Jump to content
Dogomania

Kielce 2005


nice_girl

Recommended Posts

No to by umilić wam czas oczekiwania ;) a tym samym uspokoic co niektórych, dziś dzwoniłam do ZK w Kielcach i bardzo miła pani poinformowała mnie, iz skrócony katalog będzie na stronie oddziału za jekieś 2 do 3 dni...

Miłego czekania :)
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 626
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dachenoceras']Skrócony katalog - czyli katalog bez psów których zgłoszenia gdzieś sie zawieruszyły...... :D [/quote]
No dla mnie skrócony to właśnie coś takiego.... jednak jak prosiłam o sprawdzenie psa to Pani powiedziała, że sprawdzę sobie bez problemu na stronce.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź, jestem nowa w tych sprawach a to moja druga wystawa. :lol:

Gdy brałam udział w jesiennej wystawie w Nowym Dworze to wszystko działo się w ekspresowym tempie i po prostu myślałam, że to norma :oops:

Będę cierpliwie czekać i mam nadzieje, że w zgłoszeniu nas na wystawę było wszystko w porządku.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[b]dachenoceras [/b]mój wariat jeździ luzem czyli na moich kolankach :lol: , i mam straszną ochotę przemycić 4 mies. szczeniaka :roll: co by się do tego wrzasku powolutku przyzwyczajał.
Czy ktoś wie, czy kontrola weterynaryjna jest dopiero na hali czy juz przy wieździe na teren wystawy? W samochodzie przemyciłabym go bez problemu :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][b]dachenoceras [/b] i mam straszną ochotę przemycić 4 mies. szczeniaka :roll: co by się do tego wrzasku powolutku przyzwyczajał.
Czy ktoś wie, czy kontrola weterynaryjna jest dopiero na hali czy juz przy wieździe na teren wystawy? W samochodzie przemyciłabym go bez problemu :evilbat:[/quote]

Ja ze swoim jak miał 6 miesięcy p[rzez wejście dla zwiedzających bez żadnych problemów wlazłam, oczywiście przechodząc koło kartki tego zabraniającej - normalnie bym tego nie robił ale nie miałem wyjścia - jakoś go przemycimy - To w Kielcach wjezdża sie samochodem na jakiś specjalny parking? - mój pies też luzem jeździ i to na dodatek na stojąco nie ma siły aby go z tej pozycji wytrącić - może się nie pogryzą Demona posadzimy czy też postawimy z tyłu na pace i kontaktu nie powinny mieć - jakoś sie odezwę po niedzieli bo teraz zmykam na Kraków i dogadamy się.

Link to comment
Share on other sites

Powiedzcie mi, czy tydzien przed cieczka da sie okreslic, ze suka bedzie miala cieczke? Czy da rade to zrobic np. wet bez jakis wiekszych badan? Bo boje sie, ze cieczka nam wypadnie... :(
A konkurencje mamy hmm... w miare w miare :lol: Jak sie postaramy i bigiele odchodzimy, to kto wie, moze medal bedzie (na zloto nie licze, bo moj beagle to "z innej epoki" juz 8) )

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie pociagi nie są straszne...ale przeraza mnie dotarcie na wystawe.Jezeli to jest tak daleko to na nogach odpada :roll: Jeżdzi tam jakiś autobus? Jedziemy z kumpelą bez "bagazu" ale wracac bedziemy z psem...wolalabym miec kontrole nad dojazdami :roll:

$andich ja jade z Zabrza do Kielc pociagiem razem ze znajomą z Gliwic.Jak chcesz mozesz sie z nami zabrac ale nie wiem jak bedzie z powrotem :roll: Najwiekszy problem trasa z dworca na wystawe :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...