Jump to content
Dogomania

Szansa dla psów z 'Ostatniej Szansy'-pozwólmy im godnie życ! ZbieramyPieniądzeNaHotel


Soema

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='3 x']kurcze
jakis pechowo się układa :([/QUOTE]
No niestety... szukamy zawsze najtańszych opcji. Bo mnie aż ściska, jakbym miała zapłacić 300zł za transport jednego psa, jak to jest kolejny bezpieczny miesiąc w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Zaraz, moment, poldek podremontowany, trzeba częściej tylko tankować bo zasyfiały bak ( ten na gaz ) chyba w końcu wezmę dzień urlopu i przywiozę Rudego . Cholera mnie bierze, na to czekanie uda się z transportem czy nie? A taki fajny psiak siedzi w Boguszycach . A w kolejce czekają inne... :( Tylko jak ruszę to mocno trzymajcie kciuki co by autko dojechało w jedną i drugą stronę . Jeżeli już to będzie to w tygodniu. Aniu, w razie co jak zbłądzę poprowadzisz ? :) E

Link to comment
Share on other sites

Aniu, środa lub czwartek przyjeżdzamy. Rudy dostanie tabletę na odrobaczenie, na wszelki słuczaj psik, pisk na pchły i kleszcze , mamy jakieś szelki i obroże - ubierzemy Rudaska . Aniu, wybacz,ale nie będzie wykapany. Jutro będę wiedziała na 100% który dzień, ale na pewno w tym tygodniu. Proszę o podpowiedź co do trasy z Boguszyc. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Aniu, środa lub czwartek przyjeżdzamy. Rudy dostanie tabletę na odrobaczenie, na wszelki słuczaj psik, pisk na pchły i kleszcze , mamy jakieś szelki i obroże - ubierzemy Rudaska . Aniu, wybacz,ale nie będzie wykapany. Jutro będę wiedziała na 100% który dzień, ale na pewno w tym tygodniu. Proszę o podpowiedź co do trasy z Boguszyc. Ewa[/QUOTE]

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Ja jestem cały czas w domu, obojętnie jaki dzień. Co do kapieli to nie ma kłopotu:)
Dajcie jeszcze znać o kosztach transportu.

Adres do mnie to miejscowość Gorczeniczka 2, koło Brodnicy/kuj.-pom.[/QUOTE]
Ale wieści, super! Ja nic nie wiedziałam:oops:
poznam Rudaska u Ani :multi:

Link to comment
Share on other sites

koszty transporu ? Aniu, bierzemy to na siebie. Cholera jasna mnie strzeli , ZG TOZ, Policja w Rawie, Skierniewice kierują ludzi z problemem porzuconych psów na ich działkach czy pod bramy domostw do... NAS !!! Zapytacie czy mamy podrzutki ? Jest ,szczenior 4-5 miesięczny był w stanie tragicznym, chyba wleczony za jakimś pojazdem po jezdni, pozdzierane do mięsa łapki i boczek. Leczony już się ziarnizuje wychudzony niemilosiernie.Długo musiał glodowac oj długo bo cały czas rzuca się na jedzenie a ma naprawde pod dostatkiem. Ba, ta mała srajda rzuca się na inne dorosłe psy jak coś konsumuje. Co ta bieda przeszła ? Sunia szkieletor, pchła pchłą pogania. Odizolowana czeka na sterylkę, ale najpierw trzeba ja podkarmić. Pierwsze odpchlenie było. Teraz piszą telefonują ludzie z W-wy co to maja gdzieś w naszych okolicach dzialkę , przyblakał się ok 4 letni wilczur. I ciekawostka nasza gmina Rawa Mazowiecka nie ma już umowy z Marmurową w Łodzi ale... jakas tajemnica i dziwna sprawa. Pewnie z hyclem ? Schron w Tomaszowie też odmawia . Jedni się ciesza, wakacje, urlopy a nas szlag trafia . Okres pozbywania się członków rodziny tych czteronożnych . Do luftu...Ewa

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzieki dziewczyny!!!

najgorsza ta wkurzająca bezsilność na ludzką głupotę...u was masa psów, choć i tak wiele poszło do adopcji, dobrze ,że teraz te starsze mają szanse na wyjazdy do Szwajcarii...byłyśmy na marmurkowej, mimo wszystko chyba wasz schron bardziej bezpieczny dla tych biedaków niż tam te potwornie przepełnione boksy bez szans na schowanie się...
Wrzućcie na ogólny watek info o tym 5 miesiecznym podrostku, może ktos cos pomoże...

Link to comment
Share on other sites

wiem, ze niczego nowego nie odkryję
ale sie wyżalę ;)
po cholere komu pies jak nie umie/nie może/ nie chce mu zapewnić opieki na czas wyjazdu?
nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem, jak można pozbyc się psa

kurcze

fajnie że Rudy już niedługo pojedzie do Ani
bo potem zwolni miejsca dla Haska, prawda? ;)


[COLOR="#808080"](i jeszcze prywata: nie chcecie sie pobawić w zgadywanę na moim bazarku? można wygrac pieniązki dla swoich psiaków
jakby ktoś chciał to zapraszam: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189682-**SZUBIENICA**-zgadujesz-typujesz-dla-kogo-do-31.07"]klik[/URL])[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Szczeniorek nazwany Tobi lada chwila znajdzie sie na wątku , nie bardzo mi sie widzi jego wychowywanie w grupie w Boguszycach :( a już wolnych pomieszczeń de facto brakuje .Wszak przenosimy sie z domu Pani BW. Zostały jeszcze tzw Haśki, ulubieńce Soemy i Ani, prawda ? :) nie wspominając o mnie .Od środy będzie robiony dla nich wybieg bo domek mają przerobiony z garażu. Budują też nam boksy z wybiegami,które potem możemy rozebrać i zabrać ze sobą . Mamy taką parkę, dwóch facetów, zakapiorków , próby włączenia nie wyszły . Więc ryzykować nie ma co .
Aniu zawitamy do Ciebie w środe to juz pewne , wzięłam urlop a w drugiej pracy zamienilam sobie dyżury. Tylko pierwej obejrzymy ziemie z agentką nieruchomości , blisko Rawy . Jedziemy z Aga i Jej Quenni , nie moze bidulka sama zostać na tyle godzi,n a uwielbia jazde autkiem .Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Szczeniorek nazwany Tobi lada chwila znajdzie sie na wątku , nie bardzo mi sie widzi jego wychowywanie w grupie w Boguszycach :( a już wolnych pomieszczeń de facto brakuje .Wszak przenosimy sie z domu Pani BW. [B]Zostały jeszcze tzw Haśki, ulubieńce Soemy i Ani, prawda ? :) nie wspominając o mnie .[/B]Od środy będzie robiony dla nich wybieg bo domek mają przerobiony z garażu. Budują też nam boksy z wybiegami,które potem możemy rozebrać i zabrać ze sobą . Mamy taką parkę, dwóch facetów, zakapiorków , próby włączenia nie wyszły . Więc ryzykować nie ma co . [/QUOTE]
i ja i ja
tzn i moimi i moimi ulubieńcami są :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...