Jump to content
Dogomania

Wirtualne cojones czyli Książę Dyzmin i yorki :o)


Gioco

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Smerfa zbiera jurki?

Pzdr.[/QUOTE]

Smerfa zbiera pluszaki w typie: jurków, gacopyrów, psów i szarych misiów z niebieskimi noskami.
Oprócz tego zbiera miliony innych rzeczy, np.: cukier w dawkach jednorazowych, naklejki itp.

[quote name='moni12']Wszystkie Twoje yoreczki przecudnej urody , o Dyziu to nie wspomnę zwłaszcza przystojniak z niego taki upaprany tą śmietaną z tortu Smerfy:evil_lol:. Spóznione zyczenia dla Smerfy , śliczna dziewczynka z Niej.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy za życzenia :-)

Yorki są urodziwe i nawet mogą się podobać jak się dadzą uczesać, o praniu nie wspomnę (chociaż mam niejasne wrażenie, że do końca tygodnia wannę zaliczą :diabloti: ), zaś Dyz to jest cudo samo w sobie - taki wymarzony facet: mądry, przystojny, inteligentny i z poczuciem humoru :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']ale bowskie Jurki:loveu:[/QUOTE]

Ukochaną przytulanką Smerfy jest jurek Dyzio (ten na fotce Nr 1) ;-)

[quote name='Alicja']a te misiaki kocham:loveu:
[URL]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy 2011/DSC01789.jpg[/URL][/QUOTE]

Te misiaki mają u nas w domu dwie półki, zasiedlają zegar, większą część łóżka Smerfy i nawet w alkowie swoją półeczkę posiadają :evil_lol:
Generalnie te kolekcjonujemy wszyscy... Adaś nas zaraził, zbierał miśki, misiaki, misie. Miał ich około 2000 szt. i każdy był inny.

Link to comment
Share on other sites

Smerfa dostała zgodę na zmianę rewiru z okazji chęci wstąpienia w szeregi komunistów. Pomimo tego, że nasz rejonowy proboszcz zgody dać nie chciał - bo nas nie zna - Kuria zgodę dała i w związku z tym wieczory poświęcamy na naukę różnego rodzaju ciekawych modlitw.
Zaczynam dochodzić do wniosku, że mam zadatki na dewotkę :diabloti:
Smerfa też :diabloti:
Klepiemy pacierze z uporem maniaka.
Tylko psy nam się jakoś dziwnie przyglądają... :razz:

Krótki test dla odwiedzających:
O której godzinie należy odmawiać modlitwę za zmarłych i dlaczego?
Do tej pory 100% zapytanych nie znało prawidłowej odpowiedzi.:diabloti:

Edited by Gioco
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Smerfa dostała zgodę na zmianę rewiru z okazji chęci wstąpienia w szeregi komunistów. Pomimo tego, że nasz rejonowy proboszcz zgody dać nie chciał - bo nas nie zna - Kuria zgodę dała i w związku z tym wieczory poświęcamy na naukę różnego rodzaju ciekawych modlitw.
Zaczynam dochodzić do wniosku, że mam zadatki na dewotkę :diabloti:
Smerfa też :diabloti:
Klepiemy pacierze z uporem maniaka.
Tylko psy nam się jakoś dziwnie przyglądają... :razz:

Krótki test dla odwiedzających:
O której godzinie należy odmawiać modlitwę za zmarłych i dlaczego?
Do tej pory 100% zapytanych nie znało prawidłowej odpowiedzi.:diabloti:[/QUOTE]

:lol: pewnie rano aby dusze miały wieczne spoczywanie cały dzień ....;) nie wiem i nigdy nie zagłębiałam sie we wte sprawy nawet jak MUSIAŁAM z Kubą popylać do kościoła aby dzieciak poszedł do komunii , oj też pamiętam jak zakuwał mój jedynak paciorki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']A teraz zniknęła. A ja tu z niecierpliwości umieram :evil_lol:[/QUOTE]

Spokojnie:roll:
Obowiązki mam. Spowiedź, pokuta, rozmowa z przewodnikiem duchowym, audycje radiowe, gazetę jedynie słuszną przeczytać... dewoci to strasznie zapracowane plemię :diabloti:

Byłaś najbliższa prawidłowej odpowiedzi. Faktycznie, modlitwę za zmarłych odmawia się w godzinę śmierci Chrystusa na krzyżu o 15.00

[B][SIZE=4][COLOR=#ee82ee]W [/COLOR][COLOR=#00ffff]Y [/COLOR][COLOR=#ff8c00]G [/COLOR][COLOR=#ff0000]R [/COLOR][COLOR=#ffff00]A [/COLOR][COLOR=#00ff00]Ł [/COLOR][COLOR=#0000cd]A [/COLOR][COLOR=#800080]Ś

[/COLOR][/SIZE][/B]Możliwość zgłoszenia swojego miasta i zapoczątkowania w nim akcji: [B][SIZE=2][FONT=arial][COLOR=#464646]Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata

[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][CENTER][URL="http://www.archidiecezja.warszawa.pl/homepage/?a=6109"][IMG]http://www.archidiecezja.warszawa.pl/upload/binaries/ilustracje/obrazki/ilustracje_stale/niedziela_milosierdzia.jpg[/IMG][/URL]

kliknij w obrazek :-)[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']Dzięki! [/QUOTE]

Zgłaszasz?

Gdyni jeszcze nie ma :evil_lol:

[quote name='Litterka']Zawsze mówiłam, że jestem genialna, tylko nikt tego nie docenia :evil_lol:[/QUOTE]

Większość geniuszy jest niedoceniana. Więcej - są traktowani jak dziwacy... wiem coś o tym :diabloti:

[quote name='Litterka']Eh... Czasy komunijne... Kiedy to było?:p[/QUOTE]

U mnie to jakieś 28 lat temu ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']Ale ja obecnie mieszkam w Rumi :evil_lol:[/QUOTE]

Ale reklamujesz się Gdynią - miastem morza i marzeń :evil_lol:

[quote name='Litterka']No to Ty młoda jeszcze jesteś, a nie geront. Najlepsze przed Tobą :eviltong:[/QUOTE]

Geront, geront. Kłócę się na ulicach z koleżankami na emeryturze, mam roszczenia do ZUSu (w piątek czeka mnie kolejne badanie i oględziny przez biegłego), odmawiam modlitwy ale od opieki nad młodocianym się skutecznie już wymigałam :diabloti:
Czy najlepsze przede mną?
Tego nie wie nikt a życie bywa krótkie.

Za to Dyź, ojedzony stynkami twierdzi, że z dnia dzisiejszego to najlepsze już w nim :evil_lol:
[CENTER]
[IMG]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy 2011/DSC01795.jpg[/IMG]

[IMG]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy 2011/DSC01796.jpg[/IMG]

[IMG]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy 2011/DSC01797.jpg[/IMG]

[IMG]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy 2011/DSC01799.jpg[/IMG]

[IMG]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy 2011/DSC01800.jpg[/IMG]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']pfi ...smarkula :roflt: ...w czerwcu minęło 40 lat:shock: jak byłam w komunii :lol: [/QUOTE]

Mi te 28 w czerwcu, żeby było śmieszniej - komunistką zostałam w urodziny mojej prababci.

[quote name='Alicja']za rok w grudniu 5 dyszek trzaśnie :lol: [/QUOTE]

Za 2 miesiące i 2 dni 37 raczę ukończyć :p

[quote name='Alicja']Mnie tam o tych modlitwach to na niewiele się zda , bo takowych nie odmawiam ...ja rozmawiam z tymi co odeszli ...zwykłymi słowami[/QUOTE]

Muszę się znowu uczyć. To jest jeszcze do przeżycia. Gorsze jest powstrzymanie się od komentarzy na temat logiki tych formułek.

Też rozmawiam... a ile przy tym na takiego jednego sobie poklnę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']Cóż... No to ja siksa - 30 będzie w styczniu... [/QUOTE]

Ale:
a. od komunii?
b. Tobie stuknie?
c. Tobie stuknie do setki? :diabloti:

[quote name='Litterka']A co do modlitw... Są takie sytuacje, kiedy przynoszą ukojenie...[/QUOTE]

Modlitwa jest każdego indywidualną sprawą.
I nie zawsze muszą to być formułki czy ogólnie słowa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Ale:
a. od komunii?
b. Tobie stuknie?
c. Tobie stuknie do setki? :diabloti:
[/QUOTE]

Wybieram odpowiedź b :diabloti:

Właściwie to tak sobie myślę, że powinnyśmy się nazywać "Klub Młodego Geronta" ;)

P. S. A propos geriatrii - polecam książkę "Cudowne życie Staśka i innych aniołów" - kawałek ciekawej, lekkiej beletrystyki o gerontach młodych duchem :) Recenzja:

[url]http://lubimyczytac.pl/ksiazka/103935/cudowne-zycie-staska-i-innych-aniolow[/url]

Edited by Litterka
co by nie floodować - refleksja mię naszła;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Mi te 28 w czerwcu, żeby było śmieszniej - komunistką zostałam w urodziny mojej prababci.

[B]Ja miałam komunię w czerwcu i do dziś nie wiem jak to się ma do tego że teżbiegałyśmy w komunijnych ciuszkach tydzien do kościoła a teraz to się nazywa majowe:lol:[/B]

Za 2 miesiące i 2 dni 37 raczę ukończyć :p

[B]Prawdziwa gerontka:lol:[/B]

Muszę się znowu uczyć. To jest jeszcze do przeżycia. Gorsze jest powstrzymanie się od komentarzy na temat logiki tych formułek.

[B]ja tam miałam ściągawkę jak Kubę uczyłam :lol:[/B]

Też rozmawiam... a ile przy tym na takiego jednego sobie poklnę :diabloti:[/QUOTE]

nie będę wam tutaj opowiadac bajek , że chodzę do kościoła itp , bo nie chodze , temu też wszelkie modlitwy mnie omijają ...ale monolog pomaga ...wierzę , że GDZIEŚ TAM jest jakiś DRUGI ŚWIAT ....
a Kuba szedł do komunii bo chciał iść ... dorosłe życie ułoży sobie wg siebie i własnego światopoglądu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']Wybieram odpowiedź b :diabloti:[/QUOTE]

[I][B]Super :-)

Tym razem wygrałaś ;-)[/B][/I]
[CENTER]
[IMG]http://www.techkom.com.pl/sajt/grafiki_talonnabalon/formularz.png[/IMG]

[/CENTER]

[quote name='Alicja'][B]Ja miałam komunię w czerwcu i do dziś nie wiem jak to się ma do tego że teżbiegałyśmy w komunijnych ciuszkach tydzien do kościoła a teraz to się nazywa majowe[/B][/QUOTE][B]:lol:

To się fachowo białym tygodniem nazywa ;-)

[/B][quote name='Alicja'][B]Prawdziwa gerontka[/B][B]:lol:
[/B][/QUOTE]
[B]
Wiem [/B]:diabloti:[quote name='Alicja'][B]ja tam miałam ściągawkę jak Kubę uczyłam [/B][/QUOTE][B]:lol:
[/B][B][B][B]
Troche mam gorszą sytuację, gdyż Smerfę najczęściej łapie pęd do wiedzy kościelnej gdy siedzę na stanowisku kierowniczym i z racji obserwacji tego co mam przed sobą ściągi mieć nie mogę [/B][/B][/B]:mad:
[quote name='Alicja'][I][B]nie będę wam tutaj opowiadac bajek , że chodzę do kościoła itp , bo nie chodze , temu też wszelkie modlitwy mnie omijają ...ale monolog pomaga ...wierzę , że GDZIEŚ TAM jest jakiś DRUGI ŚWIAT ....
a Kuba szedł do komunii bo chciał iść ... dorosłe życie ułoży sobie wg siebie i własnego światopoglądu[/B][/I][/QUOTE]
[B][I]
Jak już wcześniej wspomniałam - to każdego indywidualna sprawa.
Osobiście lubię ponure wnętrza kościołów, najlepiej pustych, zaś o katabasach mam zdanie niżej niż mierne.

Smerfa do komunii iść chce i Jej nie będziemy stawać okoniem. Jest osobnikiem myślącym i prawidłowo oceniającym... czas więc pokarze kiedy i do jakich wniosków dojdzie.
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Koscioły jako obiekty bardzo lubię , jak już gdzieś jesteśmy a jest takowy zabytek to musze zobaczyć , bo najczęściej są to obiekty warte obejrzenia jeśli kogoś sztuka sama w sobie interesuje ...poza tym jako dziecko poznałam fantastycznego człowieka , artystę plastyka ...prowadził nasze kółko malarskie a do jego żony chodziłam na linorytnictwo ... on nauczył nas jak patrzeć na sztukę ...
Drugim takim człowiekiem był też artysta plastyk , wujek mojej mamy , malarz, grafik, rzeźbiarz, medalier, witrażysta...tacy ludzie w dużej mierze ukształtowali moje spojrzenie na świat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...