Jump to content
Dogomania

Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)


vege*

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić smycz plecioną? Lub czy może ktoś widział jakąś instrukcję? Czy to się plecie tak jak zwykły warkocz tylko z 4 sznurków i z dwóch się robi jeden, tak żeby były 3? :P Szukałam już jakichś filmików i znalazłam tylko jeden, z którego nic nie zrozumiałam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina1014']Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić smycz plecioną? Lub czy może ktoś widział jakąś instrukcję? Czy to się plecie tak jak zwykły warkocz tylko z 4 sznurków i z dwóch się robi jeden, tak żeby były 3? :P Szukałam już jakichś filmików i znalazłam tylko jeden, z którego nic nie zrozumiałam :)[/QUOTE]

Dołączam się do pytania.
Sznurki mam (jeszcze w pasmanterii, ale są ;p) i mogę zaczynać, a pospolity warkoczyk niezbyt mi pasuje ;p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Paulina1014']Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić smycz plecioną? Lub czy może ktoś widział jakąś instrukcję? Czy to się plecie tak jak zwykły warkocz tylko z 4 sznurków i z dwóch się robi jeden, tak żeby były 3? :P Szukałam już jakichś filmików i znalazłam tylko jeden, z którego nic nie zrozumiałam :)[/QUOTE]
Mi się wydaje, że to się plecie taj jak tzw. kłosa. Nie bardzo potrafię to wytłumaczyć, dzieli się sznurki na dwie części, bierze się jeden ze spodu, przekłada przez środek na drugą stronę i dołącza do drugiej części.

Link to comment
Share on other sites

Niewyspana, kopiuję ze stronki:
[I]"Zamówione towary wysyłamy za pośrednictwem[B] firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej[/B]. Nasza firma przygotuje najtańszy wariant dostawy zamówionego przez Państwa towaru. [B]Na kalkulację tego kosztu będą miały wpływ waga paczki oraz gabaryty.[/B] Koszty dobranego dla Ciebie sposobu dostawy doliczamy do wartości zamówionego towaru - obie kwoty składają się na ostateczny koszt zamówienia."[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[B]Laylachihuahua[/B] odwiedziłam Twojego bloga i widziałam, że posiadasz kilka fajnych tkanin bawełnianych (np. ze wzorkiem w pandy) . Mogę spytać, gdzie zakupiłas materiał?
Gdzie zazwyczaj kupujecie tkaniny, tasiemki, a gdzie materiały kaletnicze? :)
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nalaxo'][B]Laylachihuahua[/B] odwiedziłam Twojego bloga i widziałam, że posiadasz kilka fajnych tkanin bawełnianych (np. ze wzorkiem w pandy) . Mogę spytać, gdzie zakupiłas materiał?
Gdzie zazwyczaj kupujecie tkaniny, tasiemki, a gdzie materiały kaletnicze? :)
Pozdrawiam![/QUOTE]

ja mam w planach kupić w textilmar, czegoś bajecznego nie mają, ale kazdy znajdzie cos dla siebie w przyzwoitej cenie :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...