Jump to content
Dogomania

Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!


leni356

Recommended Posts

skoro psiak moze byc jeszcze do konca tyg to moze ta osoba moglaby podejsc z nim jeszcze do innego weta na konsultacje??? I rzeczywiscie niech zapyta wlasciciela mieszkania czy 100zl mogloby odroczyc termin dopoki psiak by wyzdrowial?
Szkoda go tak chorego wozic i stresowac:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest taka sytuacja : BajkaB moze wziac Argosa pod opiekę ich fundacji !!! Tam jest b.dobra opieka weterynaryjna na Sląsku - no i dodatkowo : przy ich dt/hoteliku jest szpitalik. To duża szansa dla chorego psa- Argosa i będziemy wdzięczni tym ludziom,że pies ma będzie miał nadzieję na wyleczenie z długiej już choroby,zagrażającej jego życiu.
Dziękujemy bardzo -BajceB !!!

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialm teraz tel. i może wziąć pod swoją opiekę już na dniach.
Mimo, iż borykają się z problemami wynikającymi z dużymi potrzebami na leczenie zwierząt.Postaramy się zatem wesprzeć pomocą leczenia psa,by nie obciążac tym za bardzo nadwyrężone możliwości fundacji.

Link to comment
Share on other sites

BajkaB- to Emir Siewierz-można tam spokojnie polecic psa .
Ja zrobilam co moglam -dzięki Nescce też -jej w tym duzy udzial ,bo polecila mi wczesniej BajkęB na trudne sytuacje , jako że ona stara sie pomóc zawsze na ile może .Fundacja na ratowanie chorych czy okaleczonych zwierząt zdobywa wyłącznie z datków i darowizn od społeczeństwa.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na prośbę madcat, a jej się nie odmawia. Ani terierkom w potrzebie. ;) Cudny psiak! :loveu: Wątek doczytam później, na razie deklaruję 10zł/mies. Jak któryś z "moich" pójdzie wreszcie do domku, może uda się więcej. Powodzenia. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_10v.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Jestem na prośbę madcat, a jej się nie odmawia. Ani terierkom w potrzebie. ;) Cudny psiak! :loveu: Wątek doczytam później, na razie deklaruję 10zł/mies. Jak któryś z "moich" pójdzie wreszcie do domku, może uda się więcej. Powodzenia. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_10v.gif[/IMG][/quote]

Dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Jestem na prośbę madcat, a jej się nie odmawia. Ani terierkom w potrzebie. ;) Cudny psiak! :loveu: Wątek doczytam później, na razie deklaruję 10zł/mies. Jak któryś z "moich" pójdzie wreszcie do domku, może uda się więcej. Powodzenia. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_10v.gif[/IMG][/quote]

Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Kochana...

Link to comment
Share on other sites

klinika we wrocku ..nie wiem tylko jaka droga,
EKOVET
ul. Metalowców 29B
Wrocław
[URL="http://www.ekovet.pl"][COLOR=#000000]Centrum weterynaryjne Ekovet we Wrocławiu - Twoja lecznica dla zwierząt.[/COLOR][/URL]
71 373-83-50 do 52
Całodobowa klinika ze szpitalem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']BajkaB- to Emir Siewierz - znany na Dogo Emir ..można tam spokojnie polecic psa -ale brak im funduszy bo nie ma wplat i maja dlugi za leczenie psów .Muszą być wplaty - najlepiej stale deklaracje i Allegro -cegielki !!![/quote]

Dobrze, a czy jest tam nadal ta baba która nie leczyła, zaniedbała i tym samym przez nią umarł westie Axelek?
Nie wiem jak się franca nazywa..

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f78/westi-axel-juz-za-tm-129294/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]SKARPETA ARGOSA[/B][/COLOR]

[COLOR=Blue]leni356 - 100 zł
bazarek - na razie 26 zł
Kasia - 100-200 zł
Lolka - x
Malicja [/COLOR]
[COLOR=Blue]agata51 - 10 zł/miesiąc[/COLOR]
[COLOR=Blue]daglo - 150 zł
olga7 - 25 zł[/COLOR]

Prosimy o wsparcie choćby drobnymi kwotami i rozsyłanie wątku do znajomych, bo niestety tak mało ludzi jest - okres wakacyjny

Zbieram na swoje konto

Bardzo dziękujemy wszystkim

Link to comment
Share on other sites

- Prosimy oglaszac, gdzie tylko sie da Argosa i robić mu cegielki na Allegro -bo to pewny ,sprawdzony wplyw finansów na ratowanie chorego psa.
Ta fundacja ma dużo zwierząt po swoją opieką a koszty leczenia ich przekraczają często fundusze-zdobywane z darowizn ludzi oraz sponsorów.
Jesli Argos ma byc pilnie leczony i można uratować mu życie -to trzeba go leczyć u BajkiB - ona ma tam na miejscu dobrych wetów na Sląsku - i blisko ,bo nikt tak chorego psa raczej na dt nie wezmie -prawda ? A tam jest przy hoteliku ich szpitalik na miejsu.
Trzeba by jak najpredzej przewozić psa tam - bo liczy sie kazdy dzień dla niego - w jego stanie. Decydujcie zatem - ja radze skorzystać z tego ,ze BajkaB podejmie sie jako fundacjia - opieki nad nim i leczenia go - a maja w tym duże doswiadczenie i serce do tego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Jest taka sytuacja - BajkaB moze wziac Argosa jako oddzial Emira - ale pod warunkiem ,ze będą stale wplaty na pobyt psa !![/quote]
No właśnie Bajka wczoraj napisała mi to samo,właśnie miałam dzwonić ale widze że mnie wyręczyłaś;)Na wątku Axela pisze że to p.inspektor dopuściła się zaniedbania psa został jej odebrany i leczony ale było już za pużno..a ta osoba która go zaniedbała została dyscyplinarne usunięta za złamanie regulaminu Emir.Niedawno BajkaB przyjeła młodą Onke z zielonogórskiego schroniska,sunia ma dysplazje i po zaledwie paru dniach przeszła operacje wszczepienie endoprotezy co kosztowało 2tyś dlatego też Emir ma dłuuugi.BajkaB pisała że mają wspaniałych fachowców którzy ratowali nawet beznadziejne przypadki i MOGĄ PRZYJĄĆ NASZEGO SZORŚCIAKA,jak uzbieramy tą mninmalną kwote.Co myślicieo tym?

Link to comment
Share on other sites

Dla Argosa liczy sie kazdy dzień - trzeba dzialać prędko ,bo tak przewlekly ,zly stan zdrowia moze go prędko zabić . Nie ma czasu na szukanie mu weta w Legnicy -skoro do tej pory -tyle m-cy nikt nie zrobil tego .On już dawno powinien trafić do lepszego weta- fachowca chirurga -zamiast do weta pierwszego kontaktu -jak ten wet chyba .ktory go leczyl i nie wyleczył.
Musi miec zrobione wszystkie potrzebne badania - diagnostykę , jak pisala Nescca i radzila . Szkoda, by ta mily , piekny pies jak Argos - stracił życie .Ten pies może żyć jeszcze kolejne 8 lat . Nie jest to pies stary .Jest w sile wieku -polowie swego psiego życia !!
Nr konta na Argosa - ma Leni356 -o ile wiem ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...