Jump to content
Dogomania

Cudownie odmieniony Harley w hotelu pomóżcie w ogłaszaniu i szukaniu domu!


ewatonieja

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Obecny stan konta [COLOR=#ff0000][B]138.22zł[/B][/COLOR][COLOR=black], po zrobieniu przelewu za allegro. Zostanie lada moment wyróżnione. Do przekazania Heldze 88zł. [/COLOR][/quote]
Zacytuję samą siebie Helgo, byś miała jasność strony finansowej.
[B]Tak jak w cytacie Harley ma 138.22zł na plusie[/B] i tu jedno zastrzeżenie.[B] Kiedy zapłacisz dług w lecznicy to i tak wciąż będziesz miała to 138.22zł[/B], ponieważ w rozliczeniu ja już wpisałam dług u weta, jakby był zapłacony (nim wyjaśniło się, że nie został, czyli tak jakbyś dołożyła to z własnej kieszeni). Wszystko masz na str. 11 wątku. [B][COLOR=red]Pomijając więc ów dług, naszą obecną kwotą startową jest 138.22zł.[/COLOR][/B]
[COLOR=black]Info dla pozostałych, wieczorem przekazałam pieniążki (88zł) Heldze. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

a teraz najnowsze wiadomości Majqa dodaj do kwoty końcówkę ( dołożę ) czyli Harley ma 140 zł. U Pana Dr super Harley był bardzo chwalony przez weta oczyiście chodziło o jego super grzeczne zachowanie :multi: Zakaz zabawy z Harleyem został cofniety i Harley może się bawić z dziecmi chodzą z nim na spacer bez problemu :multi:Mój syn ( 9 lat ) wyciaga mu piłke z pyska podczas zabawy , w misce z żarełkiem mozna mieszać a nawet się częstować :eviltong: Moim skromnym zdaniem Harley poczynił przez te 2 m-ce ogromne postepy to zupełnie inny pies :lol: O i jeszcze bardzo ważna rzecz ja na spokojnie mogę z nim chodzic bez smyczy bo sie pilnuje . Jest zdrowy, wykastrowany i grzeczny ma czip i książeczkę zdrowia tylko gdzie do cholery jest domek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga72']a teraz najnowsze wiadomości Majqa dodaj do kwoty końcówkę ( dołożę ) czyli Harley ma 140 zł. (...) [/quote]
Co oznacza ma [B][COLOR=red]140zł[/COLOR][/B]? Mieliśmy [COLOR=#ff0000][B]138.22zł[/B][/COLOR][COLOR=black]. Rozumiem, że dług w lecznicy został oddany. Czy tak? Czy dziś niczego nie płaciłaś? Jeśli płaciłaś, czy mam rozumieć, że z własnej kieszeni, a osobno dokładasz [B][COLOR=red]1,78zł[/COLOR][/B] i stąd mamy kwotę startową [B][COLOR=red]140zł[/COLOR][/B]? Wyjaśnij proszę Helgo. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Majqa rachunki mnie zabiją oczywiscie ,że dług oddany ale przeciez pisałaś ,że i tak mamy 138 i ta cholerna końcówka tak czy nie :-o wiesz co może lepiej Ty trzymaj finanse dobrze bo ja za mało inteligentna do cyferek jestem :oops: za tą wizyte kontrolna doktor nie wziął pieniedzy wiec tylko oddałam dług co oczywiści jest do sprawdzenia a rachunek podobnie jak wszystkie inne mam w domu

Link to comment
Share on other sites

Oj Ty Aparatko :evil_lol:, o takie wyjaśnienie mi właśnie chodziło, gdybyś tak napisała od ręki nie dopytywałabym namolnie. :eviltong: Przepraszam za upierdliwość. OK. Dorzucam wobec tego różnicę (na Twoje konto) i robię z całości kwoty 140zł.
[COLOR=red][B]Obwieszczenie - mamy 140zł!!!!!!!!![/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=black]Napisz Helgo, czy weci jeszcze przewidują koniczność wizyt, sprawdzania czegoś, badań (a propos saneczkowania - co dalej z tym fantem)?[/COLOR]
Jeśli nie, a wiem, że Harley kocha swoje mokre żarełko, dokup mu puszki według oczywiście Twojego uznania.

Link to comment
Share on other sites

już nie musimy chodzic do weta wszystko jest oki :multi: puszki oczywiście juz kupiłam mu wczesniej bo wiem jakie lubi :eviltong: Harley jest bardzo posłuszny na spokojnie chodzi bez smyczy a człowieki moga go pogłaskac jest karny wystarczy raz zawołać i juz jest no normalnie pies idealny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Moja propozycja jest taka. Ludziom chętnym należy się prawda, a ta prawda, czyli obraz Harleya się zmienia. Zadzwoń proszę Helgo do tej pani Oli, pogadaj z nią (a może choć raz podjedź na ogląd psiaka) o postępach Harleya i zapytaj, czy jej zdaniem, siebie zapytaj, czy zdaniem Twoim, można przynajmniej pod kątem allegro zmodyfikować nieco tekst o rodzaj polecania psa do danego, a nie innego domu. Bardzo Cię proszę, spójrz na str. 29 wątku. Tam jest aktualna postać tekstu ogłoszeniowego. Wypowiedz się, co by należał w nim zmienić, przerobić. Jak Ty to widzisz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...