Jump to content
Dogomania

godna polecenia szczotka


kaszmir

Recommended Posts

Witajcie kochani!
Powiedzcie mi proszę czy ktoś używa takiej szczotki(na dole daję link) czy moze wie cos na jej temat???
Czy naprawde jest godna polecenia i warta tej ceny poniewaz zastanawiam sie nad jej kupnem lecz najpierw chcialabym spytac sie Was o opinie.
Pomóżcie:loveu:
A tutaj wklejam przykładowy link do s

[url]www.amberhouse.pl/chris-christensen-fusion-brush-a020f-p-1321.html?cPath=76_61_74_574[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszmir']Witajcie kochani!
Powiedzcie mi proszę czy ktoś używa takiej szczotki(na dole daję link) czy moze wie cos na jej temat???
Czy naprawde jest godna polecenia [/quote]
Nie ma szczotki dobrej dla wszystkich psów. To zależy jakiej rasy masz psa.

Link to comment
Share on other sites

To co w takim razie byście mi polecili???
Dajcie proszę jakieś propozycje,no i oczywiście bardzo bym chciala coś sprawdzonego,dobrego bo wiadomo że przy pielęgnacji długiego włosa i delikatnego jest dużo pracy i jakość się liczy,żeby włosków nie niszczyć:lol:
Piszcie;)

Link to comment
Share on other sites

A wiec chyba zakończę watek.Poniewaz dużo dowiedziałam sie dzis na temat szczotek i to ze tyle kosztuje nie zanczy ze jest naprawde tego warta:)
Po rozmowie z bardzo miłym Panem i bardzo pomocnym wiem ze lepiej zaopatrzyć się w inne akcesoria:lol:
A wiec dziekuje Panu,Panie Grey za każdą cenną dla mnie radę:lol:

Link to comment
Share on other sites

Też kiedyś myślałam, że wydanie 100 zł na szczotkę to przesada i kupowałam tańsze. Niestrety, większość wylądowała w koszu, gdyż nie nadawała się do użytku na psie długowłosym (do krótkiego włosa pewnie tak). Dlatego zainwestowałam w MP i choć droga, to spełnia moje oczekiwania. Zresztą jak podliczyłam koszty szukania właściwej ale taniej szczotki, to wyszło mi więcej niż za MP. Sprawdziło się przysłowie, że oszczędny dwa razy traci. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ato']Też kiedyś myślałam, że wydanie 100 zł na szczotkę to przesada i kupowałam tańsze. Niestrety, większość wylądowała w koszu, gdyż nie nadawała się do użytku na psie długowłosym (do krótkiego włosa pewnie tak). Dlatego zainwestowałam w MP i choć droga, to spełnia moje oczekiwania. Zresztą jak podliczyłam koszty szukania właściwej ale taniej szczotki, to wyszło mi więcej niż za MP. Sprawdziło się przysłowie, że oszczędny dwa razy traci. :evil_lol:[/quote]
Razem z moim burkiem podpisujemy się pod tymi słowiami (sześcioma łapkami)

Na początek kupiłam podróbkę MP --> [url=http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4380&action=prod] i to były wyrzucone pieniądze! Szczotka rozpadła się w ciągu miesiąca!Teraz mam MP od kilku miesięcy i jest BOSSSKAi ciąglejak nowa :D

Link to comment
Share on other sites

ja też myślałam na początku,że wydatek na porządną szczotkę rzędu 200zł to paranoja....:-( szybko zmieniłam zdanie...:lol: kupiliśmy i Masona i szpilkową taką jak pokazałaś Kaszmir,tylko igły 35mm,grzebień metalowy,i taki drobniutki,fachowo nazywa się do wyczesywania insektów u kotów(nam do pychola służy)...futro jest przefajne,a po rodzicach piesio ma fuuuurę futra...:lol:pierwszy sprawdzian już był,jakby ktoś miał wątpliwości ocena dosk. lok.1 na debiucie;) pozdrawiam i życzę bezproblemowego czesania:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...