Jump to content
Dogomania

Kość stanęła w przełyku.


Suciune

Recommended Posts

Gdy wychodziłyśmy na spacer, moja suka zaczęła się dziwnie zachowywać. Chwiała się, powłóczyła nogami, chodziła "jak kaczka", ślina leciała jej z pyska. Podejrzewam, że stanęła jej kość w przełyku, wcześniej znalazła jakąś kostkę, nie zdążyłam jej odebrać. Wiem, to nie powinno się stać ale już tego nie zmienię. Masowałam ją i teraz jest już lepiej.
Co dalej dzieje się z taką kością i czy dalej zagraża ona psu?

Link to comment
Share on other sites

To ja nie wiem, jakim cudem mój pies jedzący prawie codziennie kości, jeszcze w ogóle żyje - pewnie już ma same krwawe strzępki w brzuchu :roll:

[B]Suciune[/B], jedź do weta, żeby sprawdził, czy kość na pewno przeszła dalej, ale bez paniki... Jeśli pies je i wydala normalnie, to nie ma powodu do obaw. Jeśli notorycznie zbiera śmieci na spacerach, polecam wygodny kaganiec plus RumenTabs do łykania - uzupelnia florę bakteryjną i zmniejsza apetyt na nadpsute paskudztwa.

Link to comment
Share on other sites

Pies zachowuje się ok - wydala normalnie, więc myślę że kość poszła jednak dalej.

Martens, stosowałaś RumenTabs? Jeśli tak, jakie tabletki mają rozmiary? Moja suka jest mistrzem w odnajdywaniu ukrytych w mięsie leków - do tej pory musiałam wpychać je na chama do gardła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...