Jump to content
Dogomania

stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!


ANETTTA

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yv1958']Wiktor bedzie wykastrowany w Schronisku.

Za dwa tygodnie jestem umowiona z Pania Ewa, czy znalazla juz miejsce dla Wiktora./Skrzywdzonych bernardynow jest bardzo duzo:-( /.
Wiktor potrzebuje albo pieniedzy na jego utrzymanie albo pomocy w postaci karmy.
Karma, jaka uzywa Fundacja to Brit Adult large. Taki pies zjada jej 20 kg miesiecznie.
Zadeklarowalam 100 zl m-cznie. Conajmniej drugie tyle jest potrzebne na jego utrzymanie.

Jezeli ktokolwiek zadeklaruje, ze bedzie wplacal po 10, 20 czy wiecej zlotych, to licze ze slowa dotrzyma i te pieniadze /z dopiskiem na Wiktora/, beda na konto Fundacji wplywac.

Wiktor w Glownie albo zostanie uspiony, bo agresywny, albo czeka go tam dozywocie.
W Fundacji bedzie mial pomoc behawiorysty, dobrych lekarzy, kontakt z ludzmi, szanse na adopcje.

Wierze, ze wroci do normalnego zycia.[/QUOTE]

[quote name='zuzlikowa']Dziewczyny...a może sprzedawać bezpieczne dni WIKTORA i stworzyć jego kalendarz?
[B]Yv zaproponowała,że będzie pokrywać 100zł z 200zł potrzebnych...może więc znajdziemy z 30 chętnych osób,które wykupią choć po 1 dniu w miesiącu ?...to tylko 4-5zł...
[/B]
...tak to zrobiłam u Lincolna...może i Wiktorowi się przyda(post 3)?...a może ktoś jeszcze lepszy zrobi?[B]...potrzeba tylko 30 deklaracji stałych,po max,5zł...[/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190895-CZ%C5%81OWIEKU-naznaczy%C5%82%C4%99%C5%9B-mnie-PRZERA%C5%BBENIEM-i-AGRESJ%C4%84-je-nazwa%C5%82e%C5%9B_DR%C5%BB%C4%98-pod-TW%C4%84-R%C4%98K%C4%84_pom%C3%B3%C5%BC[/URL][/QUOTE]


WIKTOR jedzie do Fundacji Bernardyn...potrzebne jest na jego utrzymanie ok.200zł...a że na razie jest psem nie adopcyjnym ze względu na zachowanie i wiek, potrzebna jest pomoc! 100zł zadeklarowała Yv...ok. 100 zł trzeba dozbierać!I po to była moja propozycja kalendarza!
100zł : 30...daje nieco ponad 3 zł...stąd propozycja by jeden dzień miał cenę od 4-5zł...same zdecydujcie,czy 4,czy 5zł!
Oczywiście wpłaty na konto Fundacji!

[B]Wiktor nie jedzie do żadnego hotelu...mimo,to potrzebuje wsparcia,bo w fundacji utknie na jakiś czas...może nawet dłuższy!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']no właśnie niby 5 zł za dzień ... ale 5 zł za dzień x 31 dni = 155 zł + 100 zł od Yv = 255 zł - taka suma na żaden hotel dla benka nie starczy niestety .... dlatego trzeba policzyć od nowa ... można zrobić po 10 zł dzień - to już będzie znacznie lepsza kwota.[/QUOTE]

Skąd pomysł hotelu?
Wiktor potrzebuje wsparcia,ale jedzie do Fundacji..[B].jeden dzień bezpieczny WIKTORA po wpłaceniu 100zł zadeklarowanych przez Yv...WYNOSI JEDYNIE MAX.5ZŁ!!![/B]
To już da Wiktorowi bezpieczeństwo nawet jak na dłużej w fundacji zostanie...a na razie na to się zanosi.

[B][SIZE=6]1bezpieczny dzień WIKTORA= 5zł[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']no wlasnie .. co z Fundacją ?[/QUOTE]

[B]Nic się nie zmieniło i jest nadal aktualne...TO JEDYNA SZANSA WIKTORA! Innej opcji nie ma![/B]
...hotel kosztowałby nie 350zł,lecz min.450...a jeden dzień stałych deklaracji min.15zł...na dłuuuuuuugi czas...być może juz do końca jego dni, BO RÓŻNIE BYĆ MOŻE...o hotelu nawet mowy nie ma,bo zabierać go i jak z mony nie wypali, jak zabraknie, to z powrotem do schronu?

[quote name='Yv1958']Wiktor bedzie wykastrowany w Schronisku.

Za dwa tygodnie jestem umowiona z Pania Ewa, czy znalazla juz miejsce dla Wiktora./Skrzywdzonych bernardynow jest bardzo duzo[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] /.
Wiktor potrzebuje albo pieniedzy na jego utrzymanie albo pomocy w postaci karmy.
Karma, jaka uzywa Fundacja to Brit Adult large. Taki pies zjada jej 20 kg miesiecznie.
Zadeklarowalam 100 zl m-cznie. Conajmniej drugie tyle jest potrzebne na jego utrzymanie.

Jezeli ktokolwiek zadeklaruje, ze bedzie wplacal po 10, 20 czy wiecej zlotych, to licze ze slowa dotrzyma i te pieniadze /z dopiskiem na Wiktora/, beda na konto Fundacji wplywac.

Wiktor w Glownie albo zostanie uspiony, bo agresywny, albo czeka go tam dozywocie.
W Fundacji bedzie mial pomoc behawiorysty, dobrych lekarzy, kontakt z ludzmi, szanse na adopcje.

Wierze, ze wroci do normalnego zycia.[/QUOTE][B]...post 521...strona53[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Jak sie Wam podoba moj nowy podpis:):)[/QUOTE]

:lol::lol::lol::lol:...się bardzo podoba...zapraszam na dowcipny bazarek dla przerażonego jeszcze Lincolna...ale bawiąc sie,rozśmieszając wywołać mozna uśmiech nie tylko na Lincolna twarzy!!!
...Szarotko...a podpis Twój dla mnie jest kandydatem na mistrza dowcipu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
(kliknij w podpis...może się choc uśmiejesz...a dobrt żart tynfa wart)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://bernardyn.org/gallery/wiktorcalendar.jpg[/IMG]


Jeśli zadeklarowałyscie zakup tych bezpiecznych dni dla Wiktora myśląc,że koszt 1 dnia wynosi 5zł...[B]TO DOBRZE MYŚLAŁYŚCIE!!!.[/B]..i chyba nic nie stoi na przeszkodzie by deklaracje utrzymać, bo

[B][SIZE=6]1 dzień
bezpiecznego życia WIKTORA = jedynie 5zł[/SIZE][/B]


wIKTOR MIAŁBY TERAZ ZAGWARANTOWANE:
_100ZŁ- Yv

_10zł - Freya73
_10zł - Anettta
_10zł -nika28
------------------------
razem...130zł...

[B][SIZE=4]KOMU,KOMU...NASTĘPNE DNI SZCZĘŚLIWE WIKTORA, KTÓRY JUŻ RAZ STRASZLIWIE PRZEZ CZŁOWIEKA SKRZYWDZONY,TERAZ PRZEZ WSZYSTKICH ZOSTAŁ ZAPOMNIANY I SOBIE SAMEMU POZOSTAWIONY????[/SIZE][/B]

1 DZIEŃ SZCZĘŚLIWY = 1 X 5ZŁ...
2 DNI SZCZĘŚLIWE = 2 X 5ZŁ....

[B]KOMU....KOMU...CHOC JESZCZE NIE DO DOMU,ALE W NADZIEJE WIKTOR SZANSĘ MA PÓJŚĆ!!!![/B]

...Dziękuję w imieniu tego psiaka...[B]dostaje szansę,nie na bytowanie w schroniskowym kojcu w oczekiwaniu na igłę lub TM[/B]...lecz szansę na życie wśród ludzi...może nawet na adopcję( A TEGO MU NAJBARDZIEJ ŻYCZĘ!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']A moge cos nieskromnie zaproponowac? Mysle, ze dobrze by bylo zredagowac pierwsza strone i umiescic kalendarz, na ktorym widoczne sa dni Wiktora. Jednoczesnie mozna zaznaczyc iz jeden dzien to tylko 5 zl, potrzebujemy wiec 14 osob po 5 zl lub 7 po 10 zl.[/QUOTE]

chyba raczej 24 a nie 14 ...

Link to comment
Share on other sites

no...powiedzmy,że jestem....bo zaproszenie dostałam- Freyu dzięki- ale żeby wiedzieć o co chodzi musiałam przekopć się przez ostatnich kilkanaście stron- ( i tak pobieżnie czytałam) - stąd wniosek jeden [B]aktualizacja pierwszej strony[/B]... tam nic nie ma o sytuacji Wiktora na dzień dzisiejszy... warto wkleić info z postu 556 i 560 całość w konkretach, no i koniecznie podać konto na które zbieramy kasę... czasami ktoś chce wpłacić ale niekoniecznie zaistnieć....A ja...ja niestety stałej deklaracji nie dam rady...ale postaram się bazarkowo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...