Jump to content
Dogomania

GALERIA SZNAUCERÓW (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Marta-m

Recommended Posts

  • Replies 9.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kora czyli Twoja psiulka jest taka malusia?! Ja myślałam, że to juz taki podristek, a tutaj się okazuje, że to szczeniorek! ;)

JusT@ & GALA

nIE kOra jest o wiele wiele wiecej wieksza jak na tym zdjatku moze tak wygląda bo ma nie obcieta włosy
no skoro masz już jej zdjęcia to może emblemacik z Korusią?

jaa Ci taki jakiś zrobiłam jak Ci się podoba to go wstaw

]malawaszka gratuluje że jesteś starszym dogomaniakiem :D :D

Link to comment
Share on other sites

Mam dobra wiadomośc:

Włąśnie wywołałam i odebrałam zdjęcia z komuni!!! Jest pare z Chesretem .Oczywiście nie ma zbytnich zbliżen ale jest go chyba dostatecznie widac. jutro bede męczyc koleżanki żeby mi zeskanowały. Jak wszystko dobrze pójdzie to w tym tygodniu powinny byc juz foty :D

Link to comment
Share on other sites

:cunao: ale się uśmiałam, no świetne ma te uchole. Ja jestem ciekawa skąd się bierze to, że niektóre sznaucerki nają właśnie takie netoperkowe uszy stojące chociaż niecięte :-?

biorą się z tego że małżowina uszna jest bardziej sztywna i grubsza :wink: nie chcą oklapnąć no i uszki stoją :D

tak mi się wydaje

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się że to sprawa genów (chociaż nie dam głowy)

jeżeli uszy są małe i stojące do góry to chyba jest to wada ale nie taka jak dusze, ogromne uszka jak u dumbo :wink: ale to chodzi tylko o wystawy.

to Figa właśnie z takimi uszami :wink:

figa3_-_kopia.gif

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ucho jest dosyć małe i ma sztywną małżowinę to jest duża szansa, że stanie i jeśli pies ma być do wystaw przeznaczony to często ludzie obcinają, bo ucho stojące jak u nietoperka jest wadą dyskfalifikującą...

A jeśli ucho ma wiotką małżowinę i jest dosyć duże (duże, to pojęcie względne...) to raczej nie stanie. GALA ma właśnie takie wiostkie uszko i ładnie spobie opada wzdłuż głowki ;)

zauwązyłam, że np. uszka ABIEGO są takie grubsze jakieś niż np. mojej GALI, ale z czego to sie bierze to pojęcia zielonego nie mam!

JusT@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...