Jump to content
Dogomania

Szarik wieczny tułacz już bezpieczny w hotelu marzy o DOMU tylko dla siebie!


bazylowa

Recommended Posts

Ojej :loveu: J_ulia, a jak się Szariś miewa? :Dog_run:
Już zadomowiony w nowym miejscu? Pysio uśmiechnięte?
Mam nadzieję, że przestaje już się drapać :nerwy:
Duży to on jest przez to, że ma szeroką i potężną klatę :razz: Bo na wysokość to jest jaki przeciętny ONek ;) ma ok 63-64 cm w kłębie.

Edit: Hehe, pietrucha, aleś my się zgrały :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie, nie drapał się :) przynajmniej wtedy kiedy tam byliśmy. Dla mnie każdy piesek za kratami wygląda smutno:oops:, ale widać ,że się tam już powoli zadomowia... Nadstawiał się do drapania:loveu: i ponaglał łapka... Jest w kojcu z Ateną i Esterkiem :) bardzo dobrze się dogadują, więc nie jest sam. A przy innych hotelowych pieskach to jest OGROMNY (np. w zestawie z Esterkiem)... taki kochany misiu:loveu::loveu::loveu:
Mamy parę jego zdjęć:evil_lol:, więc jakby co...;)

Link to comment
Share on other sites

J_ulia :loveyou: pewnie,że zadowolone :multi:
Jak rany, ale słodki przytulasek :loveu: :loveu: :loveu:
Jak widzę Szarcio trafił do innego kojca. A smutas to on jest, ale już ja go znam, on serio ZAWSZE takie miny strzelał również u mnie jak tylko nie był wypuszczony z kojca ;) Na litość mnie brał, skubaniec :cool3:
Kurcze, Pietrucha, kiedy jedziemy do Szarego w odwiedziny?? :evil_lol:

Jeszcze zrobię offa, zajrzyjcie do dwóch wyrzuconych na śmietnik dziadków ONków [url]http://www.dogomania.pl/threads/173916-Dwa-staruszki-owczarki-niem-juA-niepotrzebne-wyrzucone-na-A-mietnik-Radom[/url] trzeba biedakom pomóc :placz:

Link to comment
Share on other sites

Ruszył mój autorski bazarek :D Jako, iż są obecnie bardzo potrzebujące będzie dla dziadków z Radomia, pocztówki z końmi. Roześlijcie, gdzie się da, prooooszę :loveu:

Jak zostaną pocztówki to pójdą dla Szarika albo dla przytuliska B. No i ciągle końskie figurki i książki czekają ... może w kolejny weekend? Jak się rozkręcę :D

Link to comment
Share on other sites

On taki smutas za kratkami ;) Bo poza to jest radosny i kochany misio :loveu:

W weekend zadzwonię do Agi z hotelu i popytam o Szarego. Miałyśmy jechać tam z pietruchą w odwiedziny, ale wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie. Nie chcę, żeby Szariś sobie za przypomniał o mnie i tęsknił. Już się powoli przyzwyczaja, więc jak się zadomowi na dobre to go odwiedzę :)

Link to comment
Share on other sites

forum działa "dziwnie" na dodatek na każdej przeglądarce inaczej..
ale jest sposób który działa zawsze i wszędzie: dodaj potki na fotosik.pl, imageshack.us lub innym tego typu serwerze, następnie bezpośredni link do zdjęcia ([URL]http://nazwaserwera.com.pl/jakiesfoldery/abc.jpg[/URL]) wklej w taki sposób:
[img]http://img69.imageshack.us/img69/6153/jakwklejac.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...