Jump to content
Dogomania

Zapraszam miłosniukow PONa


ma

Recommended Posts

Przepraszam Dzitka, przeczytalam cala dyskusje na temat psow uzytkowych, w ktorej Mar chwalil swoja niesamowita sunie - miala byc zawsze doskonala. Widocznie jednak jest inaczej (?) Nie znam sie na PONach, ale dla mnie to bylo szczytem gburstwa i egoizmu, gdyz Mar obrazal innych wystawcow.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój PON, jako że jestem leniwy i nie mam pojecia o PONach w zyciu tak nie wyglądał i na pewno nie będzie tak wyglądał.

Ale to nie ja pisałem o swojej niesamowitej wiedzy na temat PONów i o moim niesamowitym psie "skazanym na sukces "

I nie ja pisałem uszczypliwe uwagi na temat sukcesó wystawowych innych PONów.

A dyskusji nie zaczynam , ot taka mała dygresja na temat sikcesów wystawowych.

Link to comment
Share on other sites

Spytko nie prowokuj :-?

Mnie Spytko nie sprowokuje. Jego komentarze są dla mnie kompletnie bez znaczenia, a wartość Latam znam i przegranie wystawy moich poglądów i opinii w tym zakresie w żadnym stopniu nie nadwyręża.

I zdjęcia Latam z Rzeszowa (wiek: 10 miesięcy):

foto112.jpg

foto111.jpg

Link to comment
Share on other sites

na stronie internetowej, klikasz prawym na danym zdjęciu i zaznaczasz "właściwosci", potem zaznaczasz pełen adres danego zdjęcia i klikasz "kopiuj"; następnie w oknie postu na dogomanii (czyli w odpowiedzi) zaznaczasz parawym i klikasz "wklej". po całej operacji zaznaczasz cały wklejony tekst i klikasz Img - wszystko :)

powodzenia 8)

jak coś nie do konca jasne pytaj

Link to comment
Share on other sites

Moi drodzy organizuje sie zlot dogomaniakow w Morsku. To kolo Zawiercia. Moze sie spotkamy. Mozna namiot rozbic tez u mnie na dzialce albo spac w Morsku. Okolica piekna. Ten zlot ma byc w sierpniu. Ale mozemy sie spotka c i w innym terminie. Pomyslcie nad tym. Fajnie by bylo. Odbieram chetnych z dworca zeby nie bladzili w mej metropolii o nazwie Zawiercie

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...