Jump to content
Dogomania

Diana zostanie w domu jeśli wyzdrowieje!!! Potrzebne są finanse.


Recommended Posts

[quote name='feliksik']Do zakonnic poszukuje młodego pieska - dom z ogrodem. Link poniżej

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/krakow-dom-u-zakonnic-dla-wilkowatego-szczeniaka-podrosnietego-142402/[/URL]

może się przyda[/QUOTE]

Ten szczyl ciągle czeka na dobry, wyrozumiały dom:

[IMG]http://images46.fotosik.pl/155/54ce20b65e20ae1emed.jpg[/IMG]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dwa-szczeniaki-w-potrzebie-pilnie-zbieramy-na-sterylke-ich-mamy-prosimy-o-pomoc-138866/index12.html"]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dwa-szczeniaki-w-potrzebie-pilnie-zbieramy-na-sterylke-ich-mamy-prosimy-o-pomoc-138866/index12.html[/URL]

Miał do mnie przyjechać w niedzielę, wpadł w panikę a oni nie mieli sedalinu pod ręką.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosze o mocne trzymanie kciuków... przez najbliższe 3 tygodnie :razz:

Po 17 sierpnia Diana z dużym prawdopodobieństwem [SIZE=1](piszę tak, bo zawsze biorę poprawke na ludzkie prawo do zmiany decyzji) [/SIZE][SIZE=2]swoje miejsce na ziemi.[/SIZE]
Nie jest to wprawdzie dom - a firma, ale wg mojej oceny sytuacji to miejsce wyjątkowo dobre.
Oficjalnie Diana będzie zatrudniona na posadzie stróża. W praktyce to będzie wyglądać tak, że na Dianę czeka kanapa w dyżurce w budynku, z prawem swobodnego poruszania się po budynku (zakaz wchodzenia na halę i kuchnię... z tym ostatnim to :cool3:) oraz swobodnego wychodzenia na ogrodzony teren. W nocy także zostaje z portierem w budynku + 2-3 patrole terenu firmy. Budynek firmy znajduje się w centrum jednego z NowoHuckich osiedli mieszkalnych.
Diana ma zająć miejsce Kamy, którą musieli uśpić po kilkunastru latach (rak). Żałoba po Kamie trwa już ponad 2 miesiące ale portierzy narzekają na samotność w nocy i stwierdzili, że czas na nową psicę (na ścianach portierni wisi kilkanaście fotek Kamy).
Wymagania co do psicy były dwa - ma być super łagodna, bo tam pies jest dopieszczany przez wszystkich pracowników (to spółdzielnia inwalidów) i ma kontakt także z klientami. No i zdrowa (z powodów jw.)
Jak pojechałam z fotami to zbiegli się prawie wszyscy obecni podziwiać sunię :p
Dlaczego dopiero za 3-tygodnie. Ponieważ osoba, która będzie oficjalnie odpowiadała za Dianę idzie na urlop. A przede wszystkim to czas, aby Diana wyzdrowiała.
Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem!!!! i że akceptujecie moją decyzję.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj byłam odwiedzić Dianę
- aura nie sprzyja gojeniu się chorób skóry, ale nie jest źle,
do tej pory dostała advocate i antybiotyki, jutro będzie u niej vet i zdecyduje co dalej
Diana ma cieczkę :roll: niezbyt dobrze znosi pobyt w kojcu, na widok człowieka lamentuje i domaga się głaskania... no cóż, musi jeszcze trochę wytrzymać :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Ponownie banerek dla Bezy, tym razem po zmianie nazwy wątku poprawnie podlinkowany.
Ci którzy już pobrali banerek muszą to zrobić jeszcze raz z tego postu

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mlodziutka-sunia-owczarka-niemieckiego-potrzebne-wsparcie-na-hotel-141158/#post12642286"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Beza_banerek_02.GIF[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Wpłaty:[/B]

Agata69 - 100 zł (bazarek, wpłata Leyla)
Elkate - 50 zł
kosu32 - 60 zł (bazarek)
-----------------------
210 zł

Dziękuję!!!

[B]Potrzeby:[/B]

[SIZE=2]Diana przebywa w hotelu od 15 lipca i będzie w nim minimum do 17 sierpnia (oby tylko :cool1:[/SIZE][SIZE=2])[/SIZE]
[SIZE=2]33 dni x 15 = 495 zł[/SIZE]
[SIZE=2]+ wizyta weterynarza w hotelu[/SIZE]
[SIZE=2]40 zł Advocate (mała miała świeżbowca)[/SIZE]
[SIZE=2]40 zł antybiotyki (zapalenie skóry)[/SIZE]
[SIZE=2]------------------[/SIZE]
[SIZE=2]575 zł[/SIZE]

Będzie potrzebna druga dawka Advocate. Ponieważ w poniedziałek jade do hotelu to musze go do tego czasu kupić (żeby bez potrzeby nie wzywać weta i nie płacić mu za przyjazd. Pierwsza wizyta była "przy okazji" bo wzywałam go do moich podhalanów)
czyli
+ 40 zł Advocate
------------------
Razem: 615 zł

Może ktoś jeszcze poratuje Diankę???

Link to comment
Share on other sites

Camara, mam jeszcze pocztówki z autografami znanych osób. Jesli chcesz i masz ochote zrobić allegro moge ci jedna odstąpić. Trzebaby tylko zrobić ładna aukcje charytatywna. Ja przeslę ci zdjęcie tej pocztówki a ja sama wyślę ew. darczyńcy.

{pza ttym na dniach będę wystawiać bazarek na moje bidy, moge sie podzielić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara'][B]Wpłaty:[/B]

Agata69 - 100 zł (bazarek, wpłata Leyla)
Elkate - 50 zł
kosu32 - 60 zł (bazarek)
-----------------------
210 zł

Dziękuję!!!

[B]Potrzeby:[/B]

[SIZE=2]Diana przebywa w hotelu od 15 lipca i będzie w nim minimum do 17 sierpnia (oby tylko :cool1:[/SIZE][SIZE=2])[/SIZE]
[SIZE=2]33 dni x 15 = 495 zł[/SIZE]
[SIZE=2]+ wizyta weterynarza w hotelu[/SIZE]
[SIZE=2]40 zł Advocate (mała miała świeżbowca)[/SIZE]
[SIZE=2]40 zł antybiotyki (zapalenie skóry)[/SIZE]
[SIZE=2]------------------[/SIZE]
[SIZE=2]575 zł[/SIZE]

Będzie potrzebna druga dawka Advocate. Ponieważ w poniedziałek jade do hotelu to musze go do tego czasu kupić (żeby bez potrzeby nie wzywać weta i nie płacić mu za przyjazd. Pierwsza wizyta była "przy okazji" bo wzywałam go do moich podhalanów)
czyli
+ 40 zł Advocate
------------------
Razem: 615 zł

Może ktoś jeszcze poratuje Diankę???[/quote]

Camara- proszę napisz do Soemy - są pieniadze z bazarku - trzeba je pościągać ...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://img156.imageshack.us/i/72105234.jpg/"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/355/72105234.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img195.imageshack.us/i/42196134.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2145/42196134.jpg[/IMG][/URL]

to są fotki z poprzedniej mojej wizyty - teraz suńka wygląda trochę lepiej, nie ma już otwartych ran, uszy normalnego koloru, łepek też już bez tych szarości
no ale cieczka mocno spowalnia jej powrót do zdrowia - sierść nadal matowa i łapki łysawe :cool1:

Dziękuję za wpłaty :loveu: - postaram się zrobić rozliczenie (jak tylko pożyczę od kogoś trochę czasu :roll:)

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam wpłaty - rozliczenie później :oops:

50 - Elkate
50 - beka
20 - Teresa B. (niestety nie kojarzę nicku :oops:)


Dziękuję :loveu::loveu::loveu:

[B]Edit[/B]: rozliczenie na dzień dzisiejszy:

Wpłaty:
[FONT=Arial][SIZE=2]100 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Agata69[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]50 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Elkate[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]60 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]kosu32[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]50 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Elkate[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]50 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]beka[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]20 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Teresa B.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]razem: 330 zł[/SIZE][/FONT]


[FONT=Arial][SIZE=2]Potrzeby:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]495 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]hotel [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]80 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]wet (1 dawka advocate+antybiotyk)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]40 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]advocate[/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]razem: 615[/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

WYŁOZYŁAM I DZISIAJ PRZELAŁAM 160 ZŁ ( a raczej mąż ) ...Powinno jutro być na Twoim koncie Camara, w tytule masz: " od Dzikiej Figi i Florentynki - bazarek ", A JA SOBIĘ SPOKOJNIE ODBIORE :p
Soema - [I]A JAK RESZTA SPŁAT BAZARKOWYCH[/I] ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koss']WYŁOZYŁAM I DZISIAJ PRZELAŁAM 160 ZŁ ( a raczej mąż ) ...Powinno jutro być na Twoim koncie Camara, w tytule masz: " od Dzikiej Figi i Florentynki - bazarek ", A JA SOBIĘ SPOKOJNIE ODBIORE :p
Soema - [I]A JAK RESZTA SPŁAT BAZARKOWYCH[/I] ???[/quote]
Masz Wszystko w postach wcześniej ;) Camara wstawiała, Kosu32, Teresa Borcz zapłaciła i jeszcze Ula. Wszystkie opłaty za przesyłkę też tam poszły, bo się rąbnęłam.:roll: to będzie taki mój wkład..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Masz Wszystko w postach wcześniej ;) Camara wstawiała, Kosu32, Teresa Borcz zapłaciła i jeszcze Ula. Wszystkie opłaty za przesyłkę też tam poszły, bo się rąbnęłam.:roll: to będzie taki mój wkład..[/quote]

MAM TYLKO NADZEJĘ ,ZE NIE GNIEWASZ SIĘ NA MNIE , RAZ JESZCZE IDZIĘ KUJĘ CI ZA LOGISTYCZNE PROWADZENIE BAZARKU:calus:
Figa , byłam dzisiaj w mieście - wszystko załatwione , pieniadze dostałam ( i nie dam...mezow:razz:i)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koss']MAM TYLKO NADZEJĘ ,ZE NIE GNIEWASZ SIĘ NA MNIE , RAZ JESZCZE IDZIĘ KUJĘ CI ZA LOGISTYCZNE PROWADZENIE BAZARKU:calus:
Figa , byłam dzisiaj w mieście - wszystko załatwione , pieniadze dostałam ( i nie dam...mezow:razz:i)[/quote]
Za co mam się gniewać :splat: :)
ton postu spowodowany ogólna niemocą i sytuacją na dogo i nie tylko.. :roll::oops: wybacz :)

Link to comment
Share on other sites

W takim razie jeszcze raz podaję wszystkie wpłaty na Dianę:

[FONT=Arial][SIZE=2]100 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Agata69[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]50 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]beka[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]50 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Elkate[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]50 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Elkate[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]160 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]koss (bazarek)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]60 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]kosu32 (bazarek)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]20 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Teresa B.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]45 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]ula_czarnuszka[/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]razem: 535[/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...