Jump to content
Dogomania

Szarik wieczny tułacz już bezpieczny w hotelu marzy o DOMU tylko dla siebie!


bazylowa

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Patrząc na relację hotel jest również dobry :) Różnica w odległości jest ogromna, szacowany koszt zawiezienia Szarego do Jamora to ~230 zł natomiast do Agnieszki to ~30 zł. Za różnicę można opłacić 2 tyg pobytu psiaka w hotelu.
Szary będzie miał spacerki, dobre jedzenie, odwiedzanie domu, kolegów i koleżanki do towarzystwa. A to dla niego zwłaszcza na spacerach jest cenne ;) Pamiętam, jak ogromna różnica była, gdy na spacerki chodził sam. Przy drugim psie zdecydowanie odżył i odmłodniał, bo musiał młodzianowi dotrzymać tempa, coby nie było, że zdziadział :razz:
Dziś przez 6 km dzielnie dotrzymywał mojemu psu kroku w bieganiu(!) po okolicznych krzakach i polach. I choć nie hasa aż tak dużo jak Wegas, to jednak truchta dzielnie i widać, że mu to służy.
I jak przewidywałam - psy od powrotu z długiego spaceru ani pół szczeknięcia nie wydały z siebie :D Normalnie coś tam zawsze trochę obszczekają, a to sąsiada, a to jak słyszą, że żarełko im niosę. A dziś - zero odgłosów :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Do hoteliku Agnieszki miał właśnie jechać Leo ale nie zdążył, pojechał do domu:lol::lol:
Szarikowi na pewno będzie dobrze u Agnieszki bo warunki świetne ale mam nadzieję, że długo nie posiedzi i też własny domek znajdzie; chwilowo finansowo nie mogę się zdeklarować ale będę zaglądać do Szarika:loveu:

Dziewczyny a czy w tym przytulisku, z którego jest Szarik przydałyby się jakieś koce, narzuty??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Ten hotelik to fantastyczne miejsce:)
Chciałabym tam kiedyś pojechać jak będzie mozliwośc. Fajnie,że Szarik trafi do takich ludzi:)[/QUOTE]
jak się patrzy na te zdjecia i czyta o warunkach w jakich psy przebywają to można mieć pewność że będzie mu tam dobrze :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że będzie nam smutno. Ja to pół biedy, gorzej piesio, znów zostanie sam, bez kolegi. Jak nie zje kotów to potowarzyszy mi trochę w domu, zabiorę go też czasem do pracy i jakoś damy radę ;)
Najważniejsze, żeby Szarik miał dobre warunki i był szczęśliwy :loveu: Mam ogromną nadzieję, że wreszcie znajdziemy dla niego odpowiedni domek.

Link to comment
Share on other sites

Jak wchodzę/wychodzę z domu to widzę kojec Szarika. Zawsze chłopina przydrepta do furtki zajrzeć, gdzie to idę. Tak sobie stoi i patrzy a ja zawsze coś tam do niego zagadam. I jak tak sobie myślę, że zaraz go tam nie będzie to mi się dziiiiwnieee robi :-?

Link to comment
Share on other sites

jasne, że jedziemy tylko o której? mój mały, biały diabełek:diabloti: nie może zostać dłużej niż na 3 godziny beze mnie bo jej głupie pomysły przychodzą do głowy i nie mam już 4 kwiatków z 8 :mad:mi pasuje 9 ( i tak max na 11-12 w chacie), albo tak od 13 w dół ;) pisz mal. ja już szykuję chusteczki na pożegnanie dla Szarika :glaszcze: ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja bym z wami pojechała,ale pracuję do 14.
Nie wiem czy nie będe potrzebna w domu przy remoncie....Strasznie chciałabym zobaczyc to miejsce.
Tak mi wpadło do głowy,że skoro nie kupiłam budki to pokryje koszty transportu Szarego do hoteliku.
Ile to wyjdzie?

Link to comment
Share on other sites

Pietrucha, jak coś możemy spakować tego Twojego białego diabła, niech se z nami jedzie :cool3: Myślę, że tak ok. 9-9:30 mogłabym wyruszyć z domu, u Ciebie będę 20 min później. Pasuje? Przed 13. powinnyśmy wrócić ;)

Nati, koszt transportu Szarika to będzie jakieś 30 zł. Jeszcze jutro podjadę do weta na ostatnie okazanie, odrobaczenie i szczepienie. Niech też się z Ryśkiem pożegnają ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...