Jump to content
Dogomania

Odie moje wielkie maleństwo


Yorkomanka

Recommended Posts

Zdjęcia dam jutro. Co mogłabym o nim napisać? Jest ze mną od kilku godzin i większość czasu przespał. Boi się nawet stamtąd wyjść :shake:
jak się obudził i go położyłam na podłoge to się strasznie trząsł. Przed chwilką przeszedł kilka kroczków i znowu spać:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']ma 6,5 tygodnia i nie jest z chodowli tylko od znajomej która wieży że suczka musi mieć chociaż raz młode:angryy:[/quote]
WYDAJE MI SIĘ ŻE MALUSZEK TROSZKE JEST ZA WCZEŚNIE ZABRANY DO DOMKU.:shake:
Bierz go jak najczęściej na ręe i dawaj mu dużo miłości bo teraz to on czuje się bardzo samotny.Napewno tęskni za mamusią i rodzeństwem.
Pprubu zainteresować Go jakąś zabawą,bo to troszke dziwne że taki maluszek leży cały czas w jednym miejscu.
I podstawowe pytanie czy piesek był odrobaczany i szczepiony?

Link to comment
Share on other sites

może wieczorem nie mam teraz dostępu do aparatu. Dzisiaj rano sam wstał do miseczki i wreszcie coś zjadł:multi: wczoraj nie chciał jeść cały dzień, ale zaraz potem znowu się położył:mad: On jest chyba jakiś dziwny kładzie się tam gdzie go zostawie i piszczy aż go nie wezmę ale sam się nie ruszy:shake:

Link to comment
Share on other sites

sliczzzna kruszynka:loveu::loveu:

moja przez pierwszy dzien tez ciagle w legowisku lezala..
jak wzielam ja na panele, to dorazubiegla do legowiska ;) od poczatku wiedziala ze to jej miejsce i ze w legowisku nikt jej krzywdy nie zrobi..
a jakos przez tydzien- 1,5 bala sie z pokoju wychodzic..
pierw musiala poznac teren najblizszy jej lozeczka:evil_lol:

"obdarz" ja teraz duza duza miloscia, zeby wiedziala ze jestes jej pancia i nic jej nie zrobisz.. z kazdym dniem bedzie coraz bardziej odwazna..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka']No nasza też bała się wychodzić z pokoju :evil_lol:
poruszała się tylko legowisko - łóżko :cool1:

Czekam na zdjęcia :multi:[/quote]

To mój chyba od początku był jakiś inny:evil_lol: Wszędzie go było pełno i musieliśmy zamykać pokoje, bo nie dawał spokoju domownikom. Nie było innej rady, żeby szczyl poszedł spać. Wystarczył mały ruch kiedy spał i już leciał! Taki mały upierdliwiec. Do dzisiaj mu nie przeszło:lol:

Daj mu czas, buduj więź i niedługo będzie śmigał po domu jak się patrzy.

Link to comment
Share on other sites

Moje ulbione zajęcie: spanie
[IMG]http://i42.tinypic.com/xm5or6.jpg[/IMG]
I znowu spanie
[IMG]http://i40.tinypic.com/10xhks1.jpg[/IMG]
wyszedłem na chwilkę żeby coś zjeść i nasikać pańci na pościel :multi:
[IMG]http://i39.tinypic.com/72x0rd.jpg[/IMG]
ale to było męczące znowu muszę iść spać
[IMG]http://i43.tinypic.com/33ej04k.jpg[/IMG]

no dobra jeszcze na chwileczke wyjdę i zjem wszystko
[IMG]http://i41.tinypic.com/fl8z29.jpg[/IMG]

A teraz pogryze pańcie :evil_lol:(ale na zdjęciu tego nie widać)
[URL]http://i40.tinypic.com/x2uzqp.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Śliczności aż chciałoby się schrupać takie maleństwo:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jak patrzę na takie kruszynki to aż na serduszku cieplej:loveu::loveu::loveu::loveu: nachodzą mnie takie myśli żeby mojej Pixuli sprawić albo kolegę albo koleżankę bo ona taka żywiołowa i jak widzę jak się bawi z innymi szczeniakami to pewnie byłaby szczęśliwa jakby miała towarzysza:evil_lol::evil_lol::evil_lol: śliczny ten twój kawaler:oops::oops::oops: Taki malutki a już główeczka praktycznie wybarwiona na złoto a mojej małej coś ciężko to idzie...

Link to comment
Share on other sites

Witaj :)
I my przyszliśmy przywitać się z Twoim slicznym maleństwem :)
Co do zabrania od matki, to nasz też był maleńki, bo miał 7 tygodni, ale o tym, że to zbyt wcześnie dowiedziałam się po fakcie. Wieźliśmy go kilka godzin w samochodzie cały czas trzymając na rekach, a on biedny popiskiwał, ale tak jakby płakał :-( Tulił sie do córki bardzo. W domu zadbaliśmy by dobrze się poczuł, dostał miseczkę i kojec, a od poprzedniej właścicielki kocyk, zabawki i swoją karmę na początek. Był tulony i pieszczony, spał na rękach, wtulony w nas i szybciutko się przyzwyczaił. Daj swojemu dużo miłości i poczucie bezpieczeństwa, a na pewno wszystko będzie ok :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']Doti1986 twojej pixuni przynajmniej stoją uszka. Wiem musze je ogolić ale boje się że mu cóś zrobię:-([/quote]


Pixi uszka stanęły jednego dnia wieczorem klapciuchy a rano takie śliczne jak nietoperka:loveu::loveu::loveu::loveu: ale raz już przycinaliśmy bo były długie włocholki na uszkach i z powrotem zaczęły się kłaść. Lepiej nie robić tego nożyczkami bo można za niechcący uszko ciachnąć ja wziełam maszynkę do wlosów męża i ja ją trzymałam a mąż podcioł ucholki i od razu efekt uszka stanęly jak nowe:oops::oops::oops: a jak się sama boisz to weź malca do fryziera tam powinni to fachowo je podciąć a jak to nie pomoże to trzeba plasterkami troszeczkę je podkleic i masuj je często :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Widzę na zdjęciach, że dajesz małej suchą karmę. Proponuje namoczyc ją wcześniej w letniej wodzie, żeby była miękka i bardziej dostępna dla małego pyszczka bez ząbków;)

[COLOR=darkgreen][B]BTW[/B][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][B]Pamiętaj, w poście max. 5 zdjęć.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Widzimy nową galerię więc puk puk :crazyeye: przyszliśmy się przywitać:loveu:
Moja sunia też była zabrana od matki w wieku 6 tyg. Ale o tym że to za wcześnie dowiedziałam sie tu , na forum. To jej wyszło pewnie na dobre bo tyle miłości ile znalazła u nas w domu pewnie tam by nie miała.a może zabrał by ją i tak ktoś inny.:-( Karme koniecznie trzeba namaczać bo lepiej ją sobie przyswoi / i jakoś wydaje mi się że dużo było jej w tej miseczce- za dużo/ Moja jak zjadła 5-8 kulek to wszystko. Ooo za to teraz apetycik ma nie lada:eviltong:
Pewnie że trzeba małego obserwować ale te pierwsze dni to dla niego szok. Może spaniem to odreagowuje :roll: Wymiziaj go od nas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...