Jump to content
Dogomania

Kielce 2005


nice_girl

Recommended Posts

[quote name='Polna']ćwiczymy zęby, ale nic nam nie wychodzi <mamy dokładne instrukcje od Jovi ;)> statyka juz pomału coś nam idzie
I pytanko o Sędziego Jana Ryka, jak ocenia itd. :)[/quote]
Sedzia Ryk jest ok, bardzo mily i kulturalny, ma dobre podejscie do psow. Zwraca uwage na ruch.
A co do cwiczenia zebow, mam dobry sposob, o ile Twoj pies jest glodomorem. Ja tak nauczylam swojego - cwiczac przy kazdym podaniu miski. Stawialam mu przed nosem miske z zarciem, komenda zostan i on zahipnotyzowany przez miske dawal zrobic ze swoja paszcza wszystko, oczywiscie stopniowo, najpierw przez glaskanie po kufie, potem odslanianie fafli przy glaskaniu az wreszcie manipulacje w paszczy :wink: Teraz jak dostaje miske to sam podtyka pyszczek do kontroli :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 626
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My juz też mamy 1274 :B-fly: :B-fly: ale w sekretariacie będę musiała i tak odstać i pokazać dowód wpłaty i odebrać numerek :cry:

[b]Dachenoceras[/b] Ty mnie nie strasz, że nie pojedziesz albo chociaż daj znać trochę wcześniej cobym kogo innego szukała :roll:
A psy w kufajki ubiorę to nie zmarzną :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']
Sedzia Ryk jest ok, bardzo mily i kulturalny, ma dobre podejscie do psow. Zwraca uwage na ruch.
[/quote]

Hehe, to dobrze, jak kulturalny to nie bedzie Afra sie pieniła do niego :P
A powiedz jeszcze (wiem wiem, glupie pytanie :P ) to taki typ sedziego a'la mysliwy? ;) Tzn moze wyjsc w kapelusiku mysliwskim na ring (pytam, bo moj pies jak widzi takiego czlowieka to nie wiem czemu dotknac sie nie da!! :P )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']

[b]Dachenoceras[/b] Ty mnie nie strasz, że nie pojedziesz albo chociaż daj znać trochę wcześniej cobym kogo innego szukała :roll:
A psy w kufajki ubiorę to nie zmarzną :evilbat:[/quote]

Pojechać pojedziemy a i dojechać dojedziemy, tak mnie się tylko o pogodzie coś napomknęło. A w samochodzie jest przód z nawiewem na szybę no i tył z wyłączonym nawiewem - chociaż pies mój najbardziej lubi jeździć z głową za szybą.........ale na to mu nie pozwalam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tiggy'][quote name='Zeliika']
Sedzia Ryk jest ok, bardzo mily i kulturalny, ma dobre podejscie do psow. Zwraca uwage na ruch.
[/quote]

Hehe, to dobrze, jak kulturalny to nie bedzie Afra sie pieniła do niego :P
A powiedz jeszcze (wiem wiem, glupie pytanie :P ) to taki typ sedziego a'la mysliwy? ;) Tzn moze wyjsc w kapelusiku mysliwskim na ring (pytam, bo moj pies jak widzi takiego czlowieka to nie wiem czemu dotknac sie nie da!! :P )[/quote]

Pan Ryk strojów myśliwskich i kapelusików raczej nie nosi- ja przynajmniej nigdy go w takim stroju nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

i dlatego zawsze brakowało mi ręki do robienia zdjęć

Niestety on na wystawach tak paskudnie się zachowuje, jak zobaczy łysola, mam nadzieję ze dobrze kojarzę, to niestety nie patrzy czy pies czy suka :cry: łysy to wróg :evilbat: i nawet mu drugiego do domu sprowadziłam ale niestety nic się nie zmieniło. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...