Jump to content
Dogomania

Odie moje wielkie maleństwo


Yorkomanka

Recommended Posts

Jeżdżę pandą i egzamin też będę zdawała w pandzie;). Teraz razem z instruktorem zmieni mi się autko ale to też będzie panda tylko w innym kolorze:p
Boje się poniedziałku:placz::roll:, chociaż było tak źle że może już być tylko lepiej;) ale stresuję się że będę jeździć z innym instruktorem... i tym że skoro po 3 dniowej przerwie zaczęło mi się gorzej jeździć to co będzie po tygodniu...? Jak mi znowu zgaśnie zanim jeszcze wyjedziemy z parkingu to się załamie:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']U mnie już dawno nie jeżdża swifty, tylko grande punto:eviltong:
Muszę zrobić te prawko, bo muszę Cię odwiedzić jak już nabędziesz niufa to to takie moje marzenie nie do spełnienia:eviltong:[/QUOTE]
U mnie zdaje się właśnie na swiftach, a punto jeżdżą chyba ze 3-4 w mieście, tak to wszyscy na swiftach bo wiadomo łatwiej jest jak się na takim uczyło :)

Nie ma marzeń, których nie da się spełnić. Niemożliwe nie istnieje i tego się trzymaj :) Mnie to strasznie motywuje :grins: Ale zapraszam, zapraszam jak będę miała misia to wszyscy będą o tym wiedzieli :evil_lol: A skąd jesteś? Będziesz miała motywację, żeby zdać, myśl o małej czarnej kulce :diabloti:
[quote name='Yorkomanka']Jeżdżę pandą i egzamin też będę zdawała w pandzie;). Teraz razem z instruktorem zmieni mi się autko ale to też będzie panda tylko w innym kolorze:p
Boje się poniedziałku:placz::roll:, chociaż było tak źle że może już być tylko lepiej;) ale stresuję się że będę jeździć z innym instruktorem... i tym że skoro po 3 dniowej przerwie zaczęło mi się gorzej jeździć to co będzie po tygodniu...? Jak mi znowu zgaśnie zanim jeszcze wyjedziemy z parkingu to się załamie:oops:[/QUOTE]
Ja miałam raz chyba dwutygodniową przerwę, bo się okazało, że moje smsy do instruktorki nie dochodziły, a ja myślałam, że skoro mi nie odpisywała to, że pewnie nie ma czasu czy coś. A obie siedziałyśmy cicho :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale mi wychodziło ruszanie a po krótkiej 3 dniowej przerwie mi gasł co chwilę:-( i ledwo mi się udało wyjechać:oops:. Ale już wtedy byłam lekko zestresowana bo zamiast autko które stało bokiem obrócić przodem do ulicy zakręciłam w złą stronę i instruktor już był niezadowolony "na 5 godzinie jazdy już powinnam umieć sama":roll:
Zmiana instruktora powinna mi pomóc:p ale tego właśnie nie rozumiem kilku moim znajomym dobrze się z nim jeździło. Może się nie wnerwiał na nich bo szybciej niż ja łapali wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka'][B]Vege [/B]jestem ze Śląska mam dość daleko do Ciebie, ale liczę na to że mnie przenocujesz.:evil_lol:
[B]Yorkomanka [/B]a Ty skąd jesteś bo zadupie to dość obszerne stwierdzenie:diabloti:[/QUOTE]
Psiarze są zawsze u mnie mile widziani :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']A to chyba się wyrobię z prawkiem.:diabloti:
Też szukam faceta psioluba, choć w sumie mam jednego na oku ale kto wie jak to będzie, wolę nie zapeszać, ale lubi moją Viki i to jest dla mnie ważne.:diabloti:[/QUOTE]
No masz kupę czasu na robienie prawka :diabloti:
Psiolub to podstawa :loveu:
[quote name='Yorkomanka']Ja jeszcze nawet nie myślę o tym żeby kogoś znaleźć:eviltong:[/QUOTE]
Jak będziesz miała 20 lat na karku to zaczniesz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że można wiedzieć, dopiero co skończyłam 18;) jeszcze nawet dowodu nie odebrałam:roll:. Dużo moich rówieśników ma już pary ale z tego co zauważyłam przeważnie nie są to związki trwałe:eviltong:. Czekam na wampira w srebrnym volvo czy czym tam Edzio jeździł:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']Oczywiście że można wiedzieć, dopiero co skończyłam 18;) jeszcze nawet dowodu nie odebrałam:roll:. Dużo moich rówieśników ma już pary ale z tego co zauważyłam przeważnie nie są to związki trwałe:eviltong:. Czekam na wampira w srebrnym volvo czy czym tam Edzio jeździł:diabloti:[/QUOTE]
czyli lubisz zmierzch :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Vege nie czepiaj się :eviltong: filmy to jedno wielkie gówno ale książki uwielbiam:loveu: ale książki też nie każdemu pasują o gustach się nie dyskutuje i tyle:lol:. A kto nie chciał by takiego faceta? Nie ogląda się na inne kobiety, kocha do szaleństwa, jest gotowy do poświęceń, oddał by życie za swoją ukochaną i nigdy nie przestanie jej kochać:diabloti::diabloti::diabloti: a bycie nieśmiertelnym też jest interesujące:evil_lol:
Jestem z Wałbrzycha;) Współczuję nieudanego związku.
Czasami się zastanawiam czy ja się kiedykolwiek zakocham, nikt mi się nigdy nawet nie podobał w takim sensie:roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ja nie lubię ani filmów ani książek, obejrzałam tylko 1 część w kinie bo jako 15 (chyba) latka myślałam, że to jest fajne, a tu klops :evil_lol:[/QUOTE]

Też widziałam tylko pierwszą część i nie przypadła mi do gustu, co nie zmienia faktu że taki facet jakiego opisała Yorkowa to marzenie nie jednej:loveu:

Yorkowa mamy tyle samo strom w wątku zauważyłaś?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...