Jump to content
Dogomania

Uwaga jamniki.... i reszta


bianka0

Recommended Posts

[quote name='Mika31']ciocie lepiej nie bo jak pójdą w las to na syberi wyjdą[/QUOTE]
Mika niestety to niemożliwe, kiedyś sprawdzałam czy jestem w stanie się zgubić w lesie na obcym terenie na Magórze w Karpatach. Po godzinie wyszłam z lasu z drugiej strony Magóry.:p
A nasze lasy są już czasami dla mnie nudne, znam każdą dróżkę, także Krzysia Celince na pewno bym oddała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Dobre...:diabloti:....no teraz to nie wiem co z tym lasem :evil_lol:.....kto z kim???

A co to dla WAS podróżników przyjazd pod Opole z ośmioma psiakami...zapomniałam o KONIU!!!![/QUOTE]
Józio do lasu idzie na siłę, po 20 km nóżki go bolą :shake:
Z nas tacy podróżnicy jak z koziej....itd. Najlepiej czujemy się u siebie w domu. Obydwoje jesteśmy obrzydliwymi domatorami.
A nasz Harnaś nie przepada za jamnikami, wkurzają go.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Józio do lasu idzie na siłę, po 20 km nóżki go bolą :shake:
Z nas tacy podróżnicy jak z koziej....itd. Najlepiej czujemy się u siebie w domu. Obydwoje jesteśmy obrzydliwymi domatorami.
A nasz Harnaś nie przepada za jamnikami, wkurzają go.[/QUOTE]

Mojego Lesia też nóżki bolą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A z domu najchętniej by się nie ruszał :cool3::cool3::cool3:
Ale bardziej lubi duże psiory a najbardziej leniwe koty:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mój ma nadal pewne brzydkie, mordercze instynkty, ale zauważam , że systematycznie od wielu lat zanikają, a nawet wydaje mi się, że są już w formie szczątkowej :diabloti:
A z tymi bolącymi nóżkami to potrafię go zrozumieć, bo ostatnio na malutkiej przechadzce wykończyłam Anitę i happy-mamas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Józio do lasu idzie na siłę, po 20 km nóżki go bolą :shake:
Z nas tacy podróżnicy jak z koziej....itd. Najlepiej czujemy się u siebie w domu. Obydwoje jesteśmy obrzydliwymi domatorami.
A nasz Harnaś nie przepada za jamnikami, wkurzają go.[/QUOTE]

Po 20 km??? ja bym chyba i czołgać się nie potrafiła...:crazyeye::crazyeye:

My tacy sami-domatorzy...:evil_lol::evil_lol:

Jak to Harnaś nie lubi jamników skoro każdy konik-jak wszyscy wiedzą to JAMNIK na wysokich nogach....no i mój Hektoreczek
[*] zwany był Harnasiem-Konikiem

Link to comment
Share on other sites

Harnaś jest w ogóle dosyć krnąbrny, nie każdy na nim pojeździ, ma swój charakterek.
Jak go wypuszczają z boksu, to najpierw jest okrzyk : uwaga Harnaś leci.
Już dwa razy rozwalił ogrodzenie w stadninie.:cool3:
Hekuś - Konik na pewno był o wiele spokojniejszy.
A 20 km to dla mnie zaprawka, zwłaszcza że czas ma w lesie dla mnie zupełnie inny wymiar.

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy kochamy Harnasia, bardzo szkoda, że musi być w stadninie. Nie jest to taka opieka jak gdyby był w domu, u nas na miejscu. Stadnina niedaleko, ale nie ma konkurencji i ostatnio musimy stwierdzić ze smutkiem, ze do opieki wkrada się komercjalizm.
No i córka ostatnio za mało czasu mu poświęca. To pokwitanie jest jeszcze głupsze niż starość.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Wszyscy kochamy Harnasia, bardzo szkoda, że musi być w stadninie. Nie jest to taka opieka jak gdyby był w domu, u nas na miejscu. Stadnina niedaleko, ale nie ma konkurencji i ostatnio musimy stwierdzić ze smutkiem, ze do opieki wkrada się komercjalizm.
No i córka ostatnio za mało czasu mu poświęca. To pokwitanie jest jeszcze głupsze niż starość.:mad:[/QUOTE]

...aż tak??? Pokwitanie głupsze niż starość...a ja ciągle mam nadzieję,że mądrzeję na starość:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Szybko się Marta nauczysz, to nie jest trudne. Kobiety maja to we krwi :cool3:[/QUOTE]
[quote name='Celina12']....bo kobiety mają wiele wspólnego z....jamników:diabloti:[/QUOTE]
Ciekawe, ciekawe... :diabloti: Jamnisie to maja cos w tych proszacych oczach :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ciekawe, ciekawe... :diabloti: Jamnisie to maja cos w tych proszacych oczach :diabloti:[/QUOTE]

Jamniki to wyrachowane bestie, słodkie oczka i dostają od nas co chcą.
A jak niczego nie chcą to i warknąć potrafią, albo chociaż trochę się obrazić.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Jamniki to wyrachowane bestie, słodkie oczka i dostają od nas co chcą.
A jak niczego nie chcą to i warknąć potrafią, albo chociaż trochę się obrazić.;)[/QUOTE]
Dobrze ze Sherry sie tak duzo nie obraza :diabloti:

[quote name='Celina12']...jak zwał tak zwał....często mówię,że nam ludziom daleko do piesków, bo od Nich powinniśmy się uczyć-miłości-mimo wszystko,wierności-az po grób,ufności-bez wzajemności,przebaczania-mimo bólu,krzywd....[/QUOTE]
Dokladnie :loveu: Niunie spotkalo tyle zlego od ludzi a nadal tak bardzo kocha wszystkich,..,.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...