Jump to content
Dogomania

LESZNO-PARADA CHEMPIONÓW


hun

Recommended Posts

[quote name='hun']A więc wszystko w rodzinie zostanie.GRATULACJE za wzięcie rasy a w sukach powalczymy buziaczki od huna :D[/quote]

- dzieki hun ,ale za buziaczki :D ,co do zw.r to sie okaze w niedziele ,wiec nie mów hooopka - bo to ja moge Tobie gratulowac i cio ???
Ale fakt wszystko w rodzinie i po niej .... :)

Buziaki od całej staffkowej paki .... :wink:

[b]Ps.A propos my do Leszna zawitamy w sobote wieczorem juz i mamy pokoj zarezerwowany na cztery osoby,a jedzie nas na pewno dwie ,no moze we trzy pojedziemy,jezeli ktos mialby ochote przybyc do Leszna wczesniej chetnie go przenocujemy - bez zoobowiazan jakis wielkich ,najwyzej :drinking: na wpisowe - co Wy na to ??? Zapraszamy - PW dostepne cały czas :)[/b]

Link to comment
Share on other sites

Kto się w Lesznie będzie nudził, a ma z kim zostawić swojego pupila, polecam kompleks basenów (przy drodze na Poznań). Acha nie wieżdżajcie na obwodnicę jeżeli macie kwaterę w okolicach rynku. Jadąc od strony Poznania za przejazdem kolejowym skręcacie w prawo, a od strony Pd za mostem skręcacie w lewo i już jesteście w centrum. Polecam również cukiernię w rynku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wind34']Kto się w Lesznie będzie nudził, a ma z kim zostawić swojego pupila, polecam kompleks basenów (przy drodze na Poznań). Acha nie wieżdżajcie na obwodnicę jeżeli macie kwaterę w okolicach rynku. Jadąc od strony Poznania za mostem skręcacie w lewo i już jesteście w centrum, a od strony Pn zaraz za przejazdem kolejowym w prawo. Powodzenia. Polecam również cukiernię w rynku.[/quote]

- slicznie dziekuje za wszelakie wskazówki i informacje ,jak tylko nie bedziemy (tzn.ja jako kierowca ) na tyle zmeczone może skorzystamy :wink: z zapodanych miejsc :)
Nocleg mamy w hotelu Strzyżewice- Lotnisko jest to ponoć 3 km.od miejsca wystawy :) - i cos mi sie wydaje,ze to raczej obrzeza miasta :wink:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam informację, że ZWYCIĘZCĄ CHAMPIONÓW- Leszno 2005 został RAPID SHOT Buldożer otrzymując [b]CWC, NPwR i BOB [/b]:D-ogromne gratulacje :thumbs: :laola:

W suczkach [b]NSwR[/b] dostała B.BARDOT Buldożer -również gratulacje :thumbs: :laola:

Druga była TORRIDA KASKARINDA Staff-Ka :thumbs: , a trzecia LAMIA -YIELD Buldożer


Nie wiem jak poszło na finałach ale myślę, że jak wrócą z wystawy to nam napiszą :D :D

W amstafach BOBa i NSwR dostała CARESS Gold Bonzo, a NPwR Ordior ANTARES :D



Gratulacje dla wszystkich zwycięzćów i nie tylko :P :P

Link to comment
Share on other sites

Kochana Fuko, widzę, że zostalaś fanką Miśka. Tak, ten piesek w Lesznie musial mieć coś z Miśka, bo to jego syn. Poza tym obaj - tatuś i synek mają wśród swoich osiągnięć tytuly Najlepiej Poruszających się staffordshire bull terierów, więc nie ty pierwsza zwrócilaś na to uwagę.

Link to comment
Share on other sites

[b]Ha, to ja sie bardzo ciesze :angel: , bo to znaczy, ze mimo, ze sie nie znam i zielonego pojecia nie mam o bullowatych - to jednak czasami cos widze :D
Pamietam tylko, ze stałam na ringu i patrzyłam jak on szedł i bardzo mi sie podobało, koleżance, ktora obok wystawiała psa tez![/b]

Link to comment
Share on other sites

Zdjęć niestety nie posiadam napewno kasia coś wstawi,wszystko zostało już powiedziane dodam tylko że LAMIA czyli FOFUL[pseudo domowe] jak zwykle odmówiła współpracy na wystawie,sorki że wiadomości tak póżno ale net mi wysiadł i na strone wchodziłem 40 min :oops:

Link to comment
Share on other sites

Tylko W TV, na regionalnej "trojce" byl krotki reportaz z tej wystawy i nawet Faficzki sie zalapaly :D Ale tak na prawde to za duzo nie zobaczylam :cry: Tylko 3 czarne pieski (bez rozroznienia plci) i tylko przez minutke. Niestety "oka nie nacieszylam"....Wiec zdjecia bylyby milo widziane :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isska']Tylko W TV, na regionalnej "trojce" byl krotki reportaz z tej wystawy i nawet Faficzki sie zalapaly :D Ale tak na prawde to za duzo nie zobaczylam :cry: Tylko 3 czarne pieski (bez rozroznienia plci) i tylko przez minutke. Niestety "oka nie nacieszylam"....Wiec zdjecia bylyby milo widziane :D[/quote]

- ooooo [b]isska [/b],a mozesz powiedziec w którym dniu to puscili :)
No mówili mi ,ze nas filmuja,ale nie wierzyłam,ze puszcza akurat tem kawałek se Staffikami :wink: .
Skoro widziałas trzy to byłam ja i hun i hunowa :wink: - no i nasze DZIEWCZYNY !!!

A zdjecia tuz,tuz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...