Jump to content
Dogomania

BUDAPESZT 2 x CACIB 28,29.11.2009


Irviers

Recommended Posts

[SIZE=2][COLOR=Black]Kto się wybiera?
Na stronie węgierskiego związku w tabelce z Cacibówkami są wyszczególnione 3 wystawy
27.11.2009 - [/COLOR][/SIZE][FONT=Verdana][COLOR=Black][SIZE=2]Budapest - Champion Kiállítás
28.11.2009- [/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=Black][SIZE=2]Budapest - 110 éves Jubileumi CACIB + Champion Show
29.11.2009- [/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=Black][SIZE=2]Budapest - CACIB-Derby

Czy ktos może wie co to jest [/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=Black][SIZE=2]Champion Kiállítás i czy na pewno to jest cacib? bo na stronie FCI nie ma jej w spisie. Na jakich zasadach odbywa się wystawa [/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647][SIZE=2][COLOR=Black]110 éves Jubileumi CACIB + Champion Show ?? Czy na tą cacibówke można zgłosic tylko Ch?

Będe bardzo wdzieczna za wyjasnienie :)[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Irviers'][SIZE=2][COLOR=Black]Kto się wybiera?
Na stronie węgierskiego związku w tabelce z Cacibówkami są wyszczególnione 3 wystawy
27.11.2009 - [/COLOR][/SIZE][FONT=Verdana][COLOR=Black][SIZE=2]Budapest - Champion Kiállítás
28.11.2009- [/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=Black][SIZE=2]Budapest - 110 éves Jubileumi CACIB + Champion Show
29.11.2009- [/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=Black][SIZE=2]Budapest - CACIB-Derby

Czy ktos może wie co to jest [/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=Black][SIZE=2]Champion Kiállítás i czy na pewno to jest cacib? bo na stronie FCI nie ma jej w spisie. Na jakich zasadach odbywa się wystawa [/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647][SIZE=2][COLOR=Black]110 éves Jubileumi CACIB + Champion Show ?? Czy na tą cacibówke można zgłosic tylko Ch?

Będe bardzo wdzieczna za wyjasnienie :)[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

To jest chyba Wystawa Championów,taka jak nasze Polskie Leszno..,ale nie jestem pewna bo nie ma wzmianki że to CACIB..pisze że tylko Wystawa..rangi nie podali.
Ale znajomi z węgier napisali mi,że to jest wystawa Championów i przyznany jest tytuł Hungarian Show Champion, jeśli dobrze mnie zrozumieli :),ale pewna nie jestem.
ta jest Jubileuszowa na 110lecie CACIB -> "110 éves Jubileumi CACIB"

Kiedy są Teriery?
Zastanawiam się na tymi wystawami..tylko transportu na dzień dzisiejszy nie mam.


[url=http://www.canossa.prv.pl]++ || Strona hodowli psów rasy American Staffordshire Terrier ||++[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dzieki!
Czyli rozumiem że [SIZE=2][COLOR=Black]27.11.2009 - [/COLOR][/SIZE][FONT=Verdana][COLOR=Black][SIZE=2]Budapest - Champion Kiállítás - wtedy jest ta wystawa championow/ bez caców i cacibów/.
a 28 i 29. 11.2009 jest 2x CACIB tak? Tylko że przy 28.11. przy tym cacibie jest dopisane [/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=Black][SIZE=2]+ Champion Show... czyli jak to mam rozumiec?
[/SIZE][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pierwszy termin zgloszen uplywa za miesiac, a tu jeszcze nawet rozpiski sedziowania nie ma.

Canossa - teriery sa chyba w oba dni, bo to dwie wystawy sa ;)

u mnie tez z transportem krucho, a wypadaloby zaczac championat skoro i tak potem trzeba rok i dzien czekac ze skonczeniem go.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']pierwszy termin zgloszen uplywa za miesiac, a tu jeszcze nawet rozpiski sedziowania nie ma.

Canossa - teriery sa chyba w oba dni, bo to dwie wystawy sa ;)

u mnie tez z transportem krucho, a wypadaloby zaczac championat skoro i tak potem trzeba rok i dzien czekac ze skonczeniem go.[/QUOTE]


madika Dziękuje ,
Jeśli ktoś ma wolne miejsce w autku dla 1 osoby + suczki, prosze na PW.Poszukuje transporu, jak coś znajde zgłaszam Dzidzora :)


[url=http://www.canossa.prv.pl]++ || Strona hodowli psów rasy American Staffordshire Terrier ||++[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

napisałam do nich prośbę o podanie numeru rachunku bankowego, na który można przelać opłaty za wystawy.

Dostałam odpowiedź:
[QUOTE]You can pay at the showground. If you send the documents before the first deadline you must pay the first entry deadline fee, if you send them before the second deadline, you must pay the second entry deadline fee at the show. [/QUOTE]

:evil_lol: dowcipnisie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...