przez internet a Wy??
Nie mam nadal potwierdzenia ani nikt z moich znajomych.... czy "internetowi" nie dostaja potwierdzen??
Chcialabym wiedziec jednak czy przyjeli mi psy, zanim pojade....[/QUOTE]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Ja zgłaszałam już któryś raz psy (tym razem sztuk 1) internetem, nigdy nie dostałam potwierdzenia po za adnotacją w serwisie - Dog Registerd i zawsze wszystko było ok[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]
No widzisz, ukrywaj się tak dalej, a napewno daleko zajedziemy :diabloti: (Jojek zostaje w domu, ja również planuje - to informacja od ludzi z zewnątrz :P )
Może propozycje jakieś na następny sezon ?? Potrzebujemy jeszcze jednego CACIBa...[/COLOR][/FONT]

Rzeszow, Drezno, Berlin..........



[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Ja zgłaszałam już któryś raz psy (tym razem sztuk 1) internetem, nigdy nie dostałam potwierdzenia po za adnotacją w serwisie - Dog Registerd i zawsze wszystko było ok[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

No to musze sprawdzic serwis

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irviers']na ich stronie w wersji wegierskiej jest wykaz ilościowy (ale tylko na rase),plan sedziowania i rozmieszczenie ringow.[/QUOTE]

Dziękuję za informację.
Stawka ilościowa wystarczyła tym bardziej, że zabieram 6 psów tej samej rasy a tylko 6 jest zgłoszonych. Toż to nie mamy konkurencji ... tzn szkoda że będziemy konkurować tylko ze sobą. Oby teraz tylko pieski mali dobry humor i chciały się wystawić !


Wyjeżdżam z rana więc do zobaczenia na wystawie być może kogoś uda mi się z Polski spotkać :)

Poplątania ringówek !!!

Link to comment
Share on other sites

My właśnie dotarliśmy po pełnym emocji weekendzie do domu :)

Moje dzieci troszkę poszalały :evil_lol:

HERAT de Ciukci (6 miesięcy i 14 dni) rozpoczynając klasę szczeniąt wygrał [SIZE=3][COLOR=Red][B]I BIS PUPPY [/B][/COLOR][/SIZE]:multi:
ARCTIC SUN Inuktitut (9 miesięcy) rozpoczynając klasę młodzieży wygrała[B][SIZE=3][COLOR=Red] CAJC i NJwR[/COLOR][/SIZE][/B] :multi:

W sobotę jeszcze mieliśmy klubówkę gdzie moja dziewczynka ARCTIC SUN Inuktitut wygrała [B][SIZE=3][COLOR=Red]CAJC, III BIS JUNIOR[/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi:

Dzisiaj moje małe dzielne puppy HERAT de Ciukci - 1 w.o., oraz dostał się do finałowej 6-stki BIS PUPPY :loveu:

Wspaniały i niezapomniany weekend :p Miło było spotkać dogomaniaków na obczyźnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Gabi jeszcze raz GRATULACJE!!!!!!!!! :D
Nasza 10 miesieczna Irvier's CLASSY CHASSY w 1. dzień nie dala rady Węgrom u węgierskiej sędziny i tylko 2/5,
na drugi dzień też u węgierskiej sędziny w tej samej stawce CAJC :sweetCyb: do porównania o Bob junior wychodziły tylko psy urodzone w 2008 roku,. a Figa młodsza.
A na klubówce CAJC, Zwycięstwo Rasy (do porównania wyszły naprawdę śliczne psy więc radosć jeszcze wieksza) i res. BIS Junior :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
wiec dla nas weekend też bardzo udany :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...