Jump to content
Dogomania

Szansa dla psów z 'Ostatniej Szansy'-pozwólmy im godnie życ! ZbieramyPieniądzeNaHotel


Soema

Recommended Posts

Aniu... ja bywam zakręcona , wybacz . Brego i Rico superowo, tylko im w różnych kolorach zapnę obróżki , skubaniutkie jak bliżniaki a dla dziewczyn podobają mi się Zorka, Bajka,Alma i Gaja . I im musimy pozakładać obrózki z imionami najlepiej. Wbijemy te imiona do głów opiekunom. U nas głównie to Psotki, Murzynki , Perełki albo Dźosepy 3 psiaki juz dorosłe z matką, no Haśki, albo suka od... lub pies od ... no jeszcze siostra i brat a i mamy grupę zwaną Dzikie lub Je....e Klony czy Ciotam Ciotam , żaden nie ma imienia :( E

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[LEFT][SIZE=4][COLOR=#0040bf][SIZE=2][COLOR=#000000]Przekopiowuję z wątku Psów z Ostatniej Szansy, bo poczułam się zaproszona, poszłam, zobaczyłam, zachwyciłam się (na smutno), kupiłam fotografie, czego i Wam życzę ;-):[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/LEFT]


[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=#0040bf]Zarzad Ostatniej Szansy ma zaszczyt zaprosic wszystkich, ktorym bliski jest los zwierzat na Wystawe [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][B][COLOR=#bf0080][SIZE=6]"Daj im szansę, daj im dom"[/SIZE][/COLOR][/B][/B][/CENTER]

[CENTER][B][B][COLOR=#bf0080][SIZE=6][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/9508/plakatwystawa211xx.jpg[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/B][/B][/CENTER]


[CENTER][B]ktora odbedzie sie w najblizszy weekend w Centrum Edukacji Kulturalnej [/B]
[B]w Warszawie ul. Jezuicka 4.[/B][/CENTER]

[CENTER][B]sobota ( 05.06.) godz. 10.00-17.00; niedziela (06.06.) godz. 10.00-16.00.[/B][/CENTER]

[CENTER][B]W trakcie trwania wystawy mozna bedzie kupic fotografie - duze i male, zdjecia cegielki i zostawic karme dla naszych podopiecznych w przytulisku w Boguszycach Malych.[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Asia wczoraj obeszła całe domostwo;) Suczka rezydentka na razie jest zazdrosna, ale pierwsze dni najgorsze. Ogólnie Asiulka bardzo się podoba, choć wszyscy myśleli,że będzie mniejsza:roll:Przynajmniej będzie jako duuuży pies obrończy:eviltong: Nie miałą ochoty wczoraj na jedzenie-tzn suchej karmy...ale podsunietym pod nos naleśnikiem nie pogardziła:lol: Juz ja widzę jak ona schudnie....Mam nadzieję,że sie dziewczyna zadomowi i niedługo będą psiaki razem brykać po ogrodzie.
No i imię będzie zmienione:cool3:

A Pusiak jedzie w poniedziałek:multi::multi:
Jutro kąpiel . Biedulka pewnie będzie zestresowana, ale dom jest super -już zaplanowane gdzie będą stały miski, posłanko, dziś pani pytała czy Pusia lubi czesanie i czy lubi spac na łóżku:evil_lol:- w tym sensie ,że oni by chcieli aby na łóżku spała;)

Po wyjeździe myślę,że poczekamy z tydzień-tak na wszelki wypadek gdyby działo sie coś baaardzo źle i miałby być powrót. Potem pomyślimy o transporcie kudłacza....ja bym była za suczką, bo one tak nie osikują drzewek i szybciej może iść do domu.

Link to comment
Share on other sites

Pusia pojechała:multi::multi::multi:
Biedulka zestresowana, ale nowej Pani się bardzo spodobała i chyba z wzajemnościa, bo wskakiwała na kolanka i lizała.
Mam nadzieję,że będzie wszystko dobrze:p

Jak czekałam na nich to zaczepił mnie pan z yorkiem i się Pusiakiem zachwycał:roll::evil_lol:

A Asia tez ma zmienione imię na...Pusia:evil_lol:
A jej nowy Pan am na nazwisko Bogusz-chyba jakies przeznaczenie:cool3:

Ciesze sie,ze dziewczyny w nowych domach!!!

Link to comment
Share on other sites

Pusia szczecinianka na razie ok- jest zestresowana , ale wszyscy myśleli ,że będzie gorzej. Spała w łóżku ze swoja Panią, apetyt ma , do ludzi i innych psiaków pozytywnie nastawiona. Luśka, czyli ich druga sunia jest zazdrosna, ale nie jest tak źle-możliwe,że się zaprzyjaźnią na całego:)
A Pusia pójdzie do fryzjera aby jej trochę na lato podciął kudełki...ciekawe jak bedzie wyglądała...

Link to comment
Share on other sites

[B] [/B]

[INDENT] [INDENT]Na wątku schronu z Ostrowi maz pojawił sie taki wpis Dogo07:
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]To ważne !!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Nie wydawać psa tym osobom !!!
"
[/COLOR][/SIZE]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B]
Córka i matka. [B][COLOR=red]POD ŻADNYM POZOREM PSA.
[/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B]nieduże suczki [/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach.
Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG].
Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. " [/INDENT] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...