Jump to content
Dogomania

Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


marlenka

Recommended Posts

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam zapytanie o Nugata. Mieszkanie w niewielkim bloku w Lublinie. Pani pyta się jak nugat zachowuje się w mieszkaniu,może zostawać sam,nie piszczy itp ?

aa dziewczyny i jak jest z tym wiekiem ? Pani szuka psa w wieku do 2 lat ... a Wy coś pisałyście,że 4 ?

Link to comment
Share on other sites

Marlenko masz pełną skrzynkę więc bezczelnie wklejam mój priv do Ciebie tu:
Witaj!
Możesz mi proszę podać informacje o Nugaciku do [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173391-PARA-WKI-PARA-WY-PARA-WECZKI-WAE-TEK-ZBIORCZY-siAE-robi"]parówiego [/URL]portfolio? Bo przekopywanie sie przez wątek każdego psiaka zabiera kupę czasu... Potrzebny mi jest krótki opis charakteru, preferencje co do odmu, stosunek do ludzi, dzieci, psów, kotów, wiek,zachowanie na spacerkach itd. i dla formalności stan zdrowia, kastracja, szczepienia :razz:
oraz, co najważniejsze, kontakt.
Pozdrawiam.
Małgorzata

Link to comment
Share on other sites

A więc tak Nugat ma między 2-3 lata . Może spokojnie mieszkać w bloku , dzieci go zupełnie nie interesują , nie reaguje na nie , suki toleruje do psów skacze i je opierdziela . Jest zazdrosny o inne samce , ale na spacerach nie ma z nim problemów tylko w domu jest taki zaborczy , do ludzi też jest oki , jeśli chodzi o mieszkanie w bloku to trzeba uwazać z oknami ponieważ jest przyzwyczajony siedzieć na parapecie więc odpadają otwarte okna . Co do kotów to urządza sobie u mnie polowania na Kazika , ale tylko w celu wygnania go do łazienki ( uważa że to jest miejsce kotów ) . Jeśli chodzi o zachowanie czystości to jest róznie , potrafi obsikać reklamówkę która stoi na podłodze . Najlepszy dla niego byłby dom gdzie byłaby spokojna Pani ( nie babcia ) która mogłaby z nim wychodzić cześciej na spacery , krótkie ale czesciej . Nugat jest stworzony do jazdy samochodem , może służyć jako alarm w samochodzie :) Jest wykastorwany , odrobaczony zaszczepiony , zdrowy psiak już po kuracji odchudzającej :)
Kontakt do mnie [email][email protected][/email] lub telefon 0-503-121-021

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']on by zamiział każdego bezkosztowo :-)[/QUOTE]

Żebyś wiedziała , jest czasami aż namolny , jak go próbuje wygonić to się kładzie na podłodze i kuli uszy i to mnie rozbraja wtedy się zastanawiam co go złego musiało spotkać że tak reaguje właściwie nawet nie na krzyk tylko na podniesiony głos.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Portki trochę za małe , ale na chwile wcisnełam

[IMG]http://images46.fotosik.pl/233/e95a2da71ab8b32fmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images42.fotosik.pl/146/e241f67063e84646med.jpg[/IMG][/QUOTE]

Matko jedyna Nugacik....mam przyjechac Cie odbic??? :crazyeye:biedna psina, zebra stercza, ryjek sie wydluzyl , jeszcze uszy oklapna i bedzie jamnik...przebrali jak na wystepy w kabarecie.no kurna...TOZ to za malo:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Matko jedyna Nugacik....mam przyjechac Cie odbic??? :crazyeye:biedna psina, zebra stercza, ryjek sie wydluzyl , jeszcze uszy oklapna i bedzie jamnik...przebrali jak na wystepy w kabarecie.no kurna...TOZ to za malo:diabloti:[/QUOTE]


Następna mnie Tozem straszy :( Nugat jest baaardzo zadowolony , musisz mi na słowo uwierzyć . Zresztą SDB widziała go niedawno i może potwierdzić ( chociaz z nią to róznie :))
Nugat ma świetny apetyt , a chudnie bo biega dużo , poza tym rzadzi Barakiem i czuje się jak Pan domu . Urządza sobie polowanie na koty - teraz to ma spida chłopach jak mu sadło nie wisi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Blejd czadowy! Biedny Nugacik też - widze, że się pogodził z losem mikołaja...[/QUOTE]

Portek mu nie wkładam ale jak widzi że w ręku czerwone ubranko to wie ze idzie na spacerek . Kaftanik jest teraz jego kurteczką i wbudza powszechne zainteresowanie , ale nie aż takie żeby ktoś chciał go adoptować . Trudno będziemy czekać i szukać dalej .

Link to comment
Share on other sites

Marlenko, ja pamiętam o Nugaciku i o tym, że miałam zaproponowac go znajomym paniom, tyle, że musze czekac na sąsiadkę, która ma z nimi kontakt. Bo jak ich pies miał na imię, to wiem, ale jak one same to nie bardzo. Kiedyś chodziłam na to osiedla i mówiła ochroniarzom "Ja do pani Browara" i wiedzieli o kogo chodzi. A teraz ochrona się zmieniła, psy za TM i już nikt nic nie kuma...
Ale obiecuję, że w najbliższych dniach podziałam - wezmę ze sobą zdjęcia Nugacika i Karmelka :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Matko jedyna Nugacik....mam przyjechac Cie odbic??? :crazyeye:biedna psina, zebra stercza, ryjek sie wydluzyl , jeszcze uszy oklapna i bedzie jamnik...przebrali jak na wystepy w kabarecie.no kurna...TOZ to za malo:diabloti:[/QUOTE]
hehe, swięta racja ania, jamniora z nugata robią! spotkamy się w progu, ty ze swoim tozem odbijac nugata, a ja ze swoim - odbijac baraka! ten skandal musi sie skończyć!
:-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

E Sonikowa spokojnie , nic na siłę . Ja i tak " nieznajomym" przed świętami bym go nie oddała . Ja nawet zapomniałam o tej Twojej znajomej . Tylko pisze że jak ide z maluchem na spacer musze go przyzwyczic do gwaru ulicznego to każdy mówie" jaki śliczny mikołaj , - o jaki fajny piesek ,- zobacz jakiego ślicznego psa mają i jak fajnie ubrany " albo zaczepiaja gdzie takie ubranko znalazłam , to mówię " u Ketuni " udają ze wiedzą o co chodzi a ja mam polewkę bo ludzie myślą ze to jakiś sklep ale jak mówię ze psiak szuka domu to " o ja na 3 piętrze , a ja mam małe dzieci , ja do bloku to nie chcę i takie tam .... "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']hehe, swięta racja ania, jamniora z nugata robią! spotkamy się w progu, ty ze swoim tozem odbijac nugata, a ja ze swoim - odbijac baraka! ten skandal musi sie skończyć!
:-) :-) :-)[/QUOTE]

Dlaczego tego wrednego postu nie zauwazyłam wczęśniej ???? Ale jesteście wredne , a jestem ciekawa czy Nugat albo Barak by z Wami chetnie poszedł ??? Wątpie. :)
Wczoraj po południu wypuściłam Nugata na podwórko bez smyczy ( a co tam) i wyleciał jak z procy pokicał kilka kroków spojrzał na śnieg odwrócił sie do mnie z takim spojrzeniem jakby chciał powiedziec "to nie ja to zrobiłem " ubaw miałam jak nie wiem co . Barak oczywiscie szaleństwo , skoki , tarzanko . Dzisiaj rano jak chłopaki wyleciały na szybkie siusiu to Nugat podleciał do Dudka - normalnie gacie miałam pełne bo jakby Duduś go chapnął i w całości by go połknął . A nugat ledwo podskoczył mu do pyska obwąchał opierdzielił i uciekł . Dudek stał jak wryty nie wiedział o co chodzi . Wogóle dzis dzień jakis nie bardzo , rano mi sie psy duże pokłóciły bo korolka mimo że po sterylce ma pseudocieczke , Dudek mało sie ne wscieknie , Barak zazdrosny o nia jak diabli a jeszcze to małe goowienko skika im między nogami . Dom wariatów normalnie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...