Jump to content
Dogomania

Szarik wieczny tułacz już bezpieczny w hotelu marzy o DOMU tylko dla siebie!


bazylowa

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zamówiłam właśnie 12kg Hillsa dla skórowców za 169zł :) Karma dotrze do Mal pewnie w poniedziałek lub wtorek.

W tej chwili mam na koncie z Szarikowych pieniędzy 116zł (po odliczeniu karmy).
W tej sumie nie ma jeszcze pieniędzy od Wiedźmy. Pewnie przyjdą jutro. Wtedy na koncie będzie 206zł.

Część Szarikowej kasy ma jeszcze Pietrucha (ona płaci wetom). Nie wiem jak w tej chwili wygląda rozliczenie z wetami, więc nie wiem też dokładnie ile kasy ma Pietruch u siebie. Nie ma jej juz na gg, więc dowiem się dokładnie jutro.

W każdym razie tabsy dla Szarika będą kosztować 123zł. Czy będą potrzebne jeszcze jakieś leki? Na razie nic nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bazylowa']Aaaaaaa i bym zapomniała. Na mojej poczcie czekają zdjęcia butów i torby od Bros na bazarek. Oprócz tego dziś dostałam od znajomej malowane przez nią obrazy, też na bazarek dla Szarego :multi:
Bazarek ruszy pewnie dopiero w łikend.[/quote]
Daj znac na tym wątku o rozpoczęciu bazarku, dobrze?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bazylowa']Zamówiłam właśnie 12kg Hillsa dla skórowców za 169zł :) Karma dotrze do Mal pewnie w poniedziałek lub wtorek.

W tej chwili mam na koncie z Szarikowych pieniędzy 116zł (po odliczeniu karmy).
W tej sumie nie ma jeszcze pieniędzy od Wiedźmy. Pewnie przyjdą jutro. Wtedy na koncie będzie 206zł.

Część Szarikowej kasy ma jeszcze Pietrucha (ona płaci wetom). Nie wiem jak w tej chwili wygląda rozliczenie z wetami, więc nie wiem też dokładnie ile kasy ma Pietruch u siebie. Nie ma jej juz na gg, więc dowiem się dokładnie jutro.

W każdym razie tabsy dla Szarika będą kosztować 123zł. Czy będą potrzebne jeszcze jakieś leki? Na razie nic nie wiem.[/quote]

Uff... już wszystko jasne. Aga miała Szarikowe 210 zł. Dziś oddała wetom zaległe 70zł, a 130 jest dla Mal, bo ta wyłożyła ostatnio z własnej kieszeni.
Aga ma wiec Szariczkową dychę, a ja - ponieważ dotarły pieniążki od Wiedźmy - 206zł. W sumie daje to [B]216zł[/B] i taki jest stan majątkowy Szarika na chwilę obecną. Po odliczeniu 123zł za tabsy zostaną ledwie 93zł.

[quote name='Asiaczek']Daj znac na tym wątku o rozpoczęciu bazarku, dobrze?

Pzdr.[/quote]

Ma się rozumieć :razz:

Link to comment
Share on other sites

Nati, hehe, tak czasem wychodzi ;)

Dziś dostałam tablety, zwie się to to Trioxal produkcji polpharma. Wychodzi 60 zł taniej na jednym opakowaniu, czyli 120 zł taniej niż Orungal. Substancja czynna i dawka oczywiście jest ta sama :)

Dobrze, że na razie udało się pozbierać pieniążki na Szarego. Dzięki wielkie wszystkim :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za każdą złotówkę :D

Szarik się goi pięknie, jak się łobuz nie drapie to mu to wszystko w try miga schodzi i zarasta. Jutro kolejna kąpiel i nowa, duuuża porcja słomy do budy :razz: Oj się chłopak ucieszy :multi: Mam nadzieję, że mu ta słoma skóry nie podrażni.

Link to comment
Share on other sites

Jako że mój podopieczny dla którego zbierałam pieniązki na bazarku odszedł to postanwiam cześć z uzyskanych pieniędzy przeznaczycz na Szariczka:p
[U][COLOR=#800080][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ubranka-na-rzecz-szariczka-zorza-do-28-09-2009-a-146999/[/URL][/COLOR][/U]
[U][COLOR=#800080][/COLOR][/U]
[U][COLOR=#800080]pozdrawiam[/COLOR][/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...