Jump to content
Dogomania

Stefan_18.06.09- PO OPERACJI!Na początku roku został wyadoptowany do mosii-Ma Dom.


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='LACRIMA']Coronaaj, jeśli mała jest tam nadal ( ogłoszenie jak sama widzisz trochę wiekowe) to można podziałać. Lubliniec nie koniec świata. A i Morelka gabarytowo niekłopotliwa.[/quote]
Jutro będę dzwoniła pod ten numer, tak uzgodniłam z Coronaaj. Postaram się dowiedzieć czegoś..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LACRIMA']Fajnie Soema:lol:[/quote]
Postaram się ;)
proszę za mnie trzymać kciuki.. Nie lubię sesji.:shake:
[SIZE=1]a teraz sama się wyganiam..[/SIZE] i udam, że mnie nie interesuje czy myślimy o implantach..:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][URL="http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Lubliniec&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=0&y=0"]Lubliniec, Centrum miasta - Zumi.pl Lokalizator internetowy[/URL] to jest około 35 km od Częstochowy na zachód - a co jest w Lublińcu?[/quote]

LuGosiak chyba zna lublinieckie schronisko. Widziałam ja na wątku Bazyla. Napiszę Jej PW, aby tu zajrzała. O Stefciu pamiętam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LACRIMA']Operacja będzie poprzedzona 24 godzinną głodówką. W klinice jesteśmy umówione (właściwie umówieni) na godzinę 10. Od mosii wyjeżdżamy 6.30, może trochę wcześniej, ja nie jeżdżę za szybko.[/quote]
I bardzo dobrze :) za dużo de***i na drogach...:roll:
ile operacja ma trwać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosu32'][B]Hej Stefanowe fanki !!! :loveu:[/B]

Jak tam nasz chłopczyk ???

Dziś mam zaległości w Dogo i dlatego tak późno się melduję.

Ktoś mi może powiedzieć ile Stefan nazbierał na dziś do skarbony ???[/quote]
Coronaaj:loveu:, za sponsoruje zabieg (2000zł):mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Przeleciałam całość i...
_na razie nic nie kombinuję przy allegro!Nie chcę zwracać na siebie zbędnej uwagi...konto jeszcze może się przydać!Kombinowanie przy aukcji wzbudzi niepokój...na dziś i na przyszłość! A nie zawsze będę miała pod ręką konto fundacji!...muszę zostać wiarygodna.Prowizja jest taka jak pisała Isadora i Lara...4%,czyli za 500 cegiełek to jest 100zł...dziś jeszcze o tym nie myślę.Konkretna informacja pójdzie po zakończeniu aukcji.
_sporo osób potwierdziło dokonanie wpłaty!
_Paulinko...pomysł wirtualnych adopcji wart realizacji!
_Anetko dziś więcej szczęśliwych informacji...Psiaczek z oczkami,pieniążki dla Stefcia,domek dla Beki,domek dla Fredzia...oj znalazłoby się ich więcej!
_dyplom za cegiełki gotowy...zrobiła go Isadora...pięknie zrobiła!...roześlę po zakończeniu licytacji lub w wolnej chwili![/QUOTE]
Juz nie kombinujcie z Allegro, wszystko OK!!!!

Przelew z banku poszedl dzisiaj na 2250.00 wiec jest na zaplacenie p... ALL (sorry).
Mam problem ze skrzynka mailowa, internet tez nie dziala jak powinien.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Juz nie kombinujcie z Allegro, wszystko OK!!!!

Przelew z banku poszedl dzisiaj na 2250.00 wiec jest na zaplacenie p... ALL (sorry).
Mam problem ze skrzynka mailowa, internet tez nie dziala jak powinien.[/QUOTE]
Karina i Roma dostaly kopie przelewu emailem , o ile doszlo ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][URL="http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Lubliniec&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=0&y=0"]Lubliniec, Centrum miasta - Zumi.pl Lokalizator internetowy[/URL] to jest około 35 km od Częstochowy na zachód - a co jest w Lublińcu?[/QUOTE]
Chodzi o Morelke, starego malego pudelka .Szukam go i nie moge znalesc. Lara ma link bo moj komp nawala ale tutaj na watku tez jest moze na 3 stronie??

Link to comment
Share on other sites

rozumiem ze mamy juz ok 5 tys. :loveu: to chyba mozna juz przestac zbierac pieniązki, ,mamy wystarczająca kwote jeszcze z nadwyzką:cool3:
wspaniale

implantów nie zrobimy na razie, z bardzo prostej przyczyny- Stefan musi byc robiony na juz a koszt jednego implantu to od 6tys za zwykły(stal) do 10tys (cementowy) sama operacja przypuszczam ze ok 2/4 tys. + specjalistyczne badania, przeszczep ma 15% szansy zeby sie nie przyjąć:roll: to nadal jest operacja eksperymentalna w Polsce!

jezeli chodzi o opieke pooperacyjną( bo rózne słuchy mnie dochodzą) Stefan zostaje u mnie, bedzie w kennelu z mozliwosca zamkniecia od góry,
nie histeryzujmy- raz dziennie wolno mu wyjsc na siku( na własnych nogach)
chyba ze są inne propozycje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Chcialabym sie nia zajac , adoptowac , wyleczyc, etc... bo malutka, starutka , taka mala bidulka. Moje pewnie by ja zaakceptowaly, zreszta to nie ma znaczenia , Baxi za TM nigdy tych 2 nie akceptowal ale jak byly u weta, u fryzjera czy w podrozy to zgoda az ta lala!!!!!![/quote]


[COLOR=Red][B]coronaaj[/B][/COLOR] znalazłam Twoją Morelkę - ma już domek - mieszka w Gorzowie Wielkopolskim :multi:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/bytom-pudelka-dolly-slodka-babcia-znalazla-juz-w-nowym-domu-117791/[/url]

Link to comment
Share on other sites

nie bylo mnie weekend....a tu taki ladny pw od anettty...stefana mam w subskrybcjach bo wkoncu od Soemy watek:loveu: wiec wchodze...i czytam........20stron zaleglosci w dwa dni......i .......becze normalnie becze ze szczescia.............:sweetCyb::loveu:
mam konto bico bo kiedys tam wplacalam wiec swoja dzialke przeleje na nie.

Link to comment
Share on other sites

Bico mogę prosić numer konta?
Bazarek mi się jeden skończył to może coś wpadnie kaski, wylicytowane jest tylko 15 zł :oops:



A co do tej opieki wirtualnej to chciała bym to zrobić, ale chciała bym aby to było profesjonalnie, bo tu na dogo możemy się w każdej sprawie dogadać, ale jeśli ktoś się zgłosi spoza to już będzie to inaczej wyglądało. Dlatego chciała bym pogadać może z kimś kto prowadzi takie coś. Tylko kto tu jest taki:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Karina i Roma dostaly kopie przelewu emailem , o ile doszlo ???[/quote]

Dostałam...odpisałam...internet to czasami zbawienie,a czasami...zakała!Nic nie muszę dopisywać ,bo już zostało napisane!:loveu:
Cieszę się,że Morelka szczęśliwa...[B]coronaaj:loveu:[/B],widać sądzone Ci pomóc innemu potrzebującemu psiakowi...on czeka!

[B]Finetto[/B]:loveu:...a Ty ciągle cioteczki w niepewności zostawiasz:cool3:

Wszystkim kupującym cegiełki wysłałam maila z podziękowaniami,z przypomnieniem(wybaczcie,to przypominanie) o konieczności dopisku !
Wszystkim...zlitowałam się tylko nad...coronaaj!:evil_lol:

Wiem,że mamy już pieniążki na operację i spory zapas na okres pooperacyjny...jednak zastanawiam się nad wystawieniem ponownie allegra na 200cegiełek...warto być gotowym na wszystkie ewentualności...
i może teraz już zostawić wpłaty allegrowiczom spoza dogo...:oops:
a Stefciu jeszcze przecież musi żyć...musi jeść...musi mieszkać...a ile jeszcze nie wiemy?
CO O TYM MYŚLICIE?


[B]Paulinko.[/B]..wysyłam Ci konto bico...

Nad adopcją wirtualną trzeba pomyśleć rzeczywiście na serio i tak z rękami i nogami,bo musimy nie tylko mieć gdzie zbierać pieniążki,rozliczać się z nich...musimy nie tylko poznać potrzeby każdego psa...musimy też znaleźć ludzi,którzy te pieniążki z wirtualnej adopcji max. efektywnie na rzecz psa wykorzystają,rozliczą się z nich i dbać będą na bieżąco o potrzeby konkretnego pieska! Trzeba naprawdę solidnie nad tym pomyśleć...to projekt nie na chwilę! [B]Ale Paulinko,nie daj zarzucić tego pomysłu...to może być szansa niejednego benia![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...