Jump to content
Dogomania

Czy to klasa młodzieżowa??


Paulina87

Recommended Posts

Twoja suczka moze byc jeszcze w mlodziezy :D
jesli chodzi o klasy:
klasa baby (przewaznie tylko na klubowkach) 3-6 msc
klasa szczeniat 6-9 msc
mlodziez 9-18 msc
w mlodziezy mozesz zdobyc tytul Mlodziezowego Championa Polski, 3 razy trzeba zdobyc Zwyciestwo Mlodziezy na 3 wystawach (jedna musi byc miedzynarodowa lub klubowa) od 3 roznych sedziow

posrednia 15-24 msc
otwarta 15<
uzytkowa 15< wymagany certyfikat uzytkowosci!
championow dla psow z tytulem championa badz Inter Championa

w klasach posredniej, otwartej, uzytkowej i championow mozesz zdobyc CWC (certyfikat wystawowego championa) jesli zdobedziesz 3 CWC w odtepie 6 msc i 1 dzien od 3 roznych sedziow (jedna wystawa musi byc miedzynardowea lub klubowa) uzyskasz tytul Championa Polski
:D
Uffffffffffff!! Jak cos jeszcze to pytaj;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']możesz ją pokazać w młodzieży o ile urodziła wcześniej niż 18 mcy i 1 dzien przed wystawa,
czyli w dniu kiedy konczy 18mcy - jest ostatni dzien kiedy mozesz ją pokazac w młodziezy :D[/quote]

...o ile urodziła się nie później niż 18 miesięcy przed wystawą... Nie to żebym się czepiał :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pszym'][quote name='Fuka']możesz ją pokazać w młodzieży o ile urodziła wcześniej niż 18 mcy i 1 dzien przed wystawa,
czyli w dniu kiedy konczy 18mcy - jest ostatni dzien kiedy mozesz ją pokazac w młodziezy :D[/quote]

...o ile urodziła się nie później niż 18 miesięcy przed wystawą... Nie to żebym się czepiał :D[/quote]
jest tak jak napisala Fuka...nie zebym sie czepiala :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='pszym'][quote name='Fuka']możesz ją pokazać w młodzieży o ile urodziła wcześniej niż 18 mcy i 1 dzien przed wystawa,
czyli w dniu kiedy konczy 18mcy - jest ostatni dzien kiedy mozesz ją pokazac w młodziezy :D[/quote]

...o ile urodziła się nie później niż 18 miesięcy przed wystawą... Nie to żebym się czepiał :D[/quote]
jest tak jak napisala Fuka...nie zebym sie czepiala :lol: :lol: :lol:[/quote]
[b]Orsinii :D [/b]
I jeszcze a'propos rozpiski - zasada jest taka, że kazdy ostatni dzien kiedy mozna psa wystawic w danej klasie uplywa w dniu kiedy pies konczy 9 mcy, 18mcy, 24mcy, a jak ma jeden dzien wiecej to natsepna klasa. Oczywiscie dla psa w wieku od 15 do 18mcy można wybrac jedna z kilku pasujacych klas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='pszym'][quote name='Fuka']możesz ją pokazać w młodzieży o ile urodziła wcześniej niż 18 mcy i 1 dzien przed wystawa,
czyli w dniu kiedy konczy 18mcy - jest ostatni dzien kiedy mozesz ją pokazac w młodziezy :D[/quote]

...o ile urodziła się nie później niż 18 miesięcy przed wystawą... Nie to żebym się czepiał :D[/quote]
jest tak jak napisala Fuka...nie zebym sie czepiala :lol: :lol: :lol:[/quote]


Sorry, nie doczytałem. Generalnie napisaliśmy to samo. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ehhh... ja juz sie zupelnie pogubilam. Mam psa ktory urodzil sie 28.11.03 W maju konczy 18 mies. Wystawa (chyba w Lesznie) jest 28-29.05. Setery sa w niedziele (29.05). Czy to znaczy ze juz psa (jesli do tej wystawy nie uzyska duzego zw.ml.) nie moge w ten dzien wystawic w klasie mlodziezy?
Ktos mi powiedzial ze moge bo cos tam (nie pamietam o co dokladnie chodzilo, ale cos przeliczal). Z waszych wypowiedzi wychodzi jednak na to, ze nie moge. Sorry, ze pisze jak zakrecona, ale taki mam wlasnie dzisiaj dzien :wink:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shanny..']Ehhh... ja juz sie zupelnie pogubilam. Mam psa ktory urodzil sie 28.11.03 W maju konczy 18 mies. Wystawa (chyba w Lesznie) jest 28-29.05. Setery sa w niedziele (29.05). Czy to znaczy ze juz psa (jesli do tej wystawy nie uzyska duzego zw.ml.) nie moge w ten dzien wystawic w klasie mlodziezy?
Ktos mi powiedzial ze moge bo cos tam (nie pamietam o co dokladnie chodzilo, ale cos przeliczal). Z waszych wypowiedzi wychodzi jednak na to, ze nie moge. Sorry, ze pisze jak zakrecona, ale taki mam wlasnie dzisiaj dzien :wink:
Pozdrawiam[/quote]
Jezeli sa w niedziele - to po ptokach niestety :-?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Shanny..']Ehhh... ja juz sie zupelnie pogubilam. Mam psa ktory urodzil sie 28.11.03 W maju konczy 18 mies. Wystawa (chyba w Lesznie) jest 28-29.05. Setery sa w niedziele (29.05). Czy to znaczy ze juz psa (jesli do tej wystawy nie uzyska duzego zw.ml.) nie moge w ten dzien wystawic w klasie mlodziezy?
Ktos mi powiedzial ze moge bo cos tam (nie pamietam o co dokladnie chodzilo, ale cos przeliczal). Z waszych wypowiedzi wychodzi jednak na to, ze nie moge. Sorry, ze pisze jak zakrecona, ale taki mam wlasnie dzisiaj dzien :wink:
Pozdrawiam[/quote]

[i]Regulamin Wystaw Psów Rasowych
II. Zasady organizacji wystaw
5. [...] Datą decydującą o wieku psa jest dzień przed wystawą.[/i]


czyli ostatni raz pies może być wystawiany w klasie młodzieży gdy w dniu wystawy ma 18 mcy + 1 dzień

przeważnie dla wystaw 2-dniowych datą decydującą jest dzień przed pierwszym dniem wystawy czyli dla Leszna byłby to 27.05

ale nawet jeżeliby sprawdzali to osobno dla każdego dnia ti i tak według regulaminu możesz jeszcze wystawić psa w młodzieży :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...