Jump to content
Dogomania

Uwaga jamniki.... i reszta


bianka0

Recommended Posts

No tak, w dużych miastach jest to problem, ale tak jak u mnie ...., wokół piękne lasy, zagajniki gdzie praktycznie raz w tygodniu jestem u Fryteczki.
A tą sumę można wydać na jakąś potrzebującą pomocy biedę.
Ale pomysł świetny. Jak byłaby konkurencja, to pewnie i ceny byłyby niższe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']zdjęcie tego Pana przy grobie psa tak mnie rozwaliło,ze nie mogę się uspokoić ......
Anita to dobre miejsce na nawiązanie rozmów ,znajomosci oraz na moze zaproponowanie psiaka który szuka domu ......[/QUOTE]

jest nawet tablica adopcyjna...a 2 paź Azyl ma co roku tam stoisko z promocją adopcji

Bianko - współczuję - bo Twój ośrodek to zespół ludzi, którzy lubią to co robią i są oddani temu co robią...strata członka zespołu jest tym bardziej bolesna:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']...tak tu cichutko i smutno się zrobiło....Bianka wracaj i opowiadaj o swej gromadce..proszę![/QUOTE]

Jutro Celinko, jeszcze nie dzisiaj.
Mam dwa dni wolnego. Może w końcu porobię im zdjęcia i ogłoszenia dla Ledy.
Jutro będziemy robić sałatkę z białej kapusty z marchewką, cebulką i papryką.
Zimno się u nas zrobiło jak diabli, nie chcą wychodzić na dwór, nawet na ogródek. Ale nareszcie pada deszcz, może chociaż podgrzybki i gąski jeszcze będą. Chyba polecę trochę do lasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']:roflt::roflt:-można tak powiedzieć i o Teściowej :diabloti:[/QUOTE]

No to dałam plamę :evil_lol:
Ale tak dla ścisłości, mój mąż ma tyle samo lat, a to ja i moje psy jesteśmy jego podopiecznymi :diabloti: To człowiek z kamienia i hartowanej stali.

Link to comment
Share on other sites

Widzisz Celinko kiedy poznałam Joosefa, to owszem, lubił psy. Ale tylko duże :wyżły, ONki, foksteriery. Pies miał miejsce na podwórku i na legowisku w kuchni lub przedpokoju.
Mój pierwszy jamniczek Kuba był testerem kandydata :evil_lol: A był naprawdę nieznośny.
Ulubionym numerem Kubusia było położyć się, po półgodzinnym wierceniu blisko jego nosa i za moment puścić mu bączka ;). A potem dyla w nogi.
Jak Joosef go pokrzyczał, to poszedł po cichu na dół i nasikał albo zrobił koopkę w jego gabinecie. :diabloti:
Joosef zdał egzamin Kubusia, został przez niego zaakceptowany. A teraz jak widzisz, te wszystkie psiaki mają w nim opiekuna jakiego rzadko można spotkać wśród tej gorszej płci.
Także teściowa też ma jeszcze szansę na poprawę.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie Kochana ta osoba wychowana na gospodarstwie...nauczycielka i jakoś nie do złamania..ale ja i tak robię swoje.Dziwi mnie to,że Krzysio-nie wychowany w miłości do piesków,zwierząt tak bardzo kocha nasze....nigdy złego słowa...nigdy protestów...On Im gotuje,miesza...kupuje....Fokus stale przy NIM...śpią razem..Krzysio projektuje w swym pokoju a Fokus gdzie? Przy nim na wersalce....

Link to comment
Share on other sites

No to Krzysio i Joosef powinni się poznać, będą mieli wspólne tematy do rozmów i stado jamników do towarzystwa, o kundelku Jogusiu nie wspomnę :diabloti:
A teściowa niech narzeka sama do siebie, bo psiak też wysłucha narzekania i jakoś lżej się wtedy człowiekowi robi.

Link to comment
Share on other sites

O święta racja...moja Dumiś to zaraz wyczuwa jak mi źle-przychodzi i tak mocno się wtula...

Musimy poznać tych naszych Panów...hihihi....mój Krzycho uwielbia las...wyślę Go kiedyś do WAS....będą mogli z Josefem polatać z psiakami sobie :diabloti:...potem Josef do nas...oczywiście z Tobą...i z naszymi w las...na łąki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...