Jump to content
Dogomania

Szarik wieczny tułacz już bezpieczny w hotelu marzy o DOMU tylko dla siebie!


bazylowa

Recommended Posts

Bazylowa, czemu tak szybko? ;) Mogłoby mu się coś na stawy kupić, jakiś suplement, bo ciężko na przednie łapki stąpa.
Dziś przyszła paczka od cioci Kocurek :D Kocurze kochany - wielkie dzięki!!!Takie smakołyki, a smrrrrród, że aż psom ślina ciurkiem ciekła. Rozdałam jedną torbę tego, co najbardziej cuchnęło, akurat było po sztuce na pysk i kilka mniejszych dla szybciej jedzących. Szaruś swój przydział cmokał w skupieniu w chichym zakątku. Dołożyłam mu potem jeszcze dokładeczkę, bo szybko się uporał ;) Muszę się teraz sama monitorować, bo mam jeszcze smakołyki od Anuli42. Wczoraj sypnęłam Homerkowi cichcem bonusa, bo nie walczył o mięsne listki i wszystkie mu sprzed nosa zjedzono. Dostał garść kosteczek i sobie spokojnie ze smakiem zjadł.
No i dziękuję za drobiażdżek! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarodziejka']Ostatnie ulewy Szar przesiaduje w garażu na kocach i nawet na kolację nie chce mu się wychodzić. Najlepiej gar podstawić pod pysk ;)[/QUOTE]

Oczywiście ;););)
Przecież księciunio jest w Onkowym Raju :evil_lol: , a Raj zobowiązuje ;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bazylowa']Chciałabyś siedzieć na kocach w garażu??? Hmmm... zastanawiające :hmmmm:

Czarodziejko, pisałam do Ciebie PW daaaawno nic.[/QUOTE]

Tak, a ja się wciąż zbieram do odpowiedzi. Może kupić mu Arthrofos? Jest z tych tańszych, a zawsze jakieś wspomaganie na stawy jest. Ja tu podaję Szaremu to, co mam akurat pod ręką w apteczce. Łyka różne suplementy, ale dobrze, żeby też miał swoje osobiste opakowanie (którym się oczywiście będzie dzielił, jako i inni się z nim dzielą) ;)

A w garażu na kocykach cieplutko i błogo ;)

Link to comment
Share on other sites

Szarik jest gigantem, który wciąż jest najbardziej głodny ze wszystkich. Muszę mu w wielkim garze dawać dietetyczne racje i to jeszcze wystawiać mu jego gar na końcu, żeby wszyscy zdążyli zjeść zanim jego misiowatość się nie skapnie, że tylko on niedojadł ;) Grubas jest razem z Sokołem. Obaj razem przeglądają po posiłkach gary i pozostawiają je lśniące :)

Link to comment
Share on other sites

Szarusia niestety została odgórnie zmobilizowana do obowiązkowych spacerów. A wiecie, jak to na starość bywa - tu łupie, tam strzyka, a tu każą spacerować. Jedno wielkie futrzaste nieszczęscie idize naburmuszone podklejone do mojej nogi. Kiedy przystaję, by spojrzeć, jaki piękny jest ten świat Szar zwala się na plecy ukazując puste worki. Znaczy dyskretna sugestia odpoczynku ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...