Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

[quote name='maga18'][quote]
Kolejna rzecz, skoro tak narzekacie to po co na sile chcecie przyjechac do tego "wstretnego Poznania"? przeciez nikt na sile nikogo nie ciagnie.
.[/quote]

dlaczego???? bo to cacibówka 8)[/quote]
I to jeszcze tytuł Zw.Pl... :lol: :lol:

Dla zainteresowanych- juz wiadomo kto jest przyjęty do Mistrzostw Pl JH 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bouvi']...Kolejna rzecz, skoro tak narzekacie to po co na sile chcecie przyjechac do tego "wstretnego Poznania"? przeciez nikt na sile nikogo nie ciagnie.
Kolejna sprawa to faks nie byl POPSUTY, ale w ciagu dwoch dni przyszlo okolo 2000 zgloszen, wiec to chyba logiczne, ze nie kazdy sie zalapal, ale slusznie ktos zauwazyl, ze nie trzeba wysylac zgloszen na ostatnia chwile:)
...Ps. Zgloszonych zostalo prawie 4000 psow, wiec prosze o cierpliwosc- kazdy dzwoni i chce sie dowiedziec o swojego pieska- to chyba normalne:)
Telefony sa odbierane a info udzielane.[/quote]

To tylko małe wyjaśnienie...
1.faks nie był sprawny, bo łączył dawał sygnał, szły dwie kartki i rozłączał...To chyba nie wina zajętości? Może się nie znam, choc pracuję w telekomunikacji...Słałem od 12:00 do 24:00 i niestety nic.
2.Nie trzeba wysyłać zgłoszeń - to prawda. Ale również można? Prawda, czy nie? To jak można, to powinno działać.
3.W Legionowie np. też były duże ilości psów i jakoś wszystko działało, nie będę juz na tyle bezczelny aby przypomnieć, że tam jeszcze pracownicy oddziału podjęli dialog z wystawcami aby jak najlepiej sie przygotować na wystawę.
4.Naprawdę proszę przeanalizować wystawę z zeszłego roku i wyciągnąć wnioski...

Reasumując, to ja jako wystawca płacę za wystawianie moich psów i również wymagam jako takiego poziomu tej wystawy ( międzynarodowej )
Oczywiście mogę nie przyjechać, tak jak to zostało powiedziane...

No i właśnie - chociaż zapłaciłem za dwa psy pełną cenę - właśnie podjąłem decyzję, że nie jadę...Zrozumiałem, że rzeczywiście nie muszę.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[b]Pszym[/b] - śledzę Twoje posty i już wiem, że mądrze piszesz. Twoje argumenty są przemyślane i logiczne. Ale czy naprawdę warto rezygnować z wystawy w imię... no, właśnie, w imię czego? Bo 2 (może 3) osoby nie potrafią przyznać się, że ich oddzial, choć duży i organizuje jedną z ważniejszych wystaw w PL, jest niewydolny w tej organizacji? Taka jest smutna prawda.
Savannah - to młoda osoba, na pewno chce jak najlepiej dla swoje oddziału itp., Bouvi - jest świeża na DGM. Tylko tyle wiem. I Bouvi troche zagalopowała się w swoich postach, bo rzeczywiscie, namawia nas "inaczej" na przyjazd do Poznania. Ciekawe, co na to powiedzieliby ludzie z O/Poznań?

Ja po parokrotnym sparzeniu się na tak koszmarnej organizacji - po prostu od kilku lat nie jeżdżę do Poznania. I jeżeli nadal organizacja będzie taka, jak jest obecnie, to i na światówkę nie pojadę, bo nie chcę uczestniczyć w tym blamażu.

[b]Pszym[/b] - szkoda pieniędzy, bo już ich chyba nie wycofasz. Pojedź, sprawdź i ewentualnie na przyszły rok nie jedź.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]Pszym[/b]- nie rezygnuj, po co Twoje pieniądze mają zasilić jedynie kasę oddziału? Pojaw się raz jeszcze; a ewentualnie na następną wystawę nie jedź. Choć wydaje mi się, że właśnie działanie i mówienie o takiej organizacji, może przyczynić sie do jakiś zmian. Za rok światówka, może coś się do tego czasu ruszy. Może jednak pracownicy oodziału, zrozumieją jakie błędy popełniają i co można ulepszyć. W końcu inne oddziały na to stać, więc czemu by i tutaj nie miały zajść zmiany?

Link to comment
Share on other sites

Hm, dostałam właśnie potwierdzenie zgłoszenia, numerek i talon na katalog :o :D Pierwsze miłe zaskoczenie. Drugie miłe, że przyjęli nas mimo wysłania zgłoszenia po pierwszym terminie włącznie z kwotą 90 zł a nie 150.
I teraz mam pytanie, bo na potwierdzeniu są dwa punkty, które mnie zastanawiają:
należy okazać służbie weterynaryjnej ważne świadectwo szczepienia przeciw wściekliźnie oraz [color=red][/color]ważne świadectwo zdrowia psa.
[color=black][/color]o ile pierwsze rozumiem, czy bierzecie świadectwa zdrowia czy to tylko pozostałosć po dawno ustalonych i dawno nie przestrzeganych przepisach?
Oraz: jesli wraz z niniejszym potwierdzeniem otrzymali panstwo numery startowe oraz talon na katalog, prosimy o udanie się bezpośrednio na ring wskazany na potwierdzeniu.
Czyli co, będą roznosić katalogi? :o Czy dadzą przy wejściu... Bo pierwszy raz spotkałam się z takim rozporządzeniem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Hm, Czyli co, będą roznosić katalogi? :o Czy dadzą przy wejściu... Bo pierwszy raz spotkałam się z takim rozporządzeniem[/quote]

Nie ,nie tak to jeszcze nie ma nigdzie :lol: :lol: :lol: ,katalogi odbieramy sami w wyznaczonych punktach.

Link to comment
Share on other sites

Świadectwo zdrowia to nie wymysł oddziałów,ale decyzja służb weterynaryjnych,które wydają zgodę na organizację wystawy!Nie chcę krakać,ale ostatnio pojawiły się ogniska wścieklizny w olsztyńskim,więc ja wolałabym takowe zaświadczenie posiadać :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...