Jump to content
Dogomania

Siostra Misi juz w domu.


monika55

Recommended Posts

Dziewczyny, ludzie są mili i odpowiedzialni, warunki wspaniałe ale są dwie sunie. Jeśli jedna przyjęła drugą to państwo mówią, że obie przyjmą trzecią. Jedna ma 8 lat, druga tak jak Mila ok. roku. W razie początkowych problemów jest gdzie izolować, Mila mogłaby mieszkać u córki na piętrze. Jednak jakby był problem (ja zawsze mam plan awaryjny w razie czarnego scenariusza) to Mila nie może wracać do schroniska tylko do hotelu za Wieliczkę, tam, gdzie mam Azę i Mikę. Wtedy byłaby dalej ogłaszana aż do skutku a na wątku prosiłybyśmy o pomoc. Ale to jest mało prawdopodobny wariant awaryjny, myślę, że sunie się dogadają. Musi się udać. Adres do hotelu jednak napiszę: Lednica Górna 30, pierwsza wieś za Wieliczką na trasie na Gdów, hotel "Psia kość".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja myślę, że się uda, bo państwo mają doświadczenie i wiedzą jak obchodzić się z psami. Wszystko juz dograne, państwo dostali numer telefonu Magnesiątka i będą się dokładnie umawiali, co do miejsca i czasu odbioru Miluni. Ja już sie umówiłam z panem, że wieczorem we środę do nich zadzwonię by dowiedzieć się o Milę.
Tak jak już uzgodniłam z Magnesiątkiem ja pokryję koszty transportu, jeżeli, tak jak pisała Monika, jest mozliwość, że cioteczki z Jastrzębia się dorzucą to dobrze, a jak nie to ja to sfinansuję. Tak bardzo się cieszę, że Milunia będzie miała swoich ludzi:multi:

Link to comment
Share on other sites

No więc właśnie dzwoniła do mnie przyszła Pani Miluni :multi: Umówiłyśmy się na środę na godz. 14:30 :multi: Monika tak więc umówmy się w schronisku na 11:30, zresztą jak będę w Żorach zadzwonie, żeby wszystko poszło sprawnie. Prosto ze schroniska Milunia pojedzie do nowych właścicieli :multi:

Oj Milunia jeszcze tylko dwa dni i będziesz dupcie w domku grzała :multi:

Link to comment
Share on other sites

Mila pojechala.:lol: Zimno, psy pochowane, a Mila jakby czekala. Bardzo grzecznie dala sobie zapiac smycz. Ja poprosilam ja zeby grzeczna byla i pojechali.
Dalam 50zl na benzyne. Na pewno za malo. To pomyslimy co dalej. Cioteczki czuwajcie nad dalszym losem Mili.
Dziekuje jeszcze raz za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Mila pojechala.:lol: Zimno, psy pochowane, a Mila jakby czekala. Bardzo grzecznie dala sobie zapiac smycz. Ja poprosilam ja zeby grzeczna byla i pojechali.
Dalam 50zl na benzyne. Na pewno za malo. To pomyslimy co dalej. Cioteczki czuwajcie nad dalszym losem Mili.
Dziekuje jeszcze raz za pomoc.[/quote]


Moniko, przecież ja obiecałam, że sfinansuję podróż Miluni. Jestem w kontakcie z Magnesiatkiem i przeleję na jej konto tyle ile potrzeba.
Dzis wieczorem zadzwonię do Miluni.;)

Link to comment
Share on other sites

Hej hej ;)

No więc... Milusia już w nowym domku... :) Ale po kolei...

Mila jest przekochanym, wesołym psiakiem. Niestety Mała ma chorobę lokomocyjną i w samochodzie troszkę nam się męczyła, wymiotowała, śliniła się, ale poza tym bardzo grzeczna, pod koniec trasy zasnęła. Szczęśliwie dojechaliśmy do celu :)

Nowa właścicielka Mili zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Miła i odpowiedzialna osoba. Zresztą zadzwoniłam do Pani, Mila okąpana, najedzona, wskakuje do łóżka. Na początku troszkę słaba... ożyła. Chce się bawić, wygłupia się :) Myślę, że będzie miała tam dobry domek.

Co do kosztów transportu wyślę Wam, Monika i Dorota, PW z informacją. Wkleję też zdjecie Mili z trasy.

[URL=http://img382.imageshack.us/i/s7304871.jpg/][IMG]http://img382.imageshack.us/img382/5108/s7304871.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panem Miluni. Mówi, że sunia bardzo fajna. Ich suczki próbowały ją lekko podgryzać, ale nic złego się nie dzieje, a Mila, tak jak pisała Monika, bardzo uległa i pan mówi, że będzie dobrze. Za jakiś czas zadzwonię, by podać adres mailowy i dostaniemy zdjęcia Miluni;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...